امتیازات Syberia: The World Before

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
Syberia: The World Before

در دو بازه 1937 و 2004 با dana boze و کیت واکر به کاوش benoit sokal خواهید پرداخت

2022-03-18_1-24-45.jpg

سازنده: Microids پاریس
ناشر: Microids
تاریخ انتشار: 18 مارس 2022
پلتفرم: Pc

(نسخه کنسولی در آینده)

2022-03-18_1-26-14.jpg

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
بسیار عالی. سنت 2022 با این بازی هم گویا ادامه داشته و اینم خوب از آب دراومد.

من به شخصه به شدت به دو نسخه اصلی علاقمند بودم و هستم و جز معدود بازی هایی هستند که همیشه روی کامپیوترم نصب هستند. بارها و بارها بازی کردمشون و به نظرم جز بهترین Adventure های تاریخ و از جمله بهترین دنیاهای خلق شده در بازی های رایانه ای بودند. اتمسفر دو نسخه اصلی بی نظیر بود. به خصوص نسخه اول.

خلاصه با شوق زیادی منتظر نسخه سوم بودم و بعد بازی کردنش به شدت ناامید شدم. بازی یک فاجعه به تمام معنا بود و من واقعا به دلیل وضعیت افتضاح فنی بازی (روی کنسول حداقل) اصلا نتوسنتم بازیش کنم و همون اوایل پاکش کردم. ولی این نسخه گویا مشکلات کمتری داره و کاملا قابل بازیه.

فقط حیف که Benoît Sokal خالق دنیای سایبریا امسال فوت کرد و در واقع این بازی آخرین بازی ساخته شده توسط اونه. البته یک پسر داره که گویا اونم باهاش همکار بوده. احتمالا پسرش ادامه بده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
من نسخه های قبل بازی نکردم . می تونم با این شماره با داستان ارتباط بگیرم ؟؟؟
این داستان یه قسمتش میره به گذشته کلا و قسمتی وقایع بعد از سایبریا 3 هست. داستان بازی رو میتونی بخونی دو داستان اول کلا حول یک هدف میگرده و قسمت سوم یه چیز متفاوته موضوع ولی ادامه دو نسخه اوله.
بازیاش موجوده و میتونی بازی هم کنی.

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر