بهترین گیم پد برای خرید

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
به به، گویا اینجا همه از اون خانواده ها هستند. منظورم ثروتمند است. اینایی که شما معرفی می کنید از نظر من ارزش خرید ندارند. برای یه دسته بازی 70 هزار تومن پرداخت می کنید! ( پولداری چه حالی می ده ).
دسته های بازی ارزون قیمت هم معرفی کنید حتی از اون چینی هاش ( می دونم چینی بده اما تو چینی ها هم بد و بدتر ( از این جمله بیزارم بویژه وقت انتخابات ساختگی ) پیدا میشه ).
نیز اینکه یک نفر ( Pink Floyd ) در این ریسمان گفته بود که میشه دسته playstation را در رایانه استفاده کرد و فقط نیاز به برنامه مخصوص است. آیا این حقیقت داره؟ برای دسته PS2 چی؟ عملی است؟ نرم افزراشو داری؟ کیفیت و سرعت و میزان شناساییش در Win7 و کارش در رایانه چطور است؟

والا پولدار که نیستیم مرفح های بی دردیم:p

اره میشه ولی نرم افزارشو نمیدونم در مورد چینی ارزون هم مدل hbx 3 هست که خودم داشتم که هیچیشو تضمین نمیکنم حدود 8 یا 12 تومن بود دوقلو و معمولی هم داشت یه مارک diamond هم هست طرح پلی استیشن 7 تومن فکر کنم

pinturicchio

کاربر سایت
Aug 29, 2011
60
سلام,
با دسته ی 360 زیاد راحت نمیتونم فوتبال بازی کنم.
این لاجیتک هایی که تعریفشون رو کردین که اکثر بازی هارو جواب میده تا حالا کسی کار کرده بدونه واسه فوتبال بازی کردن خوش دست و راحت هستن؟؟؟
دسته ای که میخوام اختصاصی واسه فوتبال باشه و راحت بدون مشکل روی هر سیستمی وصل شد آماده ی کار باشه و یه چیز با پدر مادر باشه.
جنسش هم واسم خیلی مهمه.
تو مایه های دسته های پلی استیشن باشه بهتره,اگه نبود هم مشکلی نیست.فقط راحت باشه واسه فوتبال.
ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بگین.(قیمتش هم اگه ممکنه حدودی بگین.)(فقط یه چیز خوب باشه.)(گرون هم بود مشکلی نیست.)

آخرین ویرایش:

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
ببخشید میخواستم بدونم این کنترلرهای X360 سیم دار رنگ مشکیش و صد البته اصلش تو تهران کجا گیر میاد و قیمتش چقد هست؟

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
سلام,
با دسته ی 360 زیاد راحت نمیتونم فوتبال بازی کنم.
این لاجیتک هایی که تعریفشون رو کردین که اکثر بازی هارو جواب میده تا حالا کسی کار کرده بدونه واسه فوتبال بازی کردن خوش دست و راحت هستن؟؟؟
دسته ای که میخوام اختصاصی واسه فوتبال باشه و راحت بدون مشکل روی هر سیستمی وصل شد آماده ی کار باشه و یه چیز با پدر مادر باشه.
جنسش هم واسم خیلی مهمه.
تو مایه های دسته های پلی استیشن باشه بهتره,اگه نبود هم مشکلی نیست.فقط راحت باشه واسه فوتبال.
ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بگین.(قیمتش هم اگه ممکنه حدودی بگین.)(فقط یه چیز خوب باشه.)(گرون هم بود مشکلی نیست.)
همون لاجیتکا خوبه برات از مارکای دیگه اطلاع ندارم ولی قیمت لاجیتک از کنترل ایکس باکسم گرون تره

درود
ببخشید میخواستم بدونم این کنترلرهای X360 سیم دار رنگ مشکیش و صد البته اصلش تو تهران کجا گیر میاد و قیمتش چقد هست؟
بازار موبایل و پایتخت بگردی هستش ولی چینیه معمولا ولی از لحاظ کارایی جنس خوبیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر