تاپیک Xbox 360 داران زنجان

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام
خوب این بازی چه جور بازیه؟
یه کم بیشتر در موردش توضیح بدین، عکس بزارین،در مورد هر کدومش یه توضیحات کوچولویی بدین. اینکه هر کدوم تو چه سبکی ارائه شدن.ممنونم

من بازي نكردم ولي تا اونجايي كه ميدونم بازيهاي آركيد معمولا بازيهاي سرگرم كننده هستند و معولا اين نوع بازيها گرافيك يا چيز خاصي ندارن و در عوض جذابيت زيادي دارن مثلا بازيهاي خود ويندوز جز بازيهاي آركيد هستند.

آقا ميشه بازيهايي رو كه توش حركات موزون:d مثل Kiss و Dance ضايع هست رو معرفي كنيد تا جلوي خانواده بازي نكنيم ضايع نشيم(شايد براي بعضي ها تو خونه عادي باشه ولي آدم هايي مثل من زيادن#:-s )
مثلا همين Assassin 2 كه اول بازي دختره پنجره رو وا ميكنه و قضيه شروع ميشهb-).

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من بازي نكردم ولي تا اونجايي كه ميدونم بازيهاي آركيد معمولا بازيهاي سرگرم كننده هستند و معولا اين نوع بازيها گرافيك يا چيز خاصي ندارن و در عوض جذابيت زيادي دارن مثلا بازيهاي خود ويندوز جز بازيهاي آركيد هستند.

آقا ميشه بازيهايي رو كه توش حركات موزون:d مثل Kiss و Dance ضايع هست رو معرفي كنيد تا جلوي خانواده بازي نكنيم ضايع نشيم(شايد براي بعضي ها تو خونه عادي باشه ولي آدم هايي مثل من زيادن#:-s )
مثلا همين Assassin 2 كه اول بازي دختره پنجره رو وا ميكنه و قضيه شروع ميشهb-).
خب خیلی از بازیها اونایی که شما میگین رو دارن ! و باید بازیهایی رو که ندارن رو نام ببریم !

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
Red Dead Redemption : از اين بازي خفن تر هم اومده؟ كف كردم
scare.gif

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
کنسولم به فاک رفت.آپدیت 19 می رو ریختم بازیهای کپی پرید. DVD Key هم ندارم وسلام.

دیگه مخم هنگ کرده نمیدونم باید چی کار کنم. تو زنجان کسی هست که بتونه LT+ بریزه بدون DVD Key ؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
کنسولم به فاک رفت.آپدیت 19 می رو ریختم بازیهای کپی پرید. DVD Key هم ندارم وسلام.

دیگه مخم هنگ کرده نمیدونم باید چی کار کنم. تو زنجان کسی هست که بتونه LT+ بریزه بدون DVD Key ؟
بدون DVD Key اصلا امکان نداره که ! (تا جایی که من تجربه و اطلاع دارم )
اگه قبل از خارج کردن DVD Key مشکلی پیش بیاد کنسول دیگه به دردی نمیخوره ! (حالا قبلا ها که اینطور بود نمیدونم جدیدا راهی پیدا شده واسش یا نه )

کدوم آپدیت ؟
شما چیرو داشتید آپدیت میکردید ؟

VALAMINI

کاربر سایت
Apr 5, 2011
60
سلام و دورود!!!

سلام من از سال 2006 که رفتم دبی تا الان xbox دارم
یعنی حدود 5 سال
6سال هم ps2
11 سال حرفه ای بازی می کنم
ابهر هستم
ولی تعطیلی ها تهران

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
بدون DVD Key اصلا امکان نداره که ! (تا جایی که من تجربه و اطلاع دارم )
اگه قبل از خارج کردن DVD Key مشکلی پیش بیاد کنسول دیگه به دردی نمیخوره ! (حالا قبلا ها که اینطور بود نمیدونم جدیدا راهی پیدا شده واسش یا نه )

کدوم آپدیت ؟
شما چیرو داشتید آپدیت میکردید ؟
همین آپدیت جدید رو

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
با توجه به اینکه پریمیوم هم نیستید . بدون هیچ آموزش جامعی و درست حسابی میخواستید درایو کنسول رو آپدیت کنید ؟
مطمئنید درایو رو میخواستید آپدیت کنید نه داشبورد رو ؟
یکبار دقیقا میگید چیکار کردید ؟

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
با توجه به اینکه پریمیوم هم نیستید . بدون هیچ آموزش جامعی و درست حسابی میخواستید درایو کنسول رو آپدیت کنید ؟
مطمئنید درایو رو میخواستید آپدیت کنید نه داشبورد رو ؟
یکبار دقیقا میگید چیکار کردید ؟
چه قد لفظ قلم حرف میزنی :d
آخرین داشبورد رو از Xbox live دانلود کردم (آپدیت 19 می) این آپدیت درایو کنسول رو فلش میکنه و به حالا ارجینال بر میگردونه یعنی LT+ میپره و بازیهای کپی اجرا نمیشن:((
منم که DVD Key ندارم دوباره LT+ بریزم. حالا میگن این Jungleflasher جدید دوباره DVD KEY رو میده صبر میکنم LT+ نسخه جدید که هک شده آپدیت 19 می هست بیاد تا کنسول رو دوباره کپی خور کنم;;)
اگه کسی رو میشناسید که به صورت حرفه ای بلده LT+ بریزه تو زنجان معرفی کنید. خودم سیستمم قدیمی هست مگر نه خودم آپدیت میکردم.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
به گفته یک دروغگو و کلاهبردار که تو سرچشمه مغازه داره : آپدیت جدید برد درایو کنسول رو میسوزونه =))=))=)) و هزینه کپی خور کردن و LT ریختن دوباره 60 تومن میشود.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
آره ! اینو منم از یکی شنیدم ! خواسته بود بده کپی خور کنه گفته بود 60 تومن !

میبینی چه خر تو خریه. من همیشه بازیهامو از اون میگرفتم ولی از وقتی فهمیدم چه قد آدم کلاهبرداریه حالم ازش بهم خورد. میدونی وقتی داشت این حرفارو میزد احساس میکردم دو تا گوش دراز دارم و منو خر گیر آورده. خودم نمیخوام ریسک کنم LT بریزم چون اگه چیزی بشه سرمایه ای ندارم واسه جبران. میبرم تهران با 10 تومن کپی خورش میکنم.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام من از سال 2006 که رفتم دبی تا الان xbox دارم
یعنی حدود 5 سال
6سال هم ps2
11 سال حرفه ای بازی می کنم
ابهر هستم
ولی تعطیلی ها تهران
خوش اومدی.
چه قد لفظ قلم حرف میزنی :d
آخرین داشبورد رو از Xbox live دانلود کردم (آپدیت 19 می) این آپدیت درایو کنسول رو فلش میکنه و به حالا ارجینال بر میگردونه یعنی LT+ میپره و بازیهای کپی اجرا نمیشن:((
منم که DVD Key ندارم دوباره LT+ بریزم. حالا میگن این Jungleflasher جدید دوباره DVD KEY رو میده صبر میکنم LT+ نسخه جدید که هک شده آپدیت 19 می هست بیاد تا کنسول رو دوباره کپی خور کنم;;)
اگه کسی رو میشناسید که به صورت حرفه ای بلده LT+ بریزه تو زنجان معرفی کنید. خودم سیستمم قدیمی هست مگر نه خودم آپدیت میکردم.
تو اینجا هیشکی نیست.
ینی هیشکی نیست که مغازه هم داشته باشه.
به گفته یک دروغگو و کلاهبردار که تو سرچشمه مغازه داره : آپدیت جدید برد درایو کنسول رو میسوزونه =))=))=)) و هزینه کپی خور کردن و LT ریختن دوباره 60 تومن میشود.
:d
ـــــ
شما ببر تهران، LT+ 1.9 هم عرضه شده؛ با اون ردیفش می‌کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر