بااستفاده از Viber تماس رایگان بگیرید و SMS رایگان بدید

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

چند وقت پیش برنامه ایی تو اپ استور اومد که میشه با استفاده از wifi ویا 3G در آیفون یا آیپاد یا آیپد تماس رایگان گرفت و SMS رایگان داد!

البته شرطش اینکه طرف مقابل هم این برنامه رو توiPhone یا iPod Touch یا iPadش داشته باشه.و اون هم به وای فای یا 3جی وصل باشه.این برنامه تو این چندوقت کل اسکایپ رو خوابونده.

این برنامه رایگان هست و میتونید بگیرید.من خودم روی آیپاد و آیفون تستش کردم کاملا جواب میده.

لینک دانلود از آیتونز:

Code:
http://itunes.apple.com/app/viber-free-phone-calls/id382617920?mt=8

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آموزش:

خب بعد از اینکه نصب کردید برنامه رو اجرا کنید.سپس Continue رو بزنید

در صفحه جدید از بین کشور ها IRAN رو انتخاب کنید در کادر بعدی شما باید یکی از شماره تلفن های خودتون رو بدید.حالا فرق نمیکنه ثابت باشه یا همراه ولی همراهتون باشه بهتره چون تو مراحل بعد کمک میکنه.درواقع این شماره اییه که دیگران وقتی اینرو میگیرن آیپاد یا آیپد یا آیفون شما زنگ میخوره.

attachment.php

بعد از چند لحظه اون شماره ایی که دادید واسش اس ام اس میاد و اون اسم ام اس شامل یه کدیه که اون رو باید تو صفحه بعدی وارد کنید

attachment.php

اگر تلفن ثابت دادید و یا اس ام اسی نیومد روی No Code? کلیک کنید تا سافاری باز شه

attachment.php

در سافاری روی get code کلیک کنید تا با شما تماس برقرار بشه و کد رو بصورت تلفنی بهتون بگه

بعد از اون Viber شما فعال میشه و میتونید با دوستانتون که آیفون یا آیپاد یا آیپد دارن sms و تماس رایگان بگیرید

منبع : Mobilestan

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
منم از اولین روزهایی که اومد دارم ازش استفاده کینم.
چیز خوبیه! فقط نمیدونم چه جوری تنظیمش کنم که وقتی زنگ یا پسام کوتاه میاد صداش در بیاد! :D

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
وای دمت گرم نمیدونی چقد دنبال این بودم !!! من SMS و WhatsApp رو دارم ولی به کارم نیمدن ! حالا اینو دارم دانلود میکنم الان 2 ماهه خطم یه طرفس ! :D ایشالا که کار میکنه !:D
خب ! :D اینم به دردمون نخورد ! :D فقط میشه به کسایی که این برنامه رو دارن فرستاد که ... :(

آخرین ویرایش:

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
اقا با هر گوشی چندتا شماره می شه داد؟منظورم اینه که اگر یه بار با یه خط دیگه داده باشم می شه با یه سیم کارت دیگه هم داد؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
خوبیش اینه رو Android هم هست میشه به خیلیا زنگ زد.

ضمنا چیزه شاخی هم نیست من از Call ، یاهو مسنجر هم استفاده کردم کیفیت صدا یاهو خیلی از Viber بهتر و شفاف تر بود.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
متاسفانه چون برنامه Free هستش کرک شده ـش با لینک دیگه ای موجود نیست ، الان من تست کردم با V^P^N راحت میتونم برم داخل و دانلود کنم .

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
متاسفانه چون برنامه Free هستش کرک شده ـش با لینک دیگه ای موجود نیست ، الان من تست کردم با V^P^N راحت میتونم برم داخل و دانلود کنم .
شمت حتما اکان ایتونز ساختید من نتونستم بسازم میشه بگید چجوری ساختید؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با V^P^N برو تو iTunes و بعد از قسمت Store بالای آیتونز گزینه Create Account رو انتخاب کن و تمام و مراحل رو برو جلو و اکانت ـت رو بساز
همچنین میتونی اطلاعات رو به صورت جعلی (اونایی رو که نمیدونی مثل شهر ، کد پستی ، شماره تلفن ، شماره کارت و ...) رو از
این سایت بگیری

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
اصلا کار نمی کنه صدا افتضاحه و 20ثانیه بعد قطع می شه هر کی کی گه نه و خوبه تلفن بده تست کنیم.من اینترنت وایلس 512دارم.اما با oovoo راحت و باکیفیت می شه حرف زد

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من هر بازی از ایتونز میگیرم میریزم داخل ایپادم کار نمیکنه هی میرم تو بازی میندازه بیرون
بازیامو با ifunbox میریزم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر