امتیازات Triangle Strategy

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
بازی یه سری چیزهاش واقعا درجه یک ـه طبق دمویی که خودم بازی کردم و نظراتی که خوندم
ولی از حیث Pacing و داستان و شخصیت ها (+صداگذاری انگلیسی) انگار واقعا عقبه از قائله

سخته پیش بینی نمره اش. در هر صورت با یه کار تاکتیکال درجه یک روبروییم. امیدوارم بقیه چیزهای دیگش همراهی کنن تا به یه شاهکار تبدیل شه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
خلاصه نقدها رو که خوندم عموما از گیم پلی بازی تعریف می کنن
ولی اول این که گویا شروع بازی خیلی کنده
دوما این که صداگذاری انگلیسی همون جور که فکر می کردم فاجعه است
ثالثا، داستان و روندش هم کند اند و یه سری جاها خیلی خسته کننده میشه جریان های سیاسی بازی اگه نخوای اهمیت بدی

ولی اگه دنبال کنی میشی مثل اونایی که از دنیاپردازی بازی شدید تعریف کردن و حسابی با سیستم شاخه بندی داستان و اثرگذاری و وزن تصمیم ها تو بازی حال کردن

خلاصه که بازی محشر ولی به شدت کندیه. حوصله زیاد می طلبه.

گویا منتقدا تو 40 ساعت به صورت میانگین تموم کردن یه دور بازی رو

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
جدا باید مولتی اکانت بزنه. حالا یکسریاش pc گیمرا برا اینکه با امولاتور میتونن بزنن کم و بیش میان ولی یکسری از تاپیکا واقعا سوت و کوره و یکسری از پستاش که میاد توضیح میده. من این حسو دارم

index.jpg

حداقل توضیح میده، با اکانت دیگش بیاد خودشو تایید کنه.

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,890
نام
حسين
من خودم به شخصه استفاده می‌کنم از پستای سید و به خصوص تاپیکای سوییچ. چون یه سری کاربر وفادار داره که قشنگ دل میدن به کار و واسه ادای دین به بازی‌ای که دوس دارن مطلب می‌نویسن. یه نمونه اخیر که دیدم راجع به فایر امبلم بود که یه بنده خدایی از نسخه اول تا اخر سری رو با خاطرات خودش میکس کرده بود و نوشته توی تاپیک و منی که اصن از کنار این عنوان رد نشدم از خوندن اون مطلب لذت بردم!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
یکی منتظر نقد این بشر بودم
یکی هم منتظر نقد ProJared ـم. (اگه نقد کنه)

تو زمینه بازی های JRPG، مخصوصا کارهای کلاسیک اسکوئر، اینا واقعا آدمای درست و حسابی ای اند و ذوق و دیدگاه خودشون رو دارن که خیلی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر