پیشنهاد برای خرید بازی

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
خب نمردیمو دوباره بروبکس بازیدات رو زیارت کردیم :cry: باور کنید خیلی خوشحالم امیدوارم این یکی به سرنوشت سایت قبلی دچار نشه بهرحال اگه یادتون باشه توی سایت قبلی یه تاپیک داشیتم بهمین اسم که اگه خدا بخاد دوباره راش میندازم البته از فردا شب :o امروز فقط اومدم
تاپیکو درست کنم
چاکرتون علی :cheesygri

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
نوشته شده توسط Hellgate:london:
Fable
این در حال حاضر تمام پیشنهاد منه.
در سبک RPG الان بهتر از این گیر نمی یارین
بای بای

خب دوست عزیز از پیشنهادت ممنون ولی نمیدونم که سایت قبلی رو دیده بودی یا نه روال کار این تاپیک اینطوریه که باید بازی رو توی چند سطر شرح بدی نظر خودتو در مورد گرافیک گیم پلی و دیگر موارد بدی اگه بتونی چند عکسم زیرش بچسپونی که عالی میشه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خب دوست عزیز از پیشنهادت ممنون ولی نمیدونم که سایت قبلی رو دیده بودی یا نه روال کار این تاپیک اینطوریه که باید بازی رو توی چند سطر شرح بدی نظر خودتو در مورد گرافیک گیم پلی و دیگر موارد بدی اگه بتونی چند عکسم زیرش بچسپونی که عالی میشه
خوشحالم که دوباره می بینمت
امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک قبلی با تلاش تو و بقیه برو بچه ها پر بار باشه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ایول علی آقا .
خوش اودی .
حالت چطوره ؟
جای تاپیکت خیلی خیلی خالی بود .
هر چه زوتر دست به کار شو .

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط adema:
خب.
سلام.
شما گفتین پیشنهاد خب منم دادم دیگه.خب الان توضیح میدم.
در حال حاضر که تمام یا بهتر بگیم بیشتر توجه به بازی های MMORPG هستش.بازی Fable یک غنیمت محسوب میشه.
بزارین من نظرمو در مورد بازی بدم.
گرافیک:9
صدا:9
گیم پلی:10
ارزش کلی:9
در این بازی گیم پلی یکی از نقاط قوت بازی محسوب میشه.دوربین از یک حالت بسیار خوبی استفاده شده که اصلا در جاهای تنگ مشکل دید پیدا نمیکنین.دوربین به صورت متحرک در تمام صفحه قابل چرخش هستش.البته اینم بگم بعضی از کواست ها واقعا سر کاریه.یه کواستو من اول بازی گرفتم.می دونین کی کامل شد.دقیقا اخرای بازی.خب البته این در مورد بازیهای RPG کمی منطقی به نظر میرسه.
من خودم بازی رو دیروز پاک کردم ولی خب یه بازی دیگه نصب کردم و از اول براتو یه خورده رفتم جلو
در عکس زیر منوی اصلی بازی رو می بینید.در مورد دوربین هم یه عکس می زارم.اونم ببینید که شخصیت اصلی بازی رو نشون میده.
e9g5nd.jpg
e9g68k.jpg

و یک عکسم از محیط بازی و گرافیک.
e9g6xx.jpg

به نظرم در بازی سعی شده از رنگ های شاد و بسیار زیبا استفاده بشه و در مورد صدا و موسیقی هم باید بگم که میتونیست بهتر باشه و از یک سیستم دالبی با چند اسپیکر استفاده کنه که در مبارزات به ادم یک حسو حاله دیگه بده.
در بازی از 60 کواست و 90 منطقه حرف زده میشود.من یک عکسم از نقشه بازی می زارم.
e9g709.jpg

در مورد مبارزات هم یه عکس از شمشیر و یک عکس از تیرکمون میزارم.
e9g75d.jpg
e9g77n.jpg

و در آخر هم یک عکس از رئیس استودیوی LionHeadکه خب یه خانومه می زارم.
e9g8ir.jpg

قابل توجه دوستان.
اسمش هست:Louise Copley
خب اگه بازم خواستین توضیح بدم.این بازی رو از دست ندین.

آخرین ویرایش:

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
با شنيدن اسم شرکت آتاري بسياري از گيمرهاي عزيز بياد افتضاع بزرگ اين شرکت يعني درايور ميفتند درايوري که حدود 4 سال تيليغات پشت سرش بود
و تنها ثمره اي که داشت يک شکست بزرگ بود ولي بعد از اين شکست مثه اينکه اتاري سر عقل اومد و داره پشت سرهم بازي خوب و عالي بيرون ميده
اولين نمونش بازي بزرگ اکت اف وار بود دومين سورپرايزيش که البته يه مشکلاتي داشت بازي نقطه جوش بود که به نظر من ابا همه مشکلاتش يه بازي بزرگه
واخرين محصولشم که خدايي ميتونه براحتي شکست درايور رو جبران کنه بازي مورد بحث من بازي فارنهايت هستش که توي سبک ادونچر عرضه شده
و يه تغيير اساسي توي سبک ادونچر بوجود اورده همونطور که ميدونيد سبک ادونچر توسط کمپانيهاي بسيار معدودي ساپورت ميشه و کمتر شرکتي جرات
ساختن يه بازي ادونچر رو داره ولي اتاري با سناريوي بسيار عالي و يه عالمه نواوري اومده دنياي ادونچر بازها رو يه تکون اساسي داده و اما بريم سر اصل مطلب
در اين بازي شما در چند نقش متفاوت ظاهر ميشيد و داستان بازي رو از دو جهت متفاوت و مجزا دنبال مکنيد در يک طرف شما در نقش قاتلي بيگناه هستيد که بايد
از دست پليس فرار کنيد و در انسو در نقش پليس بايد قاتلي رو که خودتون فراري داديد دستگير کنيد يک نواوري بسيار جالب که تابحال توي هيچ بازيي نديديد يعني در ان واحد
هم قاتل باشيد و هم پليس
بازي در يک رستوران شروع ميشه شما در صحنه ابتداي بازي لوکاس کين رو ميبينيد که تحت تاثير يک عمليات جادويي از طرف يک جادوگر هيپنوتيزم ميشود
و بوسيله چاقو فردي را در دستشويي رستوران بقتل ميرساند اونم با ضربات زياد چاقو ولي بناگاه لوکاس به حالت عادي برميگردد وبا ديدن جسد و چاقويي که در دستش است بسيار ميترسد
چاقو را به کناري پرت ميکند و بياد مياورد که پليسي در داخل رستوران است و در اين وقت کنترل بازي بشما ميرسد اولين نکته جالب در مورد بازي اينه که توي بازي انجام دادن يا ندادن
يک کار کاملا دست خود شماست و انجام دادن يا ندادن يک کار در کل بازي تاثير دارد مثلا در همون دستشويي ميتونيد جسد رو مخفي کنيد چاقو رو مخفي کنيد
خودتونو تمييز کنيد لکه هاي خونو رو زمين شست و کاملا عادي به رستوران برگرديد يه کم بشينيد صورتحسابتونو بديدي و بريد بيرون و با تاکسي فرار کنيد
و يا اينکه بدون اينکه به چيزي دست بزنيد از در پشتي رستوران فرار کنيد و يا اينکه با لباس خوني داخل رستوران بريد و توجه همه رو جلب کنيد
يا مثلا ميتونيد با مشتريها صحبت کنيد ولي اينکار باعث ميشه اونا بعد از کشف جسد به پليس کمک کنند و يا اينکه ميتونيد پول نديد و فرار کنيد ولي اينکار باعث ميشه که صاحب رستوران براحتي قيافه شما رو به پليس لو بده
خلاصه بگم توي همين صحنه کوچک بازي اونقد جزييات بکار رفته که واقعا قابل شرح نيست در ادامه بعد از فرار لوکاس شما کنترل دو مامور پليس رو به عهده ميگيريد که بايد
صحنه جنايتي رو که خودتون بوجود اورديد بررسي کنند با شاهدهايي که توجهشونو جلب کرديد حرف بزنند و به اينصورت بازي ادامه پيدا ميکنه خلاصه بگم تمام کارهايي که ميکنيد در پايان بازي تاثير داره بهمين دليل ميتونيد بازي رو با حالتهاي بسيار
امتحان کنيد در ادمه بازي بايد بفهميد که چرا لوکاس مرتکب اين قتل و چند قتل ديگر شده و به پليس کمک کنيد که لوکاس رو پيدا کنند
خب از سناريوي عالي بازي که بگذريم ميرسيم به گرافيک بازي بازي از نظر گرافيکي در حد بسيار بالايي هستش و حرکت کارکترها بوسيله کاپچرموشن شبيه سازي شده
و در نتيجه حرکت کارکترها بسيار نرم و روان و طبيعي دراومده طراحي مکانها هم بسيار استادانه کار شده و مطمن باشيد که اين بازي از نظر گرافيکي در هيچ کجا کمک نمياورد
در مورد صوت بازي بايد بگم در ايم مورد هم با کاري کاملا حرفه اي روبه رو هستيم بطوري که حتي لب کارکترها هم با صداشون همخواني داره موسيقي بازي هم
تاثيرگذار هستش و با فضاي بازي کاملا همخواني داره در مورد کنترل بازي هم بايد بگم نسخه اي دارم بازي ميکنم واسه پي اس 2 هستش و کنترلش بسيار روان هستش و تمام کارها بوسيله دو انالوگ دسته انجام ميشه بازي يه مشکل خيلي کوچيک داره اونم اينه که بعضي وقتا دوربين بازي
توي يه جاهايي گير ميکنه و دنبال شما نمياد البته اين مشکل خيلي کم پيش مياد ولي مشکله ديگه در اخر بگم اين بازي از سايت گيم سپات فکر کنم امتياز بالاي هشت و نيم گرفته و باور کنيد حيفه اونو بازي نکنيد پس حتما اين بازي رو بگيريد
ME0000612562_1.jpg
ME0000605734_1.jpg
ME0000605743_1.jpg

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام به adema

اميدوارم تاپيكت مثل قبل هميشه داغ باشه.

درمورد اين بازي فارنهايت.واقعا اين بازي محشر هست.هركسي كه اين بازي رو نخريده در خريد اون دريغ نكنه.توضيح بازي هم كه adema زحمتشو كشيد.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
من پیشنهاد میکنم هر چی سریعتر بازی down of war:winter assult رو بخرید این بازی اضافه شونده نسخه قبلش است 3 تا است توی سبک خودش بهترین است به نظر من و خیلی ها

پیشرفتهای زیادی نسبت به نسخه قبلش کرده است

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
تقريبا کسي نيست که مورتال کومبات رو نشناسه يه بازي مبارزه اي خشن که بين دو گروه خير وشر انجام ميشه و اولين بار براي کنسول سگا اومد و با
موفقيت بسيار زيادي روبرو شد مخصوصا مورتال کومبات 3 که به نظر خودم تابحال بهترين بازي مبارزه اي بوده که ساخته شده نظره ديگه .. با اومدن
پي اس 1 مورتال کومبات 3بعدي شد و به نظر خودم بعد از 3 بعدي شدنش بود که ديگه نتونست مثه قديما جالب باشه چون بيشتر ما توي اين بازي از ظربات کومبو
و بازي بسيار سريعش لذت ميبرديم که خاصيت 3بعدي بودن باعث شده که سرعت بازي تا حد زيادي کم بشه خلاصه بگم بحث امروز که در مورد خود مورتال
کومبات نيست روي همون پي اس يک يه بازي به اسم ساب زيرو اومد که يه بازي اکشن ادونچر بود با همون شخصيتهاي مورتال کومبات که البته يه خط داستاني
داشت و کل بازي حول شخصيت ساب زيرو ميگشت بازي دوبعدي بود و ساختار بسيار خوبي داشت و به نظر خودم يکي از بازيهاي بيادماندني کنسول پي اس 1 بود بهرحال
بعد از مدتها ما شاهد يه بازي ديگه از طرف شرکت ميدوي بوديم با همون حال و هواي ساب زيرو بازي Mortal Kombat: Shaolin Monks
در دموي ابتدايي بازي گروه رايدن رو ميبينيم که شامل ليوکنگ گنگ لاو جاني کيج ساب زيرو وسونيا ميشن که با گروه شانک تسونگ ميجنگن گروه شانگ تسو هم شامل
سکورپين باراکا ريپتايل کينو و گورو هستند يه مبارزه بسيار جالب و خونين که در اخر به فرار گروه شانگ تسونگ مينجامد و بعد از اين صحنه زيبا شما در
يکي از دونقش گونگ لاو و يا ليوکنگ به تعقيب اين گروه ميپردازيد همون اول بگم که داستان بازي قبل از مورتال کومبات 2 هستش چون ما در بازي قيبل
مورتال کومبات ديديم که ليوکنگ بدست گروه شر کشته ميشه بهرحال داستان بازي ساده و سرراست هستش و در کل مبارزه اين دو گروه رو نشون ميده
بازي بسيار سريع و پر برخورد هستش و مبارزات بسيار عالي ساخته شدن ضربات کمبو که براي شخصيتهاي بازي طراحي شده خيلي زيبا از کار دراومده
شما در طي بازي ميتونيد که کاکتر خودتونو قويتر کنيد و فنون رزمي بيشتري رو واسش بخريد يکي از نکات جالب بازي اينه که شما با پر کردن
قدرتتون ميتونيد در حين بازي فنون مرگ يا فيتالتي رو اجرا کنيد که خدايي خيليم خوب طراحي شدن يکي از فنون مرگي که خدايي خيلي باحال کار شده
فن بريتالتي هستش که اگه يادتون باشه توي کمبات 4 سگا بوجود اومد و شيوه اونم اينطور بود که حريفو با ضربات بسيار سريع منفجر ميکرديم اين فن مرگ جالب هم توي
اين بازي هستش و بعد از اجراي اون بازيکونتون خيلي سريع ميشه و پدر دشمناشو در مياره توي بازي ميتونيد واسه هر کاراکتر 16 فن مخصوص و 6 ضربه کمبو بخريد
در ضمن ميتونيد در حين مبارزات شلوغ بازي از اسلحه هايي که در بازي موجود هستش هم استفاده کنيد خلاصه بگم توي مبارزات بازي نميتونيد هيچ ايرادي پيدا کنيد
نکته جالب بعدي در مورد فضاي بازي هستش که اومدن از زمينهاي بازي سري مورتال کومبات استفاده کردن و يه فضاي زيبا رو درست کردن که اونايي که با کومبات اشنا هستن
يه جورايي حس ميکنن که کل مناطق بازي در حين وسعت براشون اشنا هستن بعدشم اگه يادتون باشه بغضي از زمينهاي بازي فن مرگ خاصي داشتن مثه زمين دره يا زمين تيغ توي اين بازي هم ميتونيد همون جاها فن مرگ اجرا کنيد که خدايي خيلي جون ميده
بهرحال سازندگان بازي اومدن از تموم نکات جالب بازيهاي قبلي يه معجوني درست کردن که نتيجشم يه بازي عالي از کار دراومده نکته بعدي در بازي که
خيلي توي ذوق ميذنه و يه نکته منفي براي بازي گرافيک بازي هستش که نسبت به بازيهاي حالا گرافيک پاييني داره و جاي تاسف داره حتي فيلمهاي بازي هم
گرافيکشون پايينه و براي مثال ميگم اگه فيلم اول بازي گرافيک فيلماي انيموشاي 3 رو داشت بدون شک هيچوقت از ذهن هيچ کس بيرون نميرفت ولي حيف که اين ميدوي به همه چيز توجه کرده جز
گرافيک بهرحال بقول طه رسولي روند بازي از گرافيک مهمتره و توي اين يه بازي باهاش موافقم چون بازي اونقد مراحل جالب و معماهاي جذاب داره که زود به گرافيکش
عادت ميکنيد در اخر به حالت دونفره بازي هم يه اشاره اي داشته باشم بازي در حالت دونفره خيلي ساده هستش فنوني هم به بازي اضافه ميشه که دو کارکتر با هم اجرا ميکنند و خيلي هم زيبا هستند
خون دو کاراکتر هم مشترکه يعني اگه يه ضربه به کنگ لاو بخوره همزمان خون از ليوکنگ هم کم ميشه و يا اگه يکيشون خون بخوره خون هردوشون پر ميشه بهرحال من اين بازي رو به همه دوستداران مورتال کمبات پيشنهاد ميکنم

ME0000573699_1.jpg

ME0000529783_2.jpg
ME0000529785_2.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر