امتیازات بازی Pure Futbol

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
سلام!

Pure_Futbol_1_576.jpg

این بازی که فردا منتشر خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. Gamestyle به بازی امتیاز 5.0 از 10 داده است.
Review

• Like
Reactions: fixer

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یک امتیاز دیگه هم اومد:biggrin1: فقط در مورد اسم تاپیک بگم که توی متا هم با همین اسم قرار داده شده است.

meristationبه بازی امتیاز جالب 2/10 رو داده است.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
از اول هم معلوم بود اینطوری میشه
آدم فکر میکنه یه ماه هم برای ساختش وقت نزاشتن؟! مثلا همه بازیکنا هیکلشون یه شکلیه

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
ببينم اين همون بازيه که قرار بود رقيب FIFA Street بشه !!؟؟
مارو بگو چقدر دل بسته بوديم به اين بازی که لااقل يه بازی ميآد که رقيب فيفا استريت بشه !!
تازه با خودم ميگفتم اينجوری EA هم يه تکونی به خودش ميده و يه FS بهتر ميسازه ......
خدا کنه بقيه امتيازاش اينجوری نباشه ....

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان یه نگاهی به امتیازات سری FiFA Street بندازن بد نیست .
این سبک بازیها معمولا امتیازات خوبی نمیگیرن . البته این بازی ممکنه خراب کرده باشه اما باید منتظر امتیازای سایتای معتبرتر موند و اینقدر زود قضاوت نکرد .... .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یه نگاهی به امتیازات سری FiFA Street بندازن بد نیست .
این سبک بازیها معمولا امتیازات خوبی نمیگیرن . البته این بازی ممکنه خراب کرده باشه اما باید منتظر امتیازای سایتای معتبرتر موند و اینقدر زود قضاوت نکرد .... .
حرف شما درست هست ولی FIFA Street هیچ وقت امتیاز 2 نگرفته. این بازی هم مطمئن باش از سایت های بزرگ امتیاز بالایی نمیگیره. فکر کنم تا 1-2 روز دیگه بهش امتیاز بدند و معلوم بشه.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
حرف شما درست هست ولی FIFA Street هیچ وقت امتیاز 2 نگرفته. این بازی هم مطمئن باش از سایت های بزرگ امتیاز بالایی نمیگیره. فکر کنم تا 1-2 روز دیگه بهش امتیاز بدند و معلوم بشه.

بله درسته .
به احتمال زیاد این بازی گند زده .... !

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
ممنون نقد خوبی بو ولی حداقل شما بهش نمره بالا میدادید...:biggrin1:
یه جا تو بخش نقاط ضعف گفته بودید
طراحی بد بازیکنان که بیشتر شبیه یک سری Action Figure هم اندازه هستند
من فکر میکنم این ایراد نبود کلا سازنده ها میخواستن که استیل بازی اینطوری باشه...البته قبول دارم افتضاح بود ولی....کلا فکر کنم خودشون میخواستن اینجوریباشه..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ممنون نقد خوبی بو ولی حداقل شما بهش نمره بالا میدادید...:biggrin1:
یه جا تو بخش نقاط ضعف گفته بودید

من فکر میکنم این ایراد نبود کلا سازنده ها میخواستن که استیل بازی اینطوری باشه...البته قبول دارم افتضاح بود ولی....کلا فکر کنم خودشون میخواستن اینجوریباشه..
اول از همه ممنون که نقد رو مطالعه کردید. باید این رو بگم که ما الکی امتیاز نمیدیم و هر بازی هر نمره ای که حقش هست بهش میدیم. تازه این رو هم با کلی تخفیف دادیم چون بازی واقعا هیچ چیز جدیدی نداشت.

اما در مورد Action Figureها. من مشکلی ندارم. اگر سازنده ها می خواستن این کار رو بکنند این Action Figureها رو در سایزهای مختلف تعبیه می کردن:biggrin1: اینا همشون یک اندازه هستند اگر در سایزهای مختلف بودن حرف شما درست بود.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
از همون اول مشخص بود
جدیدا یوبی سافت واقعا داره گند میزنه و ea جای یوبی رو گرفته و بازی های خیلی خوبی داره تحویل میده ولی این قاط زده و هی چپ و راست فقط با استفاده از سابقه قبلیش سعی داره بازی های مسخره خودش را بفروشه واقعا الان ea شده یوبی سافت قدیم همه بازیهاش با کیفیت شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر