امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,787
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 411
آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
تو گفتی ما "راضی نبودیم". راضی بودن از یک بازی هم یک چیز شخصیه تو فرهنگ لغات من. احتمالا شما به نظر خودت ارزش قائل نیستی و رضایت درونیت به عوامل خارجی بستگی داره :-? :D

پس با این حکمی که خودت صادر کردی، الان تو این تاپیک چیکار میکنی؟:-/ :D

View attachment 306650
فکر میکردم بعد از 15 سال یاد گرفتی نباید با من کل‌کل کنی ...

دوست عزیز ، منظور از راضی نبودن، متای بازیه نه اینکه من از یه بازی خوشم بیاد یا نه!! البته میدونم میفهمی اینا رو و چاره‌ای نداری جز دست و پا زدن، ولی بدون باتلاقه ...

آره منم فکر میکردم خیلی خفنه و اتفاقا پیش‌بینی‌م 92 - 94 بود. ولی فرقم با تو اینه که تو فن بازی‌ هستی و سرنوشتت بهش بند بود و الانم یجوری رفتار میکنی انگار همه چی اوکیه و من دارم انتقاد میکنم و در مقابل ماله‌کشی هستم.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
والا بازیی که زیاده روی پلی استیشن از این متا ۸۷-۸۸یاست:D ارزونی خودتون:D
اه راست میگی الان که متاش شده ۸۸ دیگه نمیتونم سفینمو بسازم برم سیاره های مختلفو اکسپلور کنم و دانجن پاکسازی کنم کاش دو نمره بیشتر میگرفت که بشه بازیش کرد :(

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
خخخخخ
اینا هیچکدومشون پسوند پیشوند playstation خوردن استاد
اون playstation lifestyle هم حتی زیر پرچم پلی استیشن نیست و مستقل نمیدونم به کدوم فرست پارتی سونی بود ۶۰ داده بود
اون push squre چی میگه میدونستی همون سایت xbox هم داره گل به خودی زدی
بقیه هم که هیچ ربطی نداره و لزوم نام پلی استیشن زدن دیده شن نه اینکه عملا مثل شما تمام دامنه های xbox رو بیارن ۱۰ ۱۰ تا بدن بهش تازشم سایت هایی که ریزه میزه به پلی استیشن ۶ ۷ میدن به ایکس باکس ۱۰ نیاوردم مثل stevivor
رفیق یعنی فکر می کنید اون که پسوند Xbox دارد کارمند مایکروسافت هستند؟!!!همین سایت Xbox Addict که بالاتر گفتید یک سایت مستقل هست که اتفاقا تا همین چند وقت پیش Xbox Series X هم نداشتند! اتفاقا دوستمون بالاتر اشاره کرد،روی PC که دیگر این سایت ها نیستند،اونجا هم همین امتیازات رو گرفته است.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,286
اه راست میگی الان که متاش شده ۸۸ دیگه نمیتونم سفینمو بسازم برم سیاره های مختلفو اکسپلور کنم و دانجن پاکسازی کنم کاش دو نمره بیشتر میگرفت که بشه بازیش کرد :(
مگر اینکه با همین داستانا خودتون رو راضی کنید:D این بازی پر هایپ ترین بازی ۱۰ سال گذشته مایکروسافت بوده و باز هم نتونسته در حد انتظار ظاهر بشه، تامام!
حالا هی دنبال زیربغل مار باش:D

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
318
انحصاری قویترین کنسول تاریخ 30 فریم باشه و آخرشم به بازی معمولی از آب در بیاد.

الان یه عده میان میگن معمولی یعنی چی؟ خیلیم عالییه!
نه دوستان. بازی گند زده نسبت به انتظاراتی که ازش وجود داشت و ذره ای از انتظارات رو برآورده نکرده بعد از ۸ سال.

---

یه یوزری هم هست که دست رو هر game 2 یی که میزاره تهش بوش بلند میشه. آخرم ماله رو برمی‌داره طوری میکشه و بهونه جور میکنه که پشمای یا ملت میریزه. :D

عاشق اين جمله " با توجه به جویی که اطرافش بوده نمرات خوبی گرفته" ام:D
انگاری ما هایپ کردیم و گفتیم بازی، بازی قرنه و قراره بنجمارک نسل 9 باشه. :D
بازی معمولی؟! :-?? :-s
شما بازی کردی؟
یعنی اسپنسر مثل ردفال فردا میاد جلو دوربین عذرخواهی و گریه میکنه؟ :D

البته خودش هم همون زمان گفته‌بود قرار نیست استارفیلد تغییری ایجاد کنه. کسی جدی نگرفت :D
عذرخواهی برای چی دقیقا؟ :-??
خسته نمیشید از ترول؟
این همه هایپ برای ٨۷ بود؟ :lol:
#مهد_کودک
نمیخوام اسپم بدم ولی واقعا سطح نگاه بعضی از دوستان واقعا تاسف برانگیز و ناامیدکنندس.یجوری میگید که گویا 87 خیلی کمه!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
مگر اینکه با همین داستانا خودتون رو راضی کنید:D این بازی پر هایپ ترین بازی ۱۰ سال گذشته مایکروسافت بوده و باز هم نتونسته در حد انتظار ظاهر بشه، تامام!
حالا هی دنبال زیربغل مار باش:D
حقیقت ماجرا اینه که من برای این اکسپرینس ۸۸ از ۱۰۰ حتی پولم قرار نیست بدم چون بای دیفالت همیشه گیمپس دارم و اکثر بازیامم از گیمپس بازی میکنم :D
قرارم نیست یه بازی آر‌ پی جی اوپن ورلد در این ابعاد انقد بی نقص باشه که بالای ۹۰ بگیره
حالا بماند که چرا نمره ها اکثرا بالان و دوتا سایت ضریب بالا کم‌ دادن

آره اگه ۹۰+ میشد الان داشتم در تاکسیک ترین حالتی که میتونم باشم به همه اینجا زبون درازی میکردم و جشن میگرفتم
ولی با هر نمره ای تجربه ی بازی همون چیزیه که تو تریلرا دیدم و ازش خوندم :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,021
نام
روزبه
حقیقت ماجرا اینه که من برای این اکسپرینس ۸۸ از ۱۰۰ حتی پولم قرار نیست بدم چون بای دیفالت همیشه گیمپس دارم و اکثر بازیامم از گیمپس بازی میکنم :D
قرارم نیست یه بازی آر‌ پی جی اوپن ورلد در این ابعاد انقد بی نقص باشه که بالای ۹۰ بگیره
حالا بماند که چرا نمره ها اکثرا بالان و دوتا سایت ضریب بالا کم‌ دادن

آره اگه ۹۰+ میشد الان داشتم در تاکسیک ترین حالتی که میتونم باشم به همه اینجا زبون درازی میکردم و جشن میگرفتم
ولی با هر نمره ای تجربه ی بازی همون چیزیه که تو تریلرا دیدم و ازش خوندم :D
یعنی چون بازی روی پس هست هرچی باشه اشکال نداره 😂😂

همون کوفت باشه مفت باشه

• Like
Reactions: Sepi_60

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
یعنی چون بازی روی پس هست هرچی باشه اشکال نداره 😂😂

همون کوفت باشه مفت باشه
نه منظورم اینه که لا اقل مثل عزیزان ریمستر ۵۰ و ۷۰ دلاری نمیخرم و‌ بجاش AAA جدید رو‌ رایگان بازی میکنم :D
اون ۷ هم از رسانه ای داده شده که به واچ داگز لیژن داده ۸ حالا تا تهشو برید :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من اسکایریم تو دوران نوجوانیم بازی کردم ولی جزو ۱۰ بازی برتر زندگیمه. سر فالوت ۴ خیلی منتظر بودم که اون تجربه تکرار شه که تا حدودی شد. بخصوص که من کلا DLC بازی نمیکنم ولی همه دی ال سی های فالوت ۴ و اسکایریم رو بازی کردم. الان این بازی که همین الان هم بنظر بهتر از فالوت ۴ هست و توی یه ستینگ کاملا متفاوت و اورجینال، ۸۸ نمیتونه باعث بشه منصرف بشم. من یه چندتا ممتقد موردعلاقه دارم که اونا کم تعریف نکردن از بازی. واسه همین ته دل خوشحالم از این لحاظ.

ولی حیف که پولش نبود پریمیوم بگیرم :Dدیگه مجبوریم تا هفته دیگه صبر کنیم تا روی گیم پس بریم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
فکر میکردم بعد از 15 سال یاد گرفتی نباید با من کل‌کل کنی ...
اوه اوه... چه خفن! امضا هم میدی؟:D
ولی فرقم با تو اینه که تو فن بازی‌ هستی و سرنوشتت بهش بند بود
الان سرنوشتم تموم شد؟:(
یعنی الان تو سرنوشتت به بازی های سونی وابستست و اگر بازی ناتی داگ زیر ۹۰ بگیره میری خودکشی میکنی؟ :-? :cry2:
خداوکیلی با ۳۹ سال سن این چه کامنت هاییه میذاری؟:D من خجالت کشیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر