عکس های جدید از Heavy Rain

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
دو رندر جدید از بازی Heavy Rain:

http://www.totalvideogames.com/screens/Heavy_Rain_5475_77298_0.htm

Heavy_Rain_77297.jpg

Heavy_Rain_77298.jpg

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
ممنون. واقعا زیباست, متن خبر به این شکله:

6lad9uf.jpg

dvaid cage کارگردان Heavy Rain و موسس Quantic Dream, در قسمت جدید TVG.TripleTap این دو اسکرین شات جدید (از real-time virtual actor) را معرفی کرد و مقاله جدید در این زمینه چهارشنبه هفته بعد مصادف با 16 ژانویه منتشر خواهد شد. کیج در این برنامه افزود:
Today, everything is visual, so yes, the hardware helps a lot to reach the visual quality that becomes necessary. Virtual actors, especially, are for me the most important part. I see them as the vectors of emotion; I need them to be as believable as possible in their acting performance and emotional response. Quantic Dream has massively invested over the past ten years in this aspect by acquiring a Motion Capture system internally and working very hard on facial animation and advanced rendering systems in particular
کیج گفت: نوشتن یک داستان چند لایه واقعا یک کابوس است. فارنهایت برای من بطور باورنکردنی زجرآور و سخت بود. چون من مشغول نوشتن فرمت جدیدی در پیچیده ترین بعدش بودم. اما نوشتن پروژه جدید آسانتر است...
متاسفانه کیج وارد جزئیات بازی نشد و فقط گفت:
gamers should Expect to be surprised
منتظر مقاله cvg در هفته آینده هستیم.

آخرین ویرایش:

ps3 killer

کاربر سایت
Oct 3, 2007
95
بیثبی

من که اگه real time باشه اسمم رو عوض میکنم
اینم مثل بازی های دیگه ی سونی (killzone 2,motostorm,.....) از این دمو ها تو سال 2005 زیاد نمایش دادن
بعد از اینکه بازی هاشون رلیز شد گندش در اومد:sick:

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
اینم مثل بازی های دیگه ی سونی (killzone 2,motostorm,.....) از این دمو ها تو سال 2005 زیاد نمایش دادن
اون سال 2005 بود .
الان سال 2008 هست .
GOOD LUCK

Jimmy hopkins

کاربر سایت
Dec 24, 2007
37
نام
mahdi
ا واقعا من تا این لحظه فکر میکردم killzone 2 نیومده دستت درد نکنه منو از گم راهی در اوردی:laughing:
به قول امین همین الان heavy rain برای x360 تایید شد نظرت چیه :laughing:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
خیلی بعیده RealTime باشه !

اگر هم 1 درصد Realtime باشه مثل یه بازی دیگه که نمیخوام اسم بیارم ، کل زورشون رو زدن که فقط صورت خوب باشه و احتمالا مابقی جوانب گرافیکی رو فدا کردن ....

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته به احتمال زياد Realtime و اينكه واسه بازيش بايد يه ps3 هم داشته باشيد چون واسه 360 نمياد
فقط اميدوارم شاهكار فارنهايت تكرار كنه

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
يه جورايي كاملا مشخصه كه منظورت كدوم بازي چون تنها بازي كه تا حالا از نظر چهره يا همون صورت فوق العاده بوده بازي masseffect بوده .
يه جورايي هم شك دارم كه منظورت masseffect باشه چون اين بازي كلا گرافيكش عالي بود !

بالاخره ميدونم كه يكي از بازي هاي 360 هست كه ميگي زورش را زد براي صورت !
در غير اين صورت اسمش را مياوردي
من فكر كنم منظور نيما Kill Zone 2 باشه...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
این رو که نمیدونم ، ولی تصاویر قبلی Real Time بود ...

فقط صورت نیست ، این بازی بشدت روی فیزیک داره کار میکنه ، تریلر رو که ببینید ، به جز صورت ، خیلی مسائل فیزیکی دیگه هم بشدت توش رعایت شده ، خصوصا اینکه تریلر 100 درصد Real Time بود.

نه مثکه Real Time ـه !

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا پستم را پاك كردم تا نيما نياد جوابي بده .
اشتباه از من بود بود كه پستش را متوجه نشدم فكر كنم منظورش يكي از بازي هاي اينده است .

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
نیازی به توضیح نیست که این عکسها چطوری هستن هر کس در مورد بازی تحقیق کنه میتونه متوجه بشه که این بازی چجور بازی هستش ;) .
یه زمانی در مورد عکسهای gt5 هم یادمه خیلیا می گفتن امکان نداره real باشه :-"

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
فقط ميتونم همينو بگم (ها ها ها ها ها ها ها)
واقعا كه متاسفم:biggrin1: كه چقدر زود اين سوني ملتو اسكول ميكنه (اونايي كه فكر كردن Real هست):laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
فقط ميتونم همينو بگم (ها ها ها ها ها ها ها)
واقعا كه متاسفم:biggrin1: كه چقدر زود اين سوني ملتو اسكول ميكنه (اونايي كه فكر كردن Real هست):laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
اگه تريلر شو ميديدي اين حرف نميزدي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر