Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
جزیره ی زمان وجود داره×!!!
در مورد داهاکا بازی کن می فهمی×!!!
در ضمن اون فلش بک بود دیگه اگه حرف هاش رو گوش بدی(یا حد اقل معنیشون رو که شایان نوشت می خوندی)می فهمیدی که چی شد که پرنس باید به جزیره بره و داهاکا از کجا اومده و ....
در ضمن نه چنین جایی نداره آخه دیگه نیازی نبود×!!!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
جزیره ی زمان وجود داره×!!!
در مورد داهاکا بازی کن می فهمی×!!!
در ضمن اون فلش بک بود دیگه اگه حرف هاش رو گوش بدی(یا حد اقل معنیشون رو که شایان نوشت می خوندی)می فهمیدی که چی شد که پرنس باید به جزیره بره و داهاکا از کجا اومده و ....
در ضمن نه چنین جایی نداره آخه دیگه نیازی نبود×!!!!
بابا دیگه اینقدر ایکیو نیستم فهمیدم
فقط پیر مرد رو نوفهمیدم داهاکا رو هم می دونم کی
ببخشید مگه شما نگفتید سه حالت که انسان به حیوان در شن های زمان تبدیل نمیشه خب
جزیره زمان چرا شادی و کلینا تبدیل نشدن به حیوان خب اونها هم ماهیت انسانی بل اخره دارن دیگه درست

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا ایول من داستان رو فهمیدم دیگه نمی خواد برام توضیح بدید
راستی تو اخر دو که اون فرد میاد تاج تخت رو بر میداره میگه هرچیز مال تو مال منم هست دارک پرنس دیگه

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
یه سوال دارم از دوستان:
شما واقعا از بازی کردن تو ترونز لذت زیادی میبرین؟بدون تعصب...
من الان این بازیو یکم بازی کردم!!کاملا برام ثابت شد که یوبی سافت نمیتونه یه Sequelدرست حسابی درس کنه.
من نمیگم این ازیه بدیه ولی شما بیا اینو بذار کناره SOT.کاملا مشخصه که از SOTبه ٌٌWWبعدشم به TTTیه افت محسوسی کرده.در مورد اسپلینتر سل هم همین طوری بود.پاندورا تومارو در اندازه ای نبود که بشه بهش گفت اکسپنشن شماره ی 1.امیدوارم یوبی سافت به سرش نزنه که بخواد شماره ی بعدیه XIIIرو هم بسازه!داستان بازی هم خوبه ولی یه جوریه.به نظ میرسه که داستان قسمت های مختلف خوب به هم وصل نشدن(مخصوصا شماره 2 به3)یعنی یکم سر هم بندی کردن.هر طرفو میگیره یه ور دیگه می لنگه!!میره جزیره رو درست میکنه میبینه شهر خرابشده.حالا احتمالا مث متالگیر تریلوژی بودن این رو هم ماس مالی می کنن یه شماره دیه می سازن که حالا یهو یه پیغام میاد که چون فلان کارو کردی باز میمیری باید بری جزیره!!(شوخی کردم(من شماره دوم رو هم تموم نکردم)).خلاصه بگم که اصلا از این بازی خوشم نیومد.ترجیح میدم کینگ کونگ و زامبی و وارکرفت بازی کنم تا این بازی.الانم آن اینستالش تموم شد...
فقط اگه میشه یکی به صورت خلاصه داستان قسمت دوم و سوم رو بذاره ببینیم چی شد(خواهشا با تحلیل های شخصی قاطی نشده باشه!!)
ممنون...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
عماد جان با شما موافق هستم
ولی این رو هم بگم نصف عمرت رو به فنا دادی می دونی پرنس شاید از نگاه اول خیلی بیمزه باشه ولی همین که نیم ساعت ادم رو از تفنگ تیر ماشین گام گام بازی دور میکنه می دونی چه نعمتی درست خیلی مشکل داره خیلی چیز هاشم هست ولی بازی زیبایی هست من نه پرنس دورو انجام دادم نه یک ولی واقعا شیفته سه شدم
راستی تو یکی از تاپیک ها تاپیک داستان بازی ها رهام گذاشته یک و دوش رو

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
Xp~!¥!^جواب^!¥!~qX

بوی خون می آد~!!!!
بوی خون ریزی~!!!!
->نه رهام این چه حرفی هست ولش کن:exclaim:
چطور میگی ولش کن Xp من نمی تونم~!!!
->رهام جدی بهت می گم خون خودت رو کثیف نکن....اعصاب خودت و من رو به هم نریز:exclaim:
اعصاب خودم رو خورد نکنم بچه ها می گه اعصابم رو خورد نکنم هاها آخه......
->آخه نداره اون مدیر هست.....
مدیر هست؟خوب باشه اینجا هم.....
->می دونم اینجا هم تایپیک هست اما.....
اما بی اما....آخه تو نمی فه......
->من بهتر از تو می فهمم این رو بدون که......
ببین من از بن شدن و هک شدن و اینها نمی......
->باید بتر........
گوش کن:exclaim: من به تو نیازی ندارم خودم می تونم تصمیم گیر....
->رهاااااااااااام:exclaim: نکنه جریان "شوخی با عکس شخصیت بازی ها" رو یادت رفته؟
نه چطور می تونه یادم بره اما....
->اما نداره:exclaim: :exclaim: :exclaim: تو همیشه به من نیاز داری می گی نه؟
خوب...باشه باشه قبول اما از من نخواه که قبول کنم~!!!
->معلوم هست که نمی خوام.....اما......هیچی ولش کن فقط یادت نره از حد فراتر نرو:exclaim:
باشه باشه.......قبول(علی رغم میل باطنیم(
-----------------
سلام
ببینید من قبول دارم نظر هر کسی حد اقل برای خودش محترم هست اما......
قبل از هر چیزی با چند سوال این پستم رو پیش می برم:confused:
ببینید برای مثال من از شادمهر عقیلی بدم می آد این برای خود من محترم هست(و هم نظر هام)خوب این حرف رو آیا من توی جایی که پر از هوادار شادمهر هست می گم؟؟؟؟خنده دار نیست؟؟؟؟
یک مثال دیگه آیا کسی که از استقلال بدش می آد توش جایگاه استقلالی ها می شینه و فریاد می زنه پرسپولیس پرسپولیس؟؟؟؟؟
یا اگه کسی از هری پاتر بدش بیآد باید توی سایت جادوگران(بزرگترین سایت هواداران هری پاتر)این رو بگه؟
اصلا آقا من از سیاه پوستا بدم می آد این حرف رو من در دو صورت می گم:
1.دلیل خاصی دارم و کسی نمی دونه و جنبه ی اطلاعاتی داره
2.میدونم خیلی ها با نظر من موافقند و با این حرفم اون ها رو جذب می کنم
اما آیا درست هست من برم وسط یک جمع سیاه پوست فریاد بزنم مرگ بر کاکا سیاه؟؟؟؟
یا اصلا یک جوز واضح تر می گم:
من برای مثال از مدونا بدم بیآد برم وسط جمع هوادارانش هم بگم من از مدونا بدم می آد(فرض کنید اون وقت تمام مشهوریت مدونا هم فقط به صداش بود×!!!!)
نظرم برای من محترم هست اما برای دیگران؟؟؟؟
اصلا اون ها هم بگن باشه قبول بگند دلیلت چی هست ؟؟؟بگم اصلا از صداش بدم می آد×!!!!
خوب اگر خیلی + فکر کنیم(:exclaim: )بعد از یک سری اتفاقاتی رای گیری می شود یا حق با من هست یا حق با بقیه(حق با اکثریت×!!!)
و در کل هر چیزی درست هست مگر اینکه عکسش ثابت بشه!!!!
این بود تمام پست من به طور غیر مستقیم;)
اما حالا به طور مستقیم می گم که بهتر منظورم بیان بشه(در قالب جواب پست آقا عماد عزیز)
یه سوال دارم از دوستان:
شما واقعا از بازی کردن تو ترونز لذت زیادی میبرین؟بدون تعصب...
خوب به نظر من خیلی این حرف خندهدار هست:exclaim: یعنی ما 133 صفحه پست زدیم از این بازی لذت نمی بریم مگه مایکل جکسون هستیم با تبلیغ پپسی کولا که پول بگیریم تبلیغ کنیم؟؟؟؟
کمی فکر کن اگر ما لذت نمی بردیم آیا اصلا با عقل جور در می آد که ما ار پرنس لذت نبریم بازی هم بکنیم چندین بار هم تمومش بکنیم و کلی بحث کنیم در مورد سوالهلیی که به راحتی جواب هاش پیدا نمی شه؟؟؟؟
یعنی 133 صفحه به طور متوسط در هر کدوم 10 پست که ما از این بازی لذت نمی بریم اسم خودمونم بزاریم هواداران پرنس;)
من الان این بازیو یکم بازی کردم!!کاملا برام ثابت شد که یوبی سافت نمیتونه یه Sequelدرست حسابی درس کنه.
بزرگی می گفت هر موقع کاری رو کامل انجان ندادی هرگز در موردش ابراز نظر نکن پشیمون می شی(اون بزرگ رو شما بهتر می شناسین:confused: )
من نمیگم این ازیه بدیه ولی شما بیا اینو بذار کناره SOT.کاملا مشخصه که از SOTبه ٌٌWWبعدشم به TTTیه افت محسوسی کرده.
من اول یک سوال بپرسم؟؟؟(اگه می گید نه می تونید سوالم رو نخونید:exclaim: )
شما تا حالا تو رودخانه شنا کردید؟؟؟
مطمئن هستید بر خلاف جهتش شنا نمی کنید؟؟؟؟اگر شنا کنید هم بعید نیست بر عکس شنا کنید;)
مرغ چند تا پا داره؟؟؟؟یکی؟؟؟؟
هر قضیه ای ثابت هست مگر اینکه عکسش ثابت بشه می شه دقیقا بدونم این حرفتون بر چه اساسی هست آقای مدیر؟؟؟؟
لطفا از روی امتایاز دهی قضاوت نکنید که اون به بازی های هم دوره خیلی مربوط هست به خود بازی مراجعه کنید و دلیلتون رو بگین ما هم بدونیم من می پزیرم اگرمنطقی باشه:exclaim:
مورد اسپلینتر سل هم همین طوری بود.پاندورا تومارو در اندازه ای نبود که بشه بهش گفت اکسپنشن شماره ی 1.امیدوارم یوبی سافت به سرش نزنه که بخواد شماره ی بعدیه XIIIرو هم بسازه!
در مورد اسپلینتر سل نمی خوام اینجا بحث کنم(می تونی با امین جان خیلی در موردش صحبت کنی;) اما یک خبر خوب برای همه و بد برای شما:exclaim:
XIII نسخه ی بعدیش حتما ساخته می شه چون داستان تموم نشده:exclaim: (البته هنوز دریچه های روزنه ای برای خوشحالی آقای مدیر و ناراحتی خیلی ها وجود داره;))
داستان بازی هم خوبه ولی یه جوریه.به نظر میرسه که داستان قسمت های مختلف خوب به هم وصل نشدن(مخصوصا شماره 2 به3)یعنی یکم سر هم بندی کردن.هر طرفو میگیره یه ور دیگه می لنگه!!میره جزیره رو درست میکنه میبینه شهر خرابشده.
بهتر هست این قسمت رو با این قسمت ها کنار هم بزارم تا بتونم بهتر جواب بدم:
من الان این بازیو یکم بازی کردم!!(خودتون علامت تعجب هم گزاشتید:exclaim: )
(من شماره دوم رو هم تموم نکردم)
فقط اگه میشه یکی به صورت خلاصه داستان قسمت دوم و سوم رو بذاره ببینیم چی شد
به جرعت می تونم بگم وقتی این ها رو خوندم داشتم از خنده می مردم:cheesygri
بله واقعا خندهدار هست چون ستون های طنز هم عمل های غیر عادی و تضاد هست(از کارهای چارلین چاپلین البته من قصد جسارت به..........ندارم(خودتون جاخالی رو پر کنید;))
واقعا خیلی خندیدم
شما پرنس WW رو تموم نکردید و داستانش هم کاملا نفهمیدید که دنبالش هستید و همچنین T2T هم کمی بازی کردید(خودتون گفتید دیگه;))
اون وقت چطور می گید داستان 2 به 3 مرتبط نبود:cheesygri :razz: :D
خیلی جالب هست اون حرف دوست خوبمون رو یادتون رفت;)
جالب هم این هست که همه ی معروفی پرنس به داستانش هست(مخصوصا WW)اونوقت شما می گین داستانش خراب شده:exclaim:
همون رودخونه رو به یاد بیارید؟؟؟؟
من نمیگم اگر چیزی رو همه بگند درست هست هرگز×!!!!اما استادیم ورزشی و جمع سیاه پوستان و هواداران و.... هم از یاد نبرید;)
داستانی که شما ازش کاملا اطلاع ندارین(اطلاع دارید؟؟؟؟پس چرا دنبالش هستید:exclaim:)از کجا سر هم بندی بودن و مرتبط نبودنش رو می خواهین اثبات کنید(اثبان کنید×!!!اگر درست بود قبول می کنم;)من تعصب ندارم فقط دلیل دارم اینم در جواب اول پستتون:exclaim:)
یعنی به نظر شما 7 سال وزیر کشک می سابیده:exclaim:یا پاش می لنگیده؟؟؟؟حرف اون بزرگوار رو از یاد نبر:exclaim:(نگین که نمی دونین که هست شما تا حالا تو آینه نگاه کردین:cheesygri)
شما اگر داستان رو کامل نمی دونید چطور می گین هر جاش رو می گیرین یک جاش می لنگه؟؟؟
البته نمی خوام بگم پرنس داداشم هست و من پسر مسئول یوبی هستم نه اصلا
شرکت یوبی سافت هم اگر براش سود نداشت تو همون WW پرنس رو تموم می گرد(همون جوری که این همه فاینال فانتزی اومده×!!!)اما خیلی بی مورد هست که بگیم برای پول داستان رو ماست مالی می کنه اگر در T2T تموم نمی شد و 4 گانه می شد حرفتون تا حدودیدرست بود;)
میره جزیره رو درست میکنه میبینه شهر خرابشده.حالا احتمالا مث متالگیر تریلوژی بودن این رو هم ماس مالی می کنن یه شماره دیه می سازن که حالا یهو یه پیغام میاد که چون فلان کارو کردی باز میمیری باید بری جزیره!!(شوخی کردم
آقای مدیر 276 پسته ی تاریخ عضویته ی sep 2005 چند نکته می گم به جای جواب تا پستم حالت یک نواخت پیدا نکنه;)
اول اینکه این پست رو توی تایپیک Metal Gear Fans اصلا نزن:exclaim: (گرچه اگر منظوری دارید از این پست اول بگین منظورتون از این پست چه بوده است:exclaim: )
دوم اینکه لطفا داستان اون رو لطفا دیگه کامل بدونید:exclaim: :exclaim: :exclaim:
سوم شما دلیلی داری؟؟؟؟اثباتی داری؟؟؟؟سندی داری؟؟؟؟مدرکس داری؟؟؟؟پرنس ساخته می شه هیچ کس بر این منکر نیست اما SoT تموم شد×!!!!
پیشنهاد می کنم به حرف اون بزرگوار که قدیم قدیم ها تو یک جای دیگه زده بود مراجعه کن T2T رو تموم کن اگر تموم نشد داستان بگو ماست مالی و اینا;)
حتی گیریم که بازم دارک و شن و این ها هم تو پرنس های بعدی باشند اما دیگه این داستان در هیچ صورت و به هیچ وجه پیش نمی ره×!!!!(که احتمالش زیر 1/0% هست;)
این داستان تموم شد(میگی نشد؟؟؟؟اثبات کن:exclaim:)
خلاصه بگم که اصلا از این بازی خوشم نیومد.ترجیح میدم کینگ کونگ و زامبی و وارکرفت بازی کنم تا این بازی.الانم آن اینستالش تموم شد...
خوب چرا منتظری راه باز هست و جاده دراز و هیچ کس نمی تونه جلوی شما رو بگیره×!!!!
فکر کنم همون بازی هایی مثل زامبی و کینگ کنگ بیشتر به شما بیاد:cheesygri (ببینید....شما مدیرید درست اما من هیچ کدون قوانین سایت رو نقض نکردم و فقط نظر خودم رو در مورد پستتون می زنم و برای خودم نظرم مهترم هست~!!!....ترجیح می دم همین جوری غیر مستقیم این مساله حل بشه;))
فقط اگه میشه یکی به صورت خلاصه داستان قسمت دوم و سوم رو بذاره ببینیم چی شد(خواهشا با تحلیل های شخصی قاطی نشده باشه!!)
شما که بازی رو پاک کردید ازشم بدتون می آد نقد های کارشناسی هم می دادید چی شد؟؟؟؟
داستان می خواهید چی کار؟؟؟؟
قسمت تحلیل های شخصی هم فکر کنم یکی از نقاط قوت طنز بودن پست شماست و باز هم من رو به خنده می اندازه×!!!!
به نظر من پست بی جا فقط بی مهتوا و چرت و پرت بودن رو شامل نمی شه بیجا بودن جا هم مهم هست;)
من داستان رو نوشتم تا جایی هم که تونستم هر چی از بازی فهمی دم نوشتم شایان جان هم چند جاش رو اصلاح کردند و به زودی ممکن هست چاپ شدش هم بتونید ببینید(:exclaim:)اما اگر در اون تحلیل دیدید(چون بازی رو کردید تحلیل ها رو تشخیص می دهید×!!!)به بزرگواری خودتون بپسندین و اگه خیلی بدتون اومد بگین کجاهای داستان رو اشتباه(تحلیل)نوشتم که درست کنم;)
ممنون...
من هم متشکرم چون سبب خنده ی من هم شد خیلی متشکرم از پستتون(جسارت نباشه:cheesygri)
+++++++
میثم جان برای اولین بار تو عمرم باهات کاملا موافقم:exclaim:
دقیقا دلیل خوبی اوردی;)
پرنس WW هم اگه بری بالا تر جذاب می شه;)
ببینم الان کجای پرنس WW هستی تمومش کردی؟؟؟به ماسک رسیدی؟؟؟
ببین میثم جون دارک در وجود ماست چجوری می تونه وقتی ما تو بیبیلون نیستیم تاج پدرمون رو بر سر بزاره؟؟؟
از طرفی اصلا اون موقع دارکی نبوده و دارک توی T2T متولد شد×!!!!
اون کسی که تاج رو برداشته کسی نیست جز وزیر×!!!!
و یک نکته ی جالب هم آقا شایان گل رسیدند بهش که خیلی برام جالب بود
در دموی پایانی کامل پرنس WW به طور خلاصه T2T نمایش داده می شه×!!!!
من کاملا با این نظر موافقم;)
و به نظر من اون در واقع تا حدودی جایزه ی افرادی بود که 9 تا لایف آپگرید رو پیدا کردند:exclaim:
البته پایان نهایی هم نشون داده شد;)
$$$$$$$$$$$$$
نگین پست بیجا چون اینجا گیلی در کار نیست منم دلیلی ندارم که الکی این همه تایپ کنم:exclaim:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
رهام جان از طومارت ممنونم
من اینترنت اومدم بیرون کامل می خونم
من هنوز وقت نکردم بشینم پاش برم اخه این چند روز اوج امتحاناتم بود ریاضی علوم عربی خیلی سخت بود
راستی یک سوال :
مگه در پایان اول بازی کلینا نمیمیره اگر کسی پایان اول بازی رو تموم کرده باشه چه جوری که کلینا در قسمت سوم زنده هستش ؟

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
ببین میثم جان
WW دو تا پایان داره که در واقع سیاست یوبی هست×!!!
2 تا پایان ساخت یکی Bonus یکی واقعی
اما دید همه Bonus رو رفتند×!!!
پس همون رو پیش گرفت;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ببینید دوستان قرار نیست توی یک تاپیک که به اسم یه بازی زده میشه فقط طرفدارای اون بازی بیان و ازش تعریف کنن
این تاپیک برای بحث و گفتگو در مورد سری Prince of persia ساخته شده نه برای اینکه طرفداراش بیان و از بازی تعریف کنن
هر کس میتونه نظر خودشو بگه حتی کسی که از بازی تنفر داره ...
هیچ کسی هم حق نداره به کس دیگه ای بگه چرا از این بازی بدت میاد یا چرا توی این تاپیک نظر مخالف دادی و ...
شما عاشق این بازی هستی یه نفرم از این بازی متنفره ... شما نظرتو میگی اونم نظرشو میگه ... هیچ نیازی هم نیست نظرات بقیه رو تفسیر کنید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط Behzad:
ببینید دوستان قرار نیست توی یک تاپیک که به اسم یه بازی زده میشه فقط طرفدارای اون بازی بیان و ازش تعریف کنن
این تاپیک برای بحث و گفتگو در مورد سری Prince of persia ساخته شده نه برای اینکه طرفداراش بیان و از بازی تعریف کنن
هر کس میتونه نظر خودشو بگه حتی کسی که از بازی تنفر داره ...
هیچ کسی هم حق نداره به کس دیگه ای بگه چرا از این بازی بدت میاد یا چرا توی این تاپیک نظر مخالف دادی و ...
شما عاشق این بازی هستی یه نفرم از این بازی متنفره ... شما نظرتو میگی اونم نظرشو میگه ... هیچ نیازی هم نیست نظرات بقیه رو تفسیر کنید
رهام جان درست ولی تقریبا پایان اصلی بازی اولی بود از دید ما چرا چون روند اصلی بازی
ولی پایان دوم نه به نظر من این قسمت با اقا عماد موافقم یک اشتباه داشت یوبی
بهزاد جان درست میگید من خودم بارها سر همین مسیله با رهام دعوام شده ولی فایده نداره شما درست میگید خب هرکس نظری داره چون من از دوم بدم میاد نمی تونم بگم دوم بازی بدی یا چون شما خوشت میاد بگی بازی عالی

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بهزاد جان
من هم نظرم رو گفتم دیگه برر
اوشون نظری دادند منم بنا بر دلایلم نظرم رو گفتم و گفتم خوشحال می شم اگز دلیلی هم دارند بر نظر هاشون به من هم بگند شاید نظر من هم در مورد پرنس عوض بشه;)(جدا می گم)
ما هم داریم بححث می کنیم دیگه
من می دونم که شاید 3 برابر کسانی که از پرنس خوششون میآد از اون بدشون می اد و من فقط می خوام دلیلام رو بگم اونام دلیلانشون رو(به این فکر کنم بحث بگند دیگه;))

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
مطمعنی که فقط نظرت رو گفتی ؟

ببینید برای مثال من از شادمهر عقیلی بدم می آد این برای خود من محترم هست(و هم نظر هام)خوب این حرف رو آیا من توی جایی که پر از هوادار شادمهر هست می گم؟؟؟؟خنده دار نیست؟؟؟؟
یک مثال دیگه آیا کسی که از استقلال بدش می آد توش جایگاه استقلالی ها می شینه و فریاد می زنه پرسپولیس پرسپولیس؟؟؟؟؟
یا اگه کسی از هری پاتر بدش بیآد باید توی سایت جادوگران(بزرگترین سایت هواداران هری پاتر)این رو بگه؟
اصلا آقا من از سیاه پوستا بدم می آد این حرف رو من در دو صورت می گم:
1.دلیل خاصی دارم و کسی نمی دونه و جنبه ی اطلاعاتی داره
2.میدونم خیلی ها با نظر من موافقند و با این حرفم اون ها رو جذب می کنم
اما آیا درست هست من برم وسط یک جمع سیاه پوست فریاد بزنم مرگ بر کاکا سیاه؟؟؟؟

من هرچی این جملات رو میخونم به این نتیجه میرسم که منظور شما این بوده که توی این تاپیک کسی نباید نظر مخالف در مورد این بازی بده

به هر حال دیگه این بحثو ادامه ندید و بزارید تاپیک روال عادی خودشو طی کنه و از این به بعد هم از این جور مسائل پیش نیاد ...

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بابا اینجا آتیشا زیادی تنده!!اولا که من تو پستم گفتم که:من نمیگم این بازیه بدیه....
من که می بینین یکم تواون پستم متالگیرو مسخره کردم احتمالا باید بدونین که آیدی یه شخصی یه زمانی تو یه فرومی به خاطر بحث بی مورد و زیاده روی تو طرفداری از متالگیر(بدون ...مثقال منطق)3 روز بن شد!!اون شخص با این که از پی سی فقط خوشش میومد میره واسه متالگیر3 پی اس2 می گیره ولی بعدش میگه که متالگیر 3 نسبت به متالگیر2 افت کرده بود و بدترین نسخه ی این سری بود.هیچ وقت هم نگفت که متالگیر برای من یه افسانه شد!!
در مورد تشبیهت به استادیوم باید بگم که اگه آدم بره یه جا که طرفدارای استقلال نشستن بشینه بگه استقلال تیم خوبی نیست الان و اقت کرده چون که 20 تا بازیه آخرو باخته به نظر من هیچ مشکلی نداره.بعدشم این تاپیک تاپیکه بحث راجه به این سریه فکر کنم نه تاپیک طرفداری.بعدشم من به هیچ وجه به امتیاز اهمیت نمیدم چون همین بازیه Xiiiکه یکی از بازیهای محبوب منه امتیازش از گیم اسپات 6.4 شده.در مورد Wwباید بگم من تا حدود نصفشو رفتم بعدش ول کردم چون تکراری شد ولی همه دموهاشو دیدم دست آخر فهمیدم که آخرش چی شد ولی نه به طور ریز و کامل.tttهم من به غیر از نیم ساعتی که رو پیسی بازی کردم حدود یه ساعتم رو پی اس2 بازی کردم که یه غول رو رد کردم(همون لشه!!)به اضافه ی دارک پرینس.اون ارابه شم دیدم.یعنی همه ی انواع گیم پلی رو تو این بازی بازی کردم بعدش دیدم چنگی به دل نمی زنه.بعدشم من داستان بازی به نظرم بد نمیاد واسه همین می خواستم ببینم.اون داستانی هم که شما نوشتی رو ندیدم.اون تحلیلهای شخصی رو هم به خاطر جوی که از تاپیک دیدم نوشتم.مثلا من رو اگه الان بیاین بگین داستان متالگیر رو خالص بنویس تو 15 خط می نویسم ولی اگه بگین برداشت های خودتو هم از جاهایی که خیلی مفهوم نبود رو هم بنویس میشه 40 خط!هر چند من آخر داستان نسخه ی سوم رو نمیدونم ولی آخر داستان 2 به اضافه ی اول داستان3 رو که میدونم!همین کافیه که بگم ارتباط داستان یه سرهم بندیه محضه.در مورد پسرفت سه نسخه نمیدونم شما کیارو قبول دارین چه تو هر جای دنیا چه توی همین سایت ولی میتونین از 5 تاشون بپرسین ببینین چی میگن.در مورد 133 صحفه باید بگم که من خودم به عنوان مثال از متالگیر3 به اندازه 2و1 لذت نبردم و یکم ناامیدم کرد ولی نصف پستهای تاپیک متالگیر3 که راجه به بازی بحث میشد مال من بود.ولی بعدش فهمیدم دلیل نداره که آدم با دندون یه بازیو بچشبه به هر قیمتی که شده.بعدشم میثم جان شما اگه میخوای از حال و هوای اکثر بازیای امروزی که توش از وسایل تکنولوژیک!استفاده شده یکم دور شی انتخاب های بهتری(به نظر من)داری.مثل نسخه ی یک همین سری.
رهام جان اگه به نظر شما بازی کردن وارکرفت وقت تلف کردنه که هیچی!بعدشم درسته زامبی بازیه قوی ای نیست ولی لااقل من ازش انتظاری نداشتم.حداقلش آدم وقتی روزی یکم بازی میکنه نه اعصابش از دست کنترل و دوربین خورد میشه نه ناامیدش میکنه.یه بازیه ساده و راحت.بازیی که راحت میشه باهاش کنار اومد.
حرف آخرمم اینکه اگه شما فکر میکنی با این کارا تعصب ایرانیتو نشون میدی بهتره اول به کلمه های پستهات بندازی تا بفهیم که با طرفداری از یه بازی(با هر جون کندنی)اونم فقط به خاطر اسمش نمیتونی چیزی رو نشون بدی...
پ.ن!:من این حرفارو کاملا راحت زدم و هیچ ناراحتی و چیزی امیدوارم پیش نیاد...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط Elvish Hero:
بابا اینجا آتیشا زیادی تنده!!اولا که من تو پستم گفتم که:من نمیگم این بازیه بدیه....
من که می بینین یکم تواون پستم متالگیرو مسخره کردم احتمالا باید بدونین که آیدی یه شخصی یه زمانی تو یه فرومی به خاطر بحث بی مورد و زیاده روی تو طرفداری از متالگیر(بدون ...مثقال منطق)3 روز بن شد!!اون شخص با این که از پی سی فقط خوشش میومد میره واسه متالگیر3 پی اس2 می گیره ولی بعدش میگه که متالگیر 3 نسبت به متالگیر2 افت کرده بود و بدترین نسخه ی این سری بود.هیچ وقت هم نگفت که متالگیر برای من یه افسانه شد!!
در مورد تشبیهت به استادیوم باید بگم که اگه آدم بره یه جا که طرفدارای استقلال نشستن بشینه بگه استقلال تیم خوبی نیست الان و اقت کرده چون که 20 تا بازیه آخرو باخته به نظر من هیچ مشکلی نداره.بعدشم این تاپیک تاپیکه بحث راجه به این سریه فکر کنم نه تاپیک طرفداری.بعدشم من به هیچ وجه به امتیاز اهمیت نمیدم چون همین بازیه Xiiiکه یکی از بازیهای محبوب منه امتیازش از گیم اسپات 6.4 شده.در مورد Wwباید بگم من تا حدود نصفشو رفتم بعدش ول کردم چون تکراری شد ولی همه دموهاشو دیدم دست آخر فهمیدم که آخرش چی شد ولی نه به طور ریز و کامل.tttهم من به غیر از نیم ساعتی که رو پیسی بازی کردم حدود یه ساعتم رو پی اس2 بازی کردم که یه غول رو رد کردم(همون لشه!!)به اضافه ی دارک پرینس.اون ارابه شم دیدم.یعنی همه ی انواع گیم پلی رو تو این بازی بازی کردم بعدش دیدم چنگی به دل نمی زنه.بعدشم من داستان بازی به نظرم بد نمیاد واسه همین می خواستم ببینم.اون داستانی هم که شما نوشتی رو ندیدم.اون تحلیلهای شخصی رو هم به خاطر جوی که از تاپیک دیدم نوشتم.مثلا من رو اگه الان بیاین بگین داستان متالگیر رو خالص بنویس تو 15 خط می نویسم ولی اگه بگین برداشت های خودتو هم از جاهایی که خیلی مفهوم نبود رو هم بنویس میشه 40 خط!هر چند من آخر داستان نسخه ی سوم رو نمیدونم ولی آخر داستان 2 به اضافه ی اول داستان3 رو که میدونم!همین کافیه که بگم ارتباط داستان یه سرهم بندیه محضه.در مورد پسرفت سه نسخه نمیدونم شما کیارو قبول دارین چه تو هر جای دنیا چه توی همین سایت ولی میتونین از 5 تاشون بپرسین ببینین چی میگن.در مورد 133 صحفه باید بگم که من خودم به عنوان مثال از متالگیر3 به اندازه 2و1 لذت نبردم و یکم ناامیدم کرد ولی نصف پستهای تاپیک متالگیر3 که راجه به بازی بحث میشد مال من بود.ولی بعدش فهمیدم دلیل نداره که آدم با دندون یه بازیو بچشبه به هر قیمتی که شده.بعدشم میثم جان شما اگه میخوای از حال و هوای اکثر بازیای امروزی که توش از وسایل تکنولوژیک!استفاده شده یکم دور شی انتخاب های بهتری(به نظر من)داری.مثل نسخه ی یک همین سری.
رهام جان اگه به نظر شما بازی کردن وارکرفت وقت تلف کردنه که هیچی!بعدشم درسته زامبی بازیه قوی ای نیست ولی لااقل من ازش انتظاری نداشتم.حداقلش آدم وقتی روزی یکم بازی میکنه نه اعصابش از دست کنترل و دوربین خورد میشه نه ناامیدش میکنه.یه بازیه ساده و راحت.بازیی که راحت میشه باهاش کنار اومد.
حرف آخرمم اینکه اگه شما فکر میکنی با این کارا تعصب ایرانیتو نشون میدی بهتره اول به کلمه های پستهات بندازی تا بفهیم که با طرفداری از یه بازی(با هر جون کندنی)اونم فقط به خاطر اسمش نمیتونی چیزی رو نشون بدی...
پ.ن!:من این حرفارو کاملا راحت زدم و هیچ ناراحتی و چیزی امیدوارم پیش نیاد...
ممنون عماد جان البته من نمیگم می خوام از این بازی های تفنگ بازی دور بشم فقط میگم یک ساعتم ادم رو به حال هوای قدیم میبره این خیلی مهم
اقا تعصب به نظر من معنایی در بازی نباید داشته باشه ببخشید ها الان امین رو شما نگاه کنید اگر اسپیلینترسل فحشم بدی نارحت نمیشه به نظر من باید ادم جنبه داشته باشه عماد جان نظر داد رهام جانم باید با نظر و دلیل درست بودن حرف عماد رو سابت کنه یا نکنه ق
من با قسمتی که عصاب ادم رو با کنترلش خورد میکنه کاملا قبول دارم درست من سر یکی از مراحل این بازی کیبوردم شیکسته باور ندارید پشید بیاید خونمون ببیندید پایش شکست همچین زدم روش یا از اقا بهزاد نه این بهزاد نه اون یک بهزاد یکی هست که ایدیش الان یادم نیست اونم کامل کیبوردش رو شکوند
اصلا چه ربطی داشت
جان من ازتون خواهش دارم تا بنده بن نشدم بیخیال بشید بابا رهام نظر داد عماد دیگه راست گفت من قبول دارم همه حرف های عماد رو و اگر یک ماه پیش اون زمان که 10 مرحله اول بودم نتها تایید میکردم بلکه یک چیز هایی اضافه میکردم
ولی خیلی کوتاه بود بازی ها دو هفته ای تموم شد هیف

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
عجب بحث داغي
جاي من مث اينکه خيلي وقت هست خالي احساس نمي شه
ولي من خيلي دلم براي اين بحث ها تنگ شده بود
راستش وقت نکردم مطالب رو بخونم که ابراز عقيده و نظر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟