این چه اروریه میده ؟

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
Display Driver Stopped Responding and Has Recovered

مدت هاست این مشکل رو دارم رفتم گرافیک عوض کردم نشد مادربرد عوض کردم نشد پاور عوض کردم نشد تا الان 200 تومن خرج کردم مشکلم حل نشده .

مشکل اینه تو ویندوز این پیغام میده بعد ویندوز فریز میشه یه صفحه مشکی میاد بعد باز برمیگرده به ویندوز بعد از یه مدتی کاملآ ویندوز فیریز کامل میشه و نیاز به ریست داره .
در ضمن هر مشکلی هست کارت گرافیک قبلی منو خراب کرده بردن چند جا تست کردم کارت خراب بود

الان که هم کارتو عوض کردم هم مادربردو هم پاور دیگه این خطا نمیاد ولی هنوز وقتی فیلم میبینم تو مانیتور یه سری پرش هست که انگار مشکل کاملآ بر طظرف نشده .

میترسم اینطروی استفاده کنم باز بزنه کارت گرافیکمو بترکونه .
چیکار کنم ؟ اصلا معلوم نیست چه مرگشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
این مشکل رایج هست شما یا اورکلاک میکنی ؟ یا یزنامه ای رو سیستمت نصب هست که این مشکل رو به وجود میاره .
ویندوز رو عوض کنید و درایوراتون رو اپ کنید مجددا نصب کنید قابلیت AERO و UAC در ویندوز سون رو غیر فعال کنید
بایوس مین رو آپدیت کنید
و اگه تنظیماتی تو کاتالیست دادید به حالت اولیه برگردونید.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
این مشکل رایج هست شما یا اورکلاک میکنی ؟ یا یزنامه ای رو سیستمت نصب هست که این مشکل رو به وجود میاره .
ویندوز رو عوض کنید و درایوراتون رو اپ کنید مجددا نصب کنید قابلیت AERO و UAC در ویندوز سون رو غیر فعال کنید
بایوس مین رو آپدیت کنید
و اگه تنظیماتی تو کاتالیست دادید به حالت اولیه برگردونید.

الان کلا مادربرد و کارت گرافیک رو عوض کردم سی پی یو هم که اورکلاک نکردم ویندوز هم عوض کردم مشکل به یه شکل دیگه داره خودش رو نشون میده .

وقتی تصویری میبینم مانیتور پر پر میشه وقتی فرکانس مانیتور رو میذارم رو 59 هرتز مشکل پر پر درست میشه .
من قبلا همچین مشکلی نداشتم میترسم الان زیاد استفاده کنم باز بزنه کارت گرافیک رو داغون کنه .
تنها چیزی که عوض نکردم الان فقط هارد و سی پس یو هست .

مشمکنه مشکل از این دوتا باشه ؟

مدل مانیتور من LG 2261vp
cpu E5200
old graphic 9500gt
new graphic Hd5450

old moderboard asrock p43twins1600
new motherboard asus p5p41 Tle
فکرک ردم مشکل از مانیتوره بردم گارانتی گفتن هیچ مشکلی نداره .

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
مشکل از درایور کارت گرافیک هست
شما اخرین درایور رو نصب کنی مشکلت حل میشه

مرسی
ولی دقت نکردی چی گفتم من حتی کارت گرافیک رو عوض کردم ویندوز هم عوض کردم مشکل حل نشد . با کارت قبلی هم درایور رو آخرین ورژنش رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد بعد گرافیک رو بردم تست دیدم مشکل داره یعنی یه مشکلی زده گرافیک رو مشکل دار کرده .

در ضمن الان دیگه بعد از تعویض مادربرد و گرافیک این ارور نمیاد مشکل به یه ثصورت دیگه خودش رو نشون میده .
مانیتور در دیدن فیلم های تصویری پرش داره یه جوری فریم اومده پایین و سخت پردازش میشه .

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
مرسی
ولی دقت نکردی چی گفتم من حتی کارت گرافیک رو عوض کردم ویندوز هم عوض کردم مشکل حل نشد . با کارت قبلی هم درایور رو آخرین ورژنش رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد بعد گرافیک رو بردم تست دیدم مشکل داره یعنی یه مشکلی زده گرافیک رو مشکل دار کرده .

الان کارت گرافیکی که داری چی هست؟
ورژن درایوری که نصب کردی رو هم بگو

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
الان کارت گرافیکی که داری چی هست؟
ورژن درایوری که نصب کردی رو هم بگو

hd 5450
ورژن 2009

در ضمن مشکل برای کارت گرافیک یا درایور نیست من سرج کردم تو اینترنت همه مثل شما گفتن درایور رو عوض کن ولی بعد طرف اومده گفته

still have the prblem

مشکلش حل نشده منم به این مرض مبتلا شدم و اروریه که اگه یه روزی تا کامپیوترت ببینی باید بگم سیستم رو باید بندازی دور چون هر کاری کردیم مشکل پیدا نشد که نشد .
بردم مغازه کامپیوتری هر کس یه چیز یمیگفت یکی میگفت از گرافیکه یکی میگفت از مانیتوره یکی میگفت از هاردتته که خیل پره !! یکی هم میگفت از کابله یکی میگفت از خروجی هاس همه رو چک کردیم مشکل همچنان باقیست .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من این مشکل رو داشتم، 2 باز اینجوری شد، :dویندوز رو عوض کردم و همه ی درایوها رو فرمت کردم :d
درست شد، اما تا 1 ماه داشتم چیزای پاک شده رو نصب میکردم

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
hd 5450
ورژن 2009

در ضمن مشکل برای کارت گرافیک یا درایور نیست من سرج کردم تو اینترنت همه مثل شما گفتن درایور رو عوض کن ولی بعد طرف اومده گفته

still have the prblem

مشکلش حل نشده منم به این مرض مبتلا شدم و اروریه که اگه یه روزی تا کامپیوترت ببینی باید بگم سیستم رو باید بندازی دور چون هر کاری کردیم مشکل پیدا نشد که نشد .
بردم مغازه کامپیوتری هر کس یه چیز یمیگفت یکی میگفت از گرافیکه یکی میگفت از مانیتوره یکی میگفت از هاردتته که خیل پره !! یکی هم میگفت از کابله یکی میگفت از خروجی هاس همه رو چک کردیم مشکل همچنان باقیست .

یعین چی ورژن 2009 !
این کارت اصلا سال 2009 وجود نداشته شما میگی 2009 ؟;)

من 90% احتمال میدم که از ورژن درایورباشه
شما از اینجا اخرین درایور رو دانلود کن و ببین چجوریاس
در ضمن اگه واسه بقیه با درایور حل نشده دلیل نمیشه مال شما هم حل نشه شاید کارت ایشون مشکل داشته یا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر