امتیازات AEW: Fight Forever

پیش‌بینی امتیازات AEW: Fight Forever؟

• 89 به بالا

رای‌ها: 0 0.0%
  • 81 - 85

رای‌ها: 2 25.0%
  • 76 - 80

رای‌ها: 1 12.5%
  • 71 - 75

رای‌ها: 4 50.0%
  • 66 - 70

• 61 - 65

• 60 یا کمتر

رای‌ها: 1 12.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    8
  • نظرسنجی بسته شده است .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
متای نسخه PS5 از 31 نقد 63
متای نسخه PC از 8 نقد 68
متای نسخه سوئیچ از 4 نقد 47

در جریان باشید که بازی در آینده همینجوری آپدیت میگیره و محتوا بهش اضافه میشه و سالانه قرار نیست نسخه جدیدی ازش بیاد.
با این حال اصلا انتظار نداشتم اینقدر ضعیف باشه... از THQ و Yuke's توقع بیشتری داشتم!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
متای نسخه PS5 از 31 نقد 63
متای نسخه PC از 8 نقد 68
متای نسخه سوئیچ از 4 نقد 47

در جریان باشید که بازی در آینده همینجوری آپدیت میگیره و محتوا بهش اضافه میشه و سالانه قرار نیست نسخه جدیدی ازش بیاد.
با این حال اصلا انتظار نداشتم اینقدر ضعیف باشه... از THQ و Yuke's توقع بیشتری داشتم!
مشخص بود بازی ضعیفی از اب در میاد اما باز هر چقدر هم موفق باشه زیر سایه wwe قرار میگیره
بجز یه تعداد، رسلر های نچسبی هم داره حداقل یکی به بزرگی اندر تیکر ، شان مایکلز ، براک لزنر یا جان سینا و غیره کاش داشتفکر نکنم از لحاظ فروش هم موفق بشه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
کمبود محتوا داره کاملا. مسابقات جدید و آپشن هایی مثل گزارشگری اینا بش اضافه کنن بهتر میشه.
اما در کل هم اینقدر به نظرم داغون نیست که 60 تا بگیره. همون 75 اینا رو میشد بگیره.
گیمپلی فانی داره من بدم نیومده فعلا تا ببینم بعد از چه مدت تکراری میشه واسم

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
مشخص بود بازی ضعیفی از اب در میاد اما باز هر چقدر هم موفق باشه زیر سایه wwe قرار میگیره
بجز یه تعداد، رسلر های نچسبی هم داره حداقل یکی به بزرگی اندر تیکر ، شان مایکلز ، براک لزنر یا جان سینا و غیره کاش داشتفکر نکنم از لحاظ فروش هم موفق بشه
wwe هم بعد رفتن بزرگانش خز شده بخصوص بعدقانون پیجی مسخره بازی برا تینیجاس :-j بشین پی پی وی فوربیدن دور ببین حال کن مسابقه کنی اومگا و ویل آسپری سطح رسلینگ وحشتناک ارتقا داده مث تو فیلم که جان ویک سطح فیلم های اکشن ارتقا داد بازیاشون ول کنید بیشتر برای تبلیغ کمپانی و هوادار جمع کردن هیچی واقعیش نمیشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
wwe هم بعد رفتن بزرگانش خز شده بخصوص بعدقانون پیجی مسخره بازی برا تینیجاس :-j بشین پی پی وی فوربیدن دور ببین حال کن مسابقه کنی اومگا و ویل آسپری سطح رسلینگ وحشتناک ارتقا داده مث تو فیلم که جان ویک سطح فیلم های اکشن ارتقا داد بازیاشون ول کنید بیشتر برای تبلیغ کمپانی و هوادار جمع کردن هیچی واقعیش نمیشه
اخرین باری که شو های aew رو میدیدم سطحش بالاتر از wwe بود کلا سطح wwe رو طوری اوردن پایین منی که ۳ ۴ سال پیش روز شماری می کردم واسه اونت هاش الان حتی اخبارش رو دنبال نمی کنم
درجه سنی مخاطب ها رو هر سال میارن پایین ۷ ۸ سال دیگه فقط بچه های زیر ۸ سال تماشاش می کنن فقط
از اون رومن رینز نچسب هیرو ساختن در حالی که یک دهم براک لزنر ، اندر تیکر یا کلی قدیمیه دیگه نیست

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اخرین باری که شو های aew رو میدیدم سطحش بالاتر از wwe بود کلا سطح wwe رو طوری اوردن پایین منی که ۳ ۴ سال پیش روز شماری می کردم واسه اونت هاش الان حتی اخبارش رو دنبال نمی کنم
درجه سنی مخاطب ها رو هر سال میارن پایین ۷ ۸ سال دیگه فقط بچه های زیر ۸ سال تماشاش می کنن فقط
از اون رومن رینز نچسب هیرو ساختن در حالی که یک دهم براک لزنر ، اندر تیکر یا کلی قدیمیه دیگه نیست
این چند وقت ولی WWE خوب بوده!
رومن رینز هم از وقتی هیل شده، استوری‌های خیلی خوب و جذابی داشته.
من AEW رو دنبال نمیکنم و در موردش نظر نمیدم ولی WWE این چند وقت اونقدر خوب بوده که بعد از افت وحشتناک مخاطب‌هاش، دوباره جوت گرفته و رکورد چند سال اخیرش رو زده

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
این چند وقت ولی WWE خوب بوده!
رومن رینز هم از وقتی هیل شده، استوری‌های خیلی خوب و جذابی داشته.
من AEW رو دنبال نمیکنم و در موردش نظر نمیدم ولی WWE این چند وقت اونقدر خوب بوده که بعد از افت وحشتناک مخاطب‌هاش، دوباره جوت گرفته و رکورد چند سال اخیرش رو زده
از این بالا پایین ها زیاد داشته ولی ۱۰ ۱۲ سالی میشه که دیدم گند زدناش بیشتر بوده
مثلا سی ام پانک‌ چرا باید با aew قرار ببنده یا اج بیاد از هر ۷مسابقه ۶ تاش رو ببازه یا تو اونت ها میبینی بعد ۱۰ سال یه قدیمی رو میارن که فقط ببازه بره ، مسابقه هاش هم کاملا قابل پیشبینی شده بچه ۶ ساله هم میفهمه قراره کی ببره و گی ببازه
متاسفم اینو میگم اما واقعا مهد کودک شده wwe ( واسم تلخه که این حرفو میزنم چون باهاش بزرگ شدم اما قدیما کجا الان کجا

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
بازی کرک شده و بزودی تستش میکنم (حجمش 15 گیگه!)

من یه مقایسه هایی توی یوتیوب ازش دیدم و توجه به جزئیات خاصش خیلی خوبه که باید دید 2K برای رقابت بیشتر حاضر میشه اینارو داخل نسخه بعدی قرار بده یا نه. چون امسال درسته متای بهتری گرفتن از نسخه قبلی، اما فروش بهتری نداشتن و خب نوآوری خاصی هم توی بازی نبود به جز War Games که اونم عملا خیلی شلوغ پلوغه. برعکس AEW واقعا جزئیات خوبی داره مثل 5 تا فینیشر برای هر استار یا مثلا خون و خون ریزی بیشتر و حرکات و ترکیب های قشنگ تر و واقعی تر. صدای استار ها موقع سابمیشن یا چنت های خاص هر استار از سمت تماشاگرا و ... به نظرم با آپدیت های آینده بهتر هم میشه.

---

در مورد بحث رسلینگ هم من چند ساله دیگه دبل رو نگاه نمیکنم به جز رسلمنیا و رویال رامبل و خب واقعا کمپانی الان در انترتیمنت ترین حالت خودش هست و رسلینگ و کشتی گرفتن در کمترین سطح خودش قرار داره اونجا. درسته استوری بلادلاین خوبه و بازدید خوبی میگیره و ادامه دار هست اما فقط همینه. صرفا استوری هیل - فیس، خانواده، اداره کردن، قهرمانی و ... کی خوب مسابقه میده اونجا؟ گونتر، سث رالینز، کودی رودز، شیمس و تمام. بقیه ش دیگه ارزش دیدن نداره.

برعکس، AEW تمرکز اصلیش روی رسلینگ هست و به راحتی هفته ای یه مچ 4.75 تا 5 ستاره ازش در میاد (توی پی پی وی ها که صد در صده). چون تمرکزش روی رسلینگ و کشتی گرفتنه نه سرگرم کردن. قانون PG نداره، با وارنر قرارداد گنده امضا کرده. تاپ استار هایی مثل جریکو و پانک و ماکسلی و برایان دنیلسون و آدام کول و ... رو داره و از همینا خوب استفاده میکنه. بهترین تگ تیم دنیا رو داره، توی بحث سرگرم کردن مردم یه فری استایل از مکس کستر کافیه تا پشمای همه بریزه. تو بحث هیل بودن یک دونه MJF کل مدیا رو منفجر میکنه با حرفاش و پایپ بامب هاش. از اونطرف شو جدید کالیژن با سی ام پانک میتونه موفق باشه. دیگه کنی اومگا و یانگ باکس و بلک پول کامبت کلاب و لوچا برادرز و ترکیب اینا با مسابقاتی مثل انارکی این د آرینا همون چیزیه که هارد کور فن ها خواستارشون هستن.

View attachment S1eGzGS23mRMSTJD.mp4

همین یه حرکت تا آخر عمر نمیشه توی دبل دید یا دایو استینگ تو 64 سالگی!

آخرین ویرایش:

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
دقیقا
wwe داره نابود میشه. نمیدونم رومن رینز چرا باید هیروی اصلی باشه. من رویال رامبل های قدیمی رو همیشه میبینم مخصوصا از ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۵ ادم زورش میگیره کمپانی به کجا رسیده الان🥲🥲

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
دقیقا
wwe داره نابود میشه. نمیدونم رومن رینز چرا باید هیروی اصلی باشه. من رویال رامبل های قدیمی رو همیشه میبینم مخصوصا از ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۵ ادم زورش میگیره کمپانی به کجا رسیده الان🥲🥲
متاسفانه همینطوره
گاهی شو های 2000 تا 2010 رو دانلود می کنم و بعضم میترکه . چه اسطوره هایی اومدن و رفتن و به واسطه اونا چه شو ها و اونت هایی برگذار میشد مبارزات سنگین تر حرفه ای تر و البته خشن تر بودن
چه هیجانی داشتن یاد اون دهه ها بخیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر