بحث در مورد Smack down VS Raw 2008

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
پوریا جان ممنونم ازت
اره عزیز من از نسخه 2006 تا الان این بازی را انجام دادم شاید باورت نشه اما من هر کدوم را یک سال و هر هفته بازی کردم حتی بازها را بر طبق واقعیت و اتفاقاتی که در wwe میوفتاد انجام میدادم کلی هم حال میکردم مثلا بازی سینا با تریپل اچ که بود از هفته های راو شورع میکردم تبغ نتایج خود wwe تا گرفتن کمربند در ppv
این نسخه را فقط دوست داشتم همه چیزشو باز کنم درست میگی مثل نسخه های قبلش نیست اما چون من عاشق کشتی کج هستم دلم میخواهد همه چیزشو ببینم و باز کنم .
باور میکنی دارم ازدواج میکنم و هیچی وقت ندارم؟ اما شبها ساعت 2 شروع میکنم به بازی کردن تا 4 بعدشم 7 بلند میشم میرم سر کار با این وجود که وقت ندارم اما از بازی لذت میبرم خصوصا وقتی توی باز کردن و یا تمام کردن بازی موفق میشم.
خلاصه من خیلی خوشحالم که شما را دارم توی این سایت که کمکم میکنی و الا هیچ کسی اینکار را نمیکنه.
و واقعا در نسخه های قبل من دلم میخواست یک نفر پیدا میشد کمک میکرد واسه ساختن سوپراستارها برای همین خیلی از شما متشکرم و دلم میخواهد در صورت توان ادامه بدی ممنونم

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
منم تقریبا از wrestlemania که مال megadrive بود همه رو بازی کردم واقعا جالب بودن همیشه نو آوری های خاص خودشون رو داشتن
اصلا یه سبک جدید بودن خیلی حال می کردم باحاشون
خیلی هم عاشق کشتی کج بودم 4سال پرورش اندام کار کردم که یه روزی بتونم یه کج کار بشم ولی واقعا مشکلات و دردسر اینقدر زیاد شده که حتی همون پرورش اندامم نمی تونم ادامه بدم دیگه حتی اصلا وقت بازی کردن رو هم ندارم وگرنه منم خیلی عاشق کشت کج بودم

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
دوستان من دو تا سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم:
1- برای باز کردن اون شخصیت ها و... توی Shop باید چی کار کنم؟ تو کدوم مسابقات باید برنده شم؟
2- تو اون مد که باید طرف رو پرت کنی بیرون ، وقتی داره میندازتت بیرون باید چی کار کنی؟

اگه میشه چند تا فن باحال هم بگید...

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
سلام علی آقا
اینم روش باز کردن superstar ها در svr2008
"Ravishing" Rick Rude
Buy in WWE Shop for $210,000.
"Rowdy" Roddy Piper
"Stone Cold" Steve Austin
Go into the Hall of Fame and select Stone Cold. After defeating him in a Submission Match using Bret Hart, you can buy him in the WWE Shop. $210,000
Bret Hart
Defeat Bret Hart in the Hall of Fame direct challenge mode. Afterwards, buy him in the WWE Shop. $210,000
Mick Foley
Defeat Mick Foley in the Hall of Fame direct challenge mode. Afterwards, buy him in the WWE Shop. $210,000
Sabu
Buy in the WWE Shop for $210,000
Terry Funk
Defeat Tommy Dreamer, Sabu and Sandman in an ECW Extreme Rules 4-way match using any superstar on "Legend" Difficulty. $210,000.
The Rock
Defeat The Rock as Stone Cold in "Legend" Difficulty. $210,000​

فقط دوست عزیز منظورتون رو از اون مود متوجه نشدم اگه بتون یکم دقیق تر بگید راهنمایی تون می کنم
موفق باشید
یا علی

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
سلام علی آقا
اینم روش باز کردن superstar ها در svr2008
"Ravishing" Rick Rude
"Rowdy" Roddy Piper
"Stone Cold" Steve Austin
Go into the Hall of Fame and select Stone Cold. After defeating him in a Submission Match using Bret Hart, you can buy him in the WWE Shop. $210,000
Bret Hart
Defeat Bret Hart in the Hall of Fame direct challenge mode. Afterwards, buy him in the WWE Shop. $210,000
Mick Foley
Defeat Mick Foley in the Hall of Fame direct challenge mode. Afterwards, buy him in the WWE Shop. $210,000
Sabu
Buy in the WWE Shop for $210,000
Terry Funk
Defeat Tommy Dreamer, Sabu and Sandman in an ECW Extreme Rules 4-way match using any superstar on "Legend" Difficulty. $210,000.
The Rock
Defeat The Rock as Stone Cold in "Legend" Difficulty. $210,000​

فقط دوست عزیز منظورتون رو از اون مود متوجه نشدم اگه بتون یکم دقیق تر بگید راهنمایی تون می کنم
موفق باشید
یا علی
ممنون پوریا جان منظورم اینه که باید چیکار کنم تا بتونم پول بدست بیارم؟!
باید تو کدوم مسابقات شرکت کنم؟ لطفا آدرس کامل باشه:biggrin1:
آخه من اکثر مسابقات را شرکت کردم اما بازم پول نگرفتم تو Play Now نمیشه؟ پس کجا؟

ممنون;)

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
چطوری میشه فیلمی که برای ورود بازیکنان به رینگ بالای سرشون نشون میده به طور کامل روی صفحه دید؟

دوست عزیز اگه منظورت اینه که هنگام بازی روی صفحه نشان داده بشه مثل بازی اسمکدان 2 در پلی استیشن 1 باید بگم که اینطور نیست اما در قسمت entrance میتونی موزیکها و ویدیو ها را ببینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر