اجراي بازي هاي ميكرو بر روي پلي استيشن

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
باورم نمیشه، عمر چه زود میگذره! اون پست من ماله سه سال پیش هست؟! اوف

به هر حال دو تا ورژن هست که ظاهرا دیگه آپدیت نمیشن یکیش ورژن رسمی هست اون یکی ورژن غیر رسمی هست که یه نفر دیگه بهترش کرده. برو به این سایت ها تا پیداشون بکنی :

ورژن رسمی

ورژن غیر رسمی

metal gear 4

کاربر سایت
Jul 20, 2012
4
سلام و ممنون از شما
از سایت غیر رسمی من اگه بخوام دانلود کنم 2تا لینک هست یکی Source Code و یکی هم این Binary ELF کدوم رو دانلود کنم؟

ممنون

---------- نوشته در 10:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 AM ارسال شده بود ----------

لطفا آموزشش رو هم بگید چون با پست 4 فرق داره
ممنون

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
من خودم روي PS1 امتحان نكردم فقط با امولاتور روي كامپيوتر امتحان كردم كه جواب داد. لطفا اگه كسي امتحان كرد و جواب داد بياد اينحا بگه. براي PS2 هم امتحان بكنيد و نتيجه رو بگيد.

راستي براي PS2 هم يه شبيه ساز به نام FCEUltra هست كه يه كم پيچيده تر از اين برنامه هست. يعني فقط يه دونه فايل با پسوند elf هست كه من با شبيه ساز PCSX2 اجراش كردم ولي بازي هاي NES رو نميشناسه. اينم سايتش هست كه در اين مورد اطلاعات داره ولي يه كم پيچيده بود من كه چيزي سر در نيوردم. اگه كسي بلده بياد اينجا آموزش بده. ممنون
رو کامپیوتر مثل آب خوردن اجرا میشه-الان بحث اصلی اجرا تو کنسول ps1

metal gear 4

کاربر سایت
Jul 20, 2012
4
سلام خیلی ممنون مفید واقع شد الان دارم امتحان میکنم ببینم میشه یا نه تا چند دقیقه دیگه نتیجشو خبر میدم

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

نشد اجرا نشد اااااااااااااااااااااه
اصلا شانس ندارممممممممم
لطفا درستشو قرار بدین

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
من چون سونی دو ندارم نمیتونم تست بکنم، ولی تا جایی که میدونم باید با استفاده از این برنامه ها، کنسول رو بالا بیاری بعد شبیه ساز رو اجرا بکنی :

uLaunchELF 4.42a

FMCB1.8b

FMCB Noobie Package

مسلما باید انگلیسیت خوب باشه تا بتونی از این برنامه ها استفاده بکنی.
اگه تونستی راش بندازی یه آموزش کامل بزار.
بهترین حالت این هست که با دیسک کنسول رو بالا بیاری بعد از روی فلش مموری شبیه ساز رو اجرا بکنی، بعد با استفاده از اون بازی میکرو رو اجرا بکنی!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر