امتیاز 8 برای Shadowrun

به نظر شما از گیم اسپات چند میگیره؟؟

• 9 یا بالای 9

رای‌ها: 0 0.0%
  • 8.8

• 8.7

رای‌ها: 1 5.3%
  • 8.6

رای‌ها: 2 10.5%
  • 8.5

• 8.4

• 8.3

• 8.2

رای‌ها: 6 31.6%
  • 8.1

• 8 یا کمتر از 8

رای‌ها: 7 36.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    19

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
این بازی توسط سایت gamealmighty مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و امتیاز 8 را به خود اختصاص داد سایت گیم اسپات تاکنون امتیازی را اعلام ننموده است اما یوزرهای این سایت تا کنون امتیاز 8.9 را به این بازی داده اند که رفته رفته با افزایش آمار امتیاز سقوط خواهد کرد:
379b365a22.jpg

View attachment 2793

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
رضا جون این gamealmighty دیگه چه سایتیه ؟؟ من که تابه حال حتی اسمشم به گوشم نخورده بود !!
الان مهم اینه که You Say این بازی از سایت Gamespot تا این لحضه با 412 رای هست : 8.9 و کاربرای این سایت امتیازای عالی به این بازی دادن . برین نقداشونو بخونید :
http://www.gamespot.com/xbox360/act...?om_act=convert&om_clk=stats&tag=stats;yousay
من مطمعئنم این بازی از Gamespot امتیاز 8.5 ذیگه پایین تر نمیگیره ;)

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
رضا جون این gamealmighty دیگه چه سایتیه ؟؟ من که تابه حال حتی اسمشم به گوشم نخورده بود !!
الان مهم اینه که You Say این بازی از سایت Gamespot با 412 رای هست : 8.9 و کاربرای این سایت امتیازای عالی به این بازی دادن . برین نقداشونو بخونید :
http://www.gamespot.com/xbox360/act...?om_act=convert&om_clk=stats&tag=stats;yousay
من مطمعئنم این بازی از Gamespot امتیاز 8.5 ذیگه پایین تر نمیگیره ;)

امین جان اولین سایت بازی که امتیاز داده به این بازی یکم ناشناس اما بد نیست 8.5 زیاد نیست:biggrin1:
8.2 فکر کنم براش بس باشه;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
امین جان اولین سایت بازی که امتیاز داده به این بازی یکم ناشناس اما بد نیست 8.5 زیاد نیست:biggrin1:
8.2 فکر کنم براش بس باشه;)

فک نکنم 8.5 زیاد باشه . من حتی فک میکنم بیشترم بگیره :biggrin1::biggrin1:
در مورد FORZA 2 من گفتم این بازی دیگه کمتر از 9.2 از Gamespot نمیگیره .
حالا وایسا ببینیم در مورد Shadowrun هم حرفم (پیش بینیم) درست از اب در میاد یا نه :biggrin1:;)

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
منم فک میکنم این بازی از گیم اسپات 8.6 بگیره ;)
(البته امیدوارم بیشتز از این بگیره و حتی Editors' Choice بشه . چه توقعی!!)

آخرین ویرایش:

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
بايد موقع نظر سنجی ميکرد
الان ديگه نميدونم برای اعضا تحرير اين امکان ويرايش هست يا نه
به هر حال بازی خوبيه
8.5 هم نمره چنان بالايی نيست
پس زيرش سخت گيريه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
منم تریلرهاشو میدیدم زیاد خوشم نمیومد ولی خب چون ماله microsoft game studio بود فکر میکردم من اشتاه میکنم و امتیاز بالاتری میگیره ولی به قول امید فعلا اول کار این طوری بازیهاست باید بیشتر صبر کرد...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
من که هرچی فکر میکنم خاصیت مشترکی توی یه بازی Fps بین کنسول و کامپیوتر پیدا نمیکنم ! توی کامپیوتر یارو راحت با ماوس هدف گیری میکنه و توی کنسول باید دو ساعت با آنالوگ بیاری روی سر طرف و اگه تا اون موقع تکون نخورده بود بزنیش !

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
واقعا خاک برسر FASA Studio کنم با این بازی ساختنش :cool:
ابروی من :biggrin1: و مایکروسافت رو برد با این بازیش :evil:
واقعا من نمیدونم این شرکت چه سابقه ی درخشانی در ساخت بازی داشته که مایکروسافت ناشر این بازی شده و این قدرم روش حساب کرده چون به عنوان اولین بازی هستش که کاربران X360 & PC میتونن با هم بازیش کنن و قاعدتا باید بازی قویی مخصوصا برای جلب توجه PC Gamers به LIVE میشده ؟!؟!
چیزی که این وسط واسه من خیلی عجیبه اینه که چرا اعضای Gamespot اغلب امتیازات بالایی به این بازی دادن و تو نقداشون بعضا از این بازی تعریف و تمجید کردن :You Say :eek::eek:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر