تاپیک PSP داران گیلان و رشت

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
آها به به زیر خاکی در آوردم یکی دیگه تاپیک psp رشت هست:biggrin1:.خوب قرار بزارین دیگه من منظریه هستم بچه های دیگه مال کجای رشت هستن؟

murcielugo

کاربر سایت
Jan 17, 2010
1
نام
هومن
سلام به همه
بچه ها منم از رشت هستم، منظریه
یه مدته تو فکر خرید یه کنسول بازی بودم و چون پورتابل بودن برام فاکتور قابل توجهی هست به فکر خرید PSP 3000 افتادم.
یکم در یوتیوب گیم پلی این کنسول رو دیدم و به نظرم کیفیتش معقول اومد
حالا برای خرید یه سری سوال برام پیش اومده که خواستم با دوستان این فروم مطرح کنم که دیدم برای بچه های گیلان تاپیک اختصاصی هست
اما سوالام

1- مورد اصلی ظاهرا کپی خور بودن دستگاه هست برای استفاده از فایل های ایزو. میخوام بدونم که از کجا باید فریم ور دستگاه رو هنگام خرید تشخیص بدم یا اگر فروشنده گفت دستگاه کپی خور هست از کجا مطمئن بشم درست میگه
2- یه جای مطمئن تو رشت سراغ دارید که بشه ازش خرید؟ آدرس بدید لطفا
3- حدود قیمت مدل 3000 سیاه رنگ در چه حدودیه؟ اصلا مدل سیاه رنگش هست؟
4- لوازم جانبی موجود در جعبه هنگام خرید چی هست؟ مثلا کارت حافظه چند گیگ همراهش هست؟
5- امکان اتصال پی اس پی به تلویزیون های معمولی یا مونیتور وجود داره؟ اگه آره چه کابلی باید براش تهیه کرد؟

فعلا سوالای اصلیم همیناست. ممنون میشم یکی جواب مبسوط بده

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام به همه
بچه ها منم از رشت هستم، منظریه
یه مدته تو فکر خرید یه کنسول بازی بودم و چون پورتابل بودن برام فاکتور قابل توجهی هست به فکر خرید PSP 3000 افتادم.
یکم در یوتیوب گیم پلی این کنسول رو دیدم و به نظرم کیفیتش معقول اومد
حالا برای خرید یه سری سوال برام پیش اومده که خواستم با دوستان این فروم مطرح کنم که دیدم برای بچه های گیلان تاپیک اختصاصی هست
اما سوالام

1- مورد اصلی ظاهرا کپی خور بودن دستگاه هست برای استفاده از فایل های ایزو. میخوام بدونم که از کجا باید فریم ور دستگاه رو هنگام خرید تشخیص بدم یا اگر فروشنده گفت دستگاه کپی خور هست از کجا مطمئن بشم درست میگه
2- یه جای مطمئن تو رشت سراغ دارید که بشه ازش خرید؟ آدرس بدید لطفا
3- حدود قیمت مدل 3000 سیاه رنگ در چه حدودیه؟ اصلا مدل سیاه رنگش هست؟
4- لوازم جانبی موجود در جعبه هنگام خرید چی هست؟ مثلا کارت حافظه چند گیگ همراهش هست؟
5- امکان اتصال پی اس پی به تلویزیون های معمولی یا مونیتور وجود داره؟ اگه آره چه کابلی باید براش تهیه کرد؟

فعلا سوالای اصلیم همیناست. ممنون میشم یکی جواب مبسوط بده

جواب همه ی سولات زیاده:biggrin1: منم منظریه هستم یه بار یه جا بهم بگو بیام روشنت کنم قضیه از چه قراره

شمارم sms بده
09357424647

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر