استفاده ی همزمان ازمانیتور برای PC &XBOX360

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان چون من از مانیتورم برای بازی کردن با 360 استفده میکنم دوست ندارم مداوم همش کابل مانیتور رو همش از گرافیکم جدا کنم (اخه بعد از یه مدتی خراب میشه)
یه راهی پیش پای من بزارید که دیگه مجبور نشم برای هر بار استفاده از 360 کابلو بازو بست کنم

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
یه کابلی هست که به پشت کیس وصل میشه و دو تا خروجی داره !
واسه موازی کردن دو تا مانیتور با هم !

اونو بگیر و وصل کن وقتی با کامپیوتر کار داری 360 روخاموش کن و وقتی با 360 ، PC رو خاموش کن !
2-3 تومن هم پولشه ...

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
یه کابلی هست که به پشت کیس وصل میشه و دو تا خروجی داره !
واسه موازی کردن دو تا مانیتور با هم !

اونو بگیر و وصل کن وقتی با کامپیوتر کار داری 360 روخاموش کن و وقتی با 360 ، PC رو خاموش کن !
2-3 تومن هم پولشه ...

ممنون ولی من یه وسیله میخوام که کابل مانیتورو به 2 تا تبدیل کنه که بتونم به سرشو بزنم به 360 و دیگری رو به پشت کیس
با اونی که شما گفتی کارم راه میافته؟؟
شما امتحان کردید؟؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
از VGA Box باید استفاده کنید. دیگه عکس نمیخواد برید اکثر مغازه ها دارن. قیمت هم بین 30000 تا 40000 تومن هست.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
ببین دوست من چندین راه حل داری، اگر مانیتورت LCD هست و خروجی DVI و RGB داره، کلاً دو تا خروجی داره که یکیشو به این بزن یکیشو به اون، اگه نه می تونی یه TV tuner بخری برای کامپیوترت، 360 رو وصل کنی به اون، از VGAbox هم می تونی استفاده کنی، یا یه کار راحت تر اینه که یه KVM switch بخری، اونوقت دوتاشو وصل کنی به سوئیچ، می ره رو این یک، می ره رو اون یکی، مثل کانال عوض کردن. هرکدوم رو خواستی بگو بهت بگم چی کار کنی

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
میتونم بدونم چه ربطی به مشخصاتم داره:p:):)

سلام عزیزم

با اون شکلکهای بعد از درخواست، شاید بهتر بود که ندونی[!!!]؛ ولی خوب واسه شرایط و سؤالات مشابه گقته می شه.

یعضی از نمایشگرها این امکان رو دارند، و وقتی کنسول اِچ دی اِم آی پشتیبانی کنه تصویر نیز حتّی در بالاترین وضوح، بهترین کیفیّت رو به نمایش خواهد گذاشت؛ از انواع اون میشه به تولیدات اخیر 21.5 بنکیو اشاره کرد.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

سلام عزیزم

با اون شکلکهای بعد از درخواست، شاید بهتر بود که ندونی[!!!]؛ ولی خوب واسه شرایط و سؤالات مشابه گقته می شه.

یعضی از نمایشگرها این امکان رو دارند، و وقتی کنسول اِچ دی اِم آی پشتیبانی کنه تصویر نیز حتّی در بالاترین وضوح، بهترین کیفیّت رو به نمایش خواهد گذاشت؛ از انواع اون میشه به تولیدات اخیر 21.5 بنکیو اشاره کرد.

ممنون
ولی من خیال کردم شما مشخصات سیستممو(کامپیوتر)رو میخوای:laughing::laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر