اموزش اجرا بازیها بدون نیاز به اپدیت

با سلام
دوستان مدتی هست که دارم از این روش برای بازیها زمانی که حال و حوصله اپدیت پی در پی رو ندارم رو استفاده میکنم

این روش هم برای بازیهای خریداری شده (دیجیتال) هست هم بازیهای گیم پس

حتما کنسول به اخرین نسخه اپدیت شده باشه

این روش رو تو کنسولی که اکانت شخصی خودم هست و گیم پس هم روش فعال هست استفاده میکنم پس موارد دیگه رو اطلاع ندارم

خوب بریم برای اموزش
اول اینکه به اینترنت وصل باشید
وارد اکانتتون بشید
از قسمت manage برید به قسمت update و منتظر باشید تمام اپدیت ها رو براتون بیاره (حجم اپدیت رو مشخص کنه)

بعدش ۲ تا حالت هست
اولی برای بازیهایی که دیجیتال خریداری کردید که رو بازی دکمه اپشن رو بزنید بعد گزینه اپدیت رو بزنید ، بعد فوری بیایید تو قسمت queue و اپدیت رو پوش کنید

تموم حالا تو همین قسمت رو بازی دکمه سلکت رو بزنید و اپدیت رو کنسل و ان اینیستال کنید
حالا کنسول رو افلاین کنید و از بازیتون لدت ببرید

حالت دوم برای بازی های گیم پس هست
همه این موارد رو قبل شروع یک بازی گیم پس رو که به اپدیت نیاز نداره رو اجرا کنید بعد که با پروفایلتون سینک شد دکمه هوم رو بزنید تا پشت بمونه

بعد بازی که میخوایید بدون اپدیت بازیش کنید و مال گیم پس هست رو دقیقا مثل روش اول برید جلو و اپدیتش رو کنسل کنید بعد کنسول رو افلاین کنید و بازی رو بزنید اجرا بشه

و کامل بدون اپدیت اجرا میشه

رو بیشتر بازیها تست کردم و کار کرد

موفق باشید

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
سلام، دستت درد نکنه،

1.اکانت من رو کنسول home نیست، آیا این روش جواب میده؟
2.اونجاییکه گفتی آپدیت رو cancel و uninstall کنیم، خب در اینحالت بازی کلا پاک میشه، (این قسمت رو کاملتر توضیح بده)

ممنون :)

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
سلام، دستت درد نکنه،

1.اکانت من رو کنسول home نیست، آیا این روش جواب میده؟
2.اونجاییکه گفتی آپدیت رو cancel و uninstall کنیم، خب در اینحالت بازی کلا پاک میشه، (این قسمت رو کاملتر توضیح بده)

ممنون :)
دقیقا همون مورد هست که توضیح دادم اخرین اپدیت رو نصب کن احتمال زیاد مشکلی نباشه برای اکانت توام کار کنه ، اگه دقیقا چیزی رو که گفتم انجام بدی بازی به هیچ عنوان پاک نمیشه
نگران نباش اون که مینویسه پاک میشه ولی به ترتیب انجام بدی دیتا اصلی بازی رو کنسول میمونه هیچیش نمیشه

• Like
Reactions: aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر