بازی 3d برای کامپیوتر و لپ تاپ

khoramabad01

کاربر سایت
Jul 23, 2012
40
نام
تیام
سلام عزیزان. امروزه با افزایش روز افزون دنیای 3d و تلویزیون های سه بعدی اینجا لازم دیدم این تاپیک رو ایجاد کنم. سوال هم واسه خودم پیش اومده که بازی 3d واسه pc هم اومده ؟ میشه با وصل کردن کامپیوتر و لپ تاپ به تلویزیون های سه بعدی بازی 3 بعدی کرد ؟ اگه هست اسم بازی هایی که میشه انجام داد رو اینجا واسه همه به اشتراک بزارین .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
تاپیکت کاملا الکیه!

تمام بازی هایی که امروزه میاد به صورت سه بعدی عرضه میشه که تو میتونی توسط کنترل پنل گرافیکت 3D vision رو Enable کنی و با یکی از عینک های Anagliph و یا Eco بازی رو به صورت سه بعدی ببینی!
تلویزیون سه بعدی کار خاصی رو انجام نمیده تو میتونی توی تولیزیون یا مانیتور LED یا LCD به راحتی با یک عینک ساختگی بازی هارو سه بعدی ببینی

من بهترین بازیی که تاحالا سع بعدی بازی کردم خیلی کیف کردم FABLE III بود که خیلی تمیز سه بعدی شده بود

khoramabad01

کاربر سایت
Jul 23, 2012
40
نام
تیام
دوست عزیز اولا از راهنماییت ممنون. دوما خیلی از دوستان هستن که این رو هم اطلاعی ندارن. بازیها با تلویزیون سه بعدی یه چیز دیگس. من اون تجربی ای رو میگم که میشه با بازی کردن با بازی های 3d که با ps3 انجام میدی رو با pc تجربه کرد

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
چندين بار اين جمله را خوندم ولي هر دفعه بيشتر نفهميدم كه چي گفتيد !!! :
من اون تجربی ای رو میگم که میشه با بازی کردن با بازی های 3d که با ps3 انجام میدی رو با pc تجربه کرد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوست عزیز اولا از راهنماییت ممنون. دوما خیلی از دوستان هستن که این رو هم اطلاعی ندارن. بازیها با تلویزیون سه بعدی یه چیز دیگس. من اون تجربی ای رو میگم که میشه با بازی کردن با بازی های 3d که با ps3 انجام میدی رو با pc تجربه کرد
تلویزیون سه بعدی تکنولوژی خارق العاده ای نداره که شما فکر میکنید!!!
کارش فقط گزاشتن دو تصویر روی همه که اون رو با نرم افزار توی کامپیوتر میشه گزاشت! و هیچ فرقی هم با تلویزیون سه بعدی نداره

من هم خودم با تلویزیون سه بعدی فیلم دیدم هم غیر سه بعدی همشون شکل همن!

بعدشم این اطلاعات رو توی بخش گفتگوی ازاد پیرامون بازی گزاشتم میتونید برید بخونید

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوست عزیز majidred2011 شما با این عینکا که شیشه اش قرمز و سبزه 3 بعدی میزنی یا با اینا که جفت خاکستری رنگه
عینکت ماله چه برندیه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوست عزیز majidred2011 شما با این عینکا که شیشه اش قرمز و سبزه 3 بعدی میزنی یا با اینا که جفت خاکستری رنگه
عینکت ماله چه برندیه؟
من خودم عینک ساختگی درست کردم اما
من هر مدل سه بعدی که فکرشو بکنید دیدم با عینکای قرمزو آبی دیدم با عینک خاکستری اصل تلویزیون سه بعدی سامسونگ دیدم با عینکای توی سینما پنج بعدی دیدم که همشم یک جوره فقط عینکای آناگلیف (قرمز و آبی) چشم رو بیشتر آزار میده!

ولی در کل توی سینمای سه بعدی از همه قشنگ تر دیده میشه چون صفحه بزرگ تره! وگرنه تلویزیون مهم نیست سه بعدی باشه یا سه بعدی نباشه! مهم اون فیلمیه که دارین میبینید

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سلام
من مانیتور فول اچ دی معمولی دارم میشه بگید از چه عینکی استفاده بکنم که بشه بازیهارو سه بعدی بازی کنم؟
مارک و قیمتشو بگید ممنون میشم

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
من خودم عینک ساختگی درست کردم اما
من هر مدل سه بعدی که فکرشو بکنید دیدم با عینکای قرمزو آبی دیدم با عینک خاکستری اصل تلویزیون سه بعدی سامسونگ دیدم با عینکای توی سینما پنج بعدی دیدم که همشم یک جوره فقط عینکای آناگلیف (قرمز و آبی) چشم رو بیشتر آزار میده!

ولی در کل توی سینمای سه بعدی از همه قشنگ تر دیده میشه چون صفحه بزرگ تره! وگرنه تلویزیون مهم نیست سه بعدی باشه یا سه بعدی نباشه! مهم اون فیلمیه که دارین میبینید

منم اینا رو دیدم، درسته زیاد فرقی نداره اما شنیدم اون خاکستریه فقط به تلویزیون ها می خوره و باید مانیتور ویژگی خاصی داشته باشه اما اون قرمز آبی ها رو میشه با نرم افزار درست کرد. درسته؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم اینا رو دیدم، درسته زیاد فرقی نداره اما شنیدم اون خاکستریه فقط به تلویزیون ها می خوره و باید مانیتور ویژگی خاصی داشته باشه اما اون قرمز آبی ها رو میشه با نرم افزار درست کرد. درسته؟
نه همچین چیزی نیست
اگه شما کارت گرافیکتون Nvidia باشه میفهمید چیه قضیه
الان وقتی 3D vision رو فعال میکنی خودش اولش میگه از چه عینکایی استفاده میکنید!
آناگلیف یا اکو(خاکستری) بعدش اگه از اونا داشته باشی میزنی اکو تا برات بازی هارو به صورتی سه بعدی کنه که با اون عینکا هم دیده بشه

نرم افزار ها هم به هر عینکی دوست داشته باشی برات سه بعد میکنه برو یکی از اونا رو دانلود کن میبینی همه رو داره

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من مانیتور فول اچ دی معمولی دارم میشه بگید از چه عینکی استفاده بکنم که بشه بازیهارو سه بعدی بازی کنم؟
مارک و قیمتشو بگید ممنون میشم
میتونی خودت عینک آناگلیف قرمز و آبی بسازی ولی این عینکا چشمو اذیت میکنه و اگه بری بخری بهتره
برو عینک خاکستری بگیر تا بشه بهتر دید

شما فروم رو خوب نمیگردید اینم تاپیک مربوط به آموزش سه بعدی کردن بازی که خودم گزاشتم
http://forum.bazicenter.com/thread54516/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر