بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مطمئن باشید این خبر FAKE می باشد در غیر اینصورت اولین جائی که این خبر رو تائید میکرد TUS: MGS.org بود...

پ.ن: این 100% شوخی آوریل می باشد. (April Fools)

آخرین ویرایش:

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
سلام به همه دوستان این دروغ 13 خودمون بود یا april fools

این عکسها مربوط میشه به این که کدوم بازیگر شباهت بیشتری داره تا نقش کاراکتر های متال رو بازی کنه

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
در مورد اینکه چرا اسنیک میره سر قبر بیگ باس...
آقا یک نفر باباش بمیره بره سر قبرش یعنی انقدر نکته گنگیه؟!

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
در مورد اینکه چرا اسنیک میره سر قبر بیگ باس...
آقا یک نفر باباش بمیره بره سر قبرش یعنی انقدر نکته گنگیه؟!
خوب شما مثل اینکه بازیهای قدیمی این سری رو بازی نکردین؟:cheesygri (منظورم metal gear و metal gear 2 :solid snake هست)
بیگ باس زندست توی بازی هم حضور داره اینو دیگه همه می دونن تازه اگه مرده هم باشه اسنیک برای چی سره قبرش بره؟ اسنیک با اون دشمنه؟

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
همین حرف های نسنجیده رو میزنید که لرد جوش میاره دیگه :)
خودش الان میاد روشنتون میکنه !
پس بیگ باس هم حضور داره :)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
کسی جریان این La li lu le lo رو میدونه؟!!!
گویی یه پسورده ! اما واسه چی هست؟
59.gif

همین حرف های نسنجیده رو میزنید که لرد جوش میاره دیگه
خودش الان میاد روشنتون میکنه !
پس بیگ باس هم حضور داره
آره من بدبختم یه بار یه حرف نسبتا نسنجیده زدم دودمانمو این دارکفیلد به باد داد

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
59.gif

تا اونجایی که من میدونم تو قسمت دوم این رمزی بوده که بیگ باس باید برای ارتباط یا جاسوس فاکس هاند به کار میبرده و کلا مثل اینکه یه عبارتی بین نیروهای فاکس هاند بوده چون تو این تریلر جدیده که من دیدم البته به لطف دارکفیلد که لینکو گذاشته بود فکر کنم مریل هم این عبارتو به کار برد

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
59.gif

تا اونجایی که من میدونم تو قسمت سوم این رمزی بوده که بیگ باس باید برای ارتباط یا جاسوس فاکس هاند به کار میبرده و کلا مثل اینکه یه عبارتی بین نیروهای فاکس هاند بوده چون تو این تریلر جدیده که من دیدم البته به لطف دارکفیلد که لینکو گذاشته بود فکر کنم مریل هم این عبارتو به کار برد
یه پیشنهاد هم من داشتم یکی اگه میتونه این وبلاگه کوجیمارو مطالبشو ترجمه کنه بذاره تا تاپیک هم فعال باشه من انگلیسیم خوب نیست وگرنه اینکارو میکردم

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
عزیز من اون دوتا بازی حدوداً مال 20 ساله پیش اگر شما تو Subsistance بازیشون کردی من رو میکرو NES بازی کردم :| BB در MG اسنیک رو میفرسته به Outer Heaven و اسنیک بعداز پیشروی زیاد متوجه میشه که به به اینجا رو خود بیگ باس میچرخونه. یعنی این بیگ باس بود که Outer Heaven رو بوجود آورده بود یک سازمان متشکل از مزدورهایی از سراسر دنیا. در پایان اسنیک با BB میبارزه میکنه که سوار بر metal gear بوده. در شماره بعدی اسنیک به زنزیبار میاد یجائی تو آسیاست دقیق یادم نیست. که یک منطقه جنگی بوده گویا بازم بعداز پیشروی زیاد مشخص میشه که بیگ باس زنده است و بازهم در پایان این دو با هم مبارزه میکنن.. البته ... در MGS1 وقتی صحبت از بیگ باس و زنزیبار میشه کلنل بر میگرده به نائومی میگه که فقط من و اسنیک میدونیم اونجا واقعاً چه اتفاقی افتاد. یعنی میشه گفت که بیگ باس و اسنیک با هم روبرو میشن اما اینبار یکیشون فقط زنده میمونه..

"Whoever wins, out battle does not end. There loser is freed from the battlefield, the winner must remain there and the survivor must live his life as the warrior until he dies"​

"هرکسی که پیروز شه، نبرد به پایان نمیرسه. بازنده از میدان نبرد رهائی پیدا میکنه، برنده باید در میدان نبرد بمونه و بازمانده باید بقیه عمرش رو بعنوان یک جنگجو ادامه بده تا بمیره." اسنیک و بیگ باس باهم مبارزه میکنن و بیگ باس توسط فرزند کلون شده خودش کشته میشه. حتی در MGS1 کلنل کمبل به اسنیک میگه که تروریستها بقایای جسد بیگ باس رو میخوان....

اما اینکه "La-Li-Lu-Le-Lo" چی هست چیزیه که دقیقاً ما هنوز راجعه بهش نمیدونیم. و این فقط مشخصه که جواب این سوال در MGS4 به احتمال زیاد پاسخ داده میشه... این عبارت رو ما اولین بار از زبان کلنل دولف شنیدیم. جائی که آسلات میگه من اومدم تا اون رو به میهن پرستان بازگردونم و کلنل با گفتن این عبارت میگه این چطور امکان داره؟! خلاصه ما فقط میدونیم که جواب خیلی از سوالات ما در سال 2007 داده میشه و اینها چیزائی که هیچ کس نمیدونه .. از خصوصیات داستان متال گیر این بوده که ما همیشه بعد از انجام هر بازی به تعداد سوالاتمون اضافه تر شده! امیدوارم سوالات من هم بی جواب نمونه و در MGS4 به یک جوابی برسه..

پ.ن: ببخشید که سریع و در هم نوشتم چون باید آماده شم برم سر کار :)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اما در مورد تريلر:
اول اينكه در مورد Private military companies بحث ميشه اينيك ميپرسه شركت اصلي كدوم كه كمپل جواب ميده Outer heaven يعني جايي كه متال گير 1 روي NES بازي ميكرديم يعني امكان داره بيگ باس دوباره اونجا رو كنترل كنه كه احتمالش صفره به نظر من ليكوييد اونجارو كنترل ميكنه
اما در اين تريلر لباس سربازها به شكل وشمايل لباس هاي عربي است و بازي بايد در يك كشور عربي رخ بده يا از طرز خيابونها كه اينطور بر ميايد و نوع اب و هوا بايد يك جاي گرم باشه جايي مثل مصر و عربستان و.............
اما اسنيك سر قبر چه كسي يرود بايد ببنيم كه چه كساني تو سري بازي مرده اند كه اسنيك به ديدار انها رفته
هر كسي رو كه بررسي كنيم يا احتمالش كمه يا براي اسنيك ارزشي نداشته پس همون بگي باس بايد باشه چون يك زماني پدر و رييس اسنيك بوده .
Middle East :جايي كه كمپل ميگه پس بايد بازي مثل شماره سوم تو اسيا رخ بده.
اما اسنيك ميگه به من حقيقت رو بگو كه من چقدرزنده ام كه Naomi ميگه 6 ماه يعني امكان داره كه اسنيك بميره .با اين صحبت هاي كوجيما بايد منتظر اخرين متال گير باشيم يا باز بصورتي بازي ادامه داده ميشه كه يا روي بدن اسنيك كار ميشه و او دوباره زنده ميشه و يا شايد هم جوان .ويا با شخصيت ديگري مثل رايدن و يا داستان دوباره فلش بك ميشه يا متال گير بعدي دوباره تو همين 6 ماه رخ ميده و يا دوباره كوجيما خواسته ما رو گمراه كنه
اما در مورد لباس اسنيك فكر كنم يه قابليت جديد استتار كه تو دنياي امروزي به هر رنگي كه بخواد در بياد به احتمال زياد مثل Stealth camouflage اختراع اتاكان هست.
راستي اونجا كه هندوانه ها ميتركه ببينيد روي جعبه چي نوشته.
اما نظرتون در مورد اين جمله ليكوييد يا اسلات چيه
it was you killed abel and cast ouy by eve
abel ,eve كي هستند .
اما از نظر كارهاي فني متال هم كه حرف نداشت مخصوصا مه و گرد وخال و اثرگذاري روي محيط
اينها همه نظر من بود
خيلي خوشحال شدم كه دوباره بعد از 1 سال از شماره سوم كه اين بحث ها توش بود شروع شد
خدا عمر بده تا 2007

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Abel یعنی هابیل و Eve یعنی حوا.. داستان هابیل و قابیل(Cain) رو همه میدونن. اینجا لیکوئید با اشاره به اون داستان میگه که تو هم خون خودت (یعنی لیکوئید - هابیل) رو کشتی و به ایده بیگ باس پشت کردی ...

متال گیر رسماً اعلام شده که این آخرین شمارش نیست اما این آخرین متال گیری هست که کوجیما خواهد ساخت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر