به زودی محدودیت در ارائه‌ی پهنای باند 128 کیلوبیت برای همه متقاضیان برداشته می‌شود.

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
من همین الان بدون مجوز و بدون کارت و هیچی یه 256 از صبا نت گرفتم اندازه 2 مگ سرعت داره ... الانشم ازاده فقط رسمی نشده

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اینترنتی که آدم نتونه اونجوری که دلش میخواد و برابر با اون پولی که داده ازش استفاده کنه همون بهتر که نباشه با این وضعیت حتی اگه آقایون اینترنت 100 مگ هم بدن به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره.به عنوان مثال تا الان بیشترین استفاده ای که من از اینترنت داشتم بازیهای آنلاینی مثل BF3 بوده ولی الان وضعیت به حدی وخیم شده که وقتی میخوام بازی کنم لود شدنم توی مپ حداقل 5 دقیقه طول میکشه.مطمئنم برداشتن محدودیت واسه این اینترنت که توی همه چیزاش محدودیت احساس میشه همش حرف مفته.تنها چیزی که توی اینترنت ایران هیچگونه محدودیتی واسه افزایش نداره و باید به عنوان یکی از افتخارات ایران به عنوان یک کشور عقب مانده ازش یاد بشه پینگ هستش که قربونش برم هر دفعه رکورد تازه ای رو توی گینس به اسم ایران ثبت میکنه.به شخصه اگه تا بعد از این قضایا اینترنت من به حالت قبل برنگرده میرم پورتم رو تخلیه و قراردادم رو فسخ میکنم

آخرین ویرایش:

Seymour

کاربر سایت
Oct 30, 2007
18
ببخشید که این موضوع رو اینجا مطرخ میکنم ولی فوروم مربوط بهش رو پیدا نمیکنم.میخواستم بدونم راه حلی برای رفع مشکل بازیهای آنلاین هنوز پیدا نشده؟آی اس پی همارا تبریز هنوز هر 1دقیقه تایم اوت میده.

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
نت رو به نرخ واقعیش بدن اونم نه با محدودیت حجم ... سرعت هم بخوره تو سرشون ...
یه بازی انلاین میزنی ادم میخواد بلو ری گرن توریسو رو برداره جر وا جر کنه...

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
منظورش از اینکه می خوان مردم رو منتظر نزارن چیه ؟شاید میخوان کلا نت رو قطع کنن که دیگه متقاضی نداشته باشه البته بعضیا برای سایت تبیان میگیرن :-&

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
من دیروز رفتم مخابرات ثبت نام کنم طرف لیستو گذاشت جلوم گفت هر کدومو می خوای انتخاب کن (سرویس های نا محدود از ۱۲۸ تا ۱۰۲۴) هیچی هم نخواست نه کارت دانشجویی نه چیزی
قبلا نمی دادن. من کرجم . رفیقم گفت تو تهران هم اینطوری شده . به نظرم به طور غیر رسمی این محدودیت حداقل تا ۱۰۲۴ برداشته شده . ۲۰۴۸ تو سایت tct1.ir گذاشته اما تو لیستی که به من دادن نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر