اجراي Dvd و Vcd روي Ps2

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
كمك كنيد من مدل SCPH 77006 CB/Ntsc J رو دارم روي خود دستگاه جعبه اش و كاتالوگش هم نوشته بود انواع فرمت رو اجرا ميكنه اما من بلد نيستم Vcd و Dvd اجرا كنم. كمك كنيد.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
كمك كنيد من مدل SCPH 77006 CB/Ntsc J رو دارم روي خود دستگاه جعبه اش و كاتالوگش هم نوشته بود انواع فرمت رو اجرا ميكنه اما من بلد نيستم Vcd و Dvd اجرا كنم. كمك كنيد.
ps2 فایل های VCD رو اجرا نمی کنه ولی DvD رو با سرعت کمتر از 4x رایت کن بزار تو دستگاه روشن کن بعد از 2 ثانیه 2 بار ریست بده

porsche

کاربر سایت
Oct 23, 2007
12
نام
مهدی
چرا دستگاه من اجرا میکنه code brokker و ... را رئ vcd سرعت 1x رایت زدم با یه بار روشن کردن اومد.
مدلش scph 77004 cb pal کارتون زرد
مشخصات پلی 2 را بگو عاشقان جی تی ای

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
ممنون از لطفتان (پرسچه)جان عزيز.نه من فكر ميكردم وي سي دي هم اجرا ميكنه(البته با نرم افزار واقعا اجرا ميكنه)اما حالا فهميدم كه در حالت معمولي دي وي دي اجرا ميكنه.

از همين الان نشون دادي كاربر فعالي هستي;)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
چرا دستگاه من اجرا میکنه code brokker و ... را رئ vcd سرعت 1x رایت زدم با یه بار روشن کردن اومد.
مدلش scph 77004 cb pal کارتون زرد
مشخصات پلی 2 را بگو عاشقان جی تی ای

منظور من در حالت عادی بود ولی شنیده بودم میشه با نرم افزار های خاص VCD رو هم اجرا کرد ولی به نظر من ارزش نداره که با PS2 فیلمهای VCD رو اجرا کنیم به 2 دلیل:
1-لنز رو ضعیف میکنه
2-نرم افزارهایی که این کار رو انجام میدن همگی غیر رسمی هستن و از طرف سونی تایید نشدن

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
دوستان اگر Dvd و یا سایر فرمت های ویدئویی دیگه که با واسط نرم افزاری پخش میشه رو با Ps2 اجرا و پلی نکنید بهتره چون درایو این کنسول برای این منظور بهینه نشده بنابراین درایو و لنز رو ضعیف میکنه و باعث بروز گرمای بیشتر میشه.

mohsen_illidan

کاربر سایت
Nov 11, 2007
71
نام
محسن
سلام
دوستم یک ps2 مدل scph10000 گرفته بعد فیلم dvd پخش نمی کنه از یکی پرسیدیم گفت باید یک چیزی تو مموری کارتش بریزین تا پخش کنه از کجا می تونم پیداش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر