استیوجابز از مقام مدیریت عامل شرکتِ کامپیوتری اَپل کناره گیری کرد

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
استیو جابز، پایه‌گذار و مدیر عامل شرکت کامپیوتری اَپِل روزچهارشنبه اعلام کرد از مقام خود کناره گیری کرده و سکان هدایت اَپل را به فرد شماره دو این شرکت، یعنی تیم کوک (Tim Cook) می‌سپارد.
پس از ۱۴ سال ریاست مداوم، استیو جابز شرکت اپل را دوباره زنده کرد و به درجه معتبرترین موسسات در زمینه تکنولوژی برتر رساند.
استیوجابز که سال هاست با گونه نادری از بیماری سرطان لوزالمعده مبارزه می کند، با آفریدن محصولاتی چون آیفون درسال 2007 دنیای فناوری را متحول ساخت.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مرسی از این خبر ناراحت کننده
دلیلش همون سرطانه لعنتی هست یا چیزه دیگه ایی...
متاسفنه سرطان. ایشون رو بسار ضعیف کرده. =((

متن استعفای جابز

n00019302-b.jpg

استیو جابز مؤسس اپل

به گزارش ایتنا به نفل از سی‌نت، متن استعفای جابز بدین شرح است:

استیو جابز

هیئت مدیره اپل و جامعه اپل:

تا امروز همیشه گفته بودم اگر روزی بیاید که من نتوانم بیشتر با وظایف و انتظاراتم به عنوان مدیرعامل اپل باشم، ابتدا به شما اطلاع می‌دهم. متاسفانه، آن روز آمده است.

من بدین‌وسیله به عنوان مدیرعامل اپل استعفا می‌دهم. در صورت موافقت هیئت مدیره، به عنوان رئیس هیات مدیره اپل، گرداننده و یک کارمند ساده در اپل خدمت خواهم کرد.

برای موفق شدن در رسیدن به اهدافمان من به شدت توصیه می‌کنم تیم کوک را به عنوان مدیرعامل انتخاب نماییم.

من معتقدم که درخشان ترین و خلاق ترین روزهای اپل پیش روست، و من مشتاقانه منتظرم تا در نقش جدید خود به موفقیت اپل کمک کنم و این موفقیت را نظاره کنم.

من بهترین برخی از بهترین دوستان زندگی‌ام را در اپل پیدا کردم و از همه شما به خاطر سال‌های زیادی که در کنار شما کار کردم متشکرم.

استیو

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
من تا حالا محصولات اپلو از نزدیک لمس نکردم:dولی استیو جابو خیلی دوست دارم..اگه زبونم لال فوت کنه منم فوت میکتنم:((..کلا آمریکایی ها رو دوست دارم=((

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
در اینکه ایشون آدم موفقیه و تونسته اپل رو بالا بکشونه شکی نیست...! از بس انحصار طلب بازی دراوورد اینجوری شد ... ! آه مردم گرفتتش ...! شوخی کردم...! :d
ولی خیلی ناراحت شدیم...! حالا کی آیفون بعدی رو معرفی می کنه.........! :((

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
به شخصه خودم ، که یکی از fans و همچنین یوزرهای پرو پا قرص اپل و محصولاتش هستم ، ناراحت شدم ، امیدوارم بازم بهتر از همیشه بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر