The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
نوشته شده توسط poorna:
این دلیلش چی می تونه باشه بجز اشکال در بازی؟
.
خب معلومه شما وقتی توی دنیای واقعی میری مغازه یا فروشگاه وقتی به یارو پول میدی اون یارو پولارو میریزه تو جیبش یا میزاره توی دخل (صندوق):cool:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
البته بازی با یک گلیچ از خجالتتون در اومده.این گلیچ مربوط به شخصیت دورین هستش که میشه گفت بهترین گلیچ پول هست.انقدر پول میتونین در بیارین که.....تا موقعی میتونید پول در بیارید که انگشتتون از کلیک کردن روی کلید ماوس بشکنه!! یا کلید ماوس بشکنه!!
من صلاح میدونم که توضیح ندم.چون گلیچش آلوده به خونه!!!
این گلیچ مربوط به قلمو میشه(یک نکته ای که برام خیلی جالبه اینه که بازی حتی انواع قلمو رو هم درست کرده که توی وسایلتون شبیه هم هستند اما اگر از نزدیک ببینید میبینید با هم فرق دارن.و البته با هم توی وسایلتون ترکیب نمیشن!!)
شما یک قلمو بردارید و هر جا دلتون خواست بندازید....چی شد؟!!قلمو وسط هوا می ایسته!!!حالا میتونین بپرین روی قلمو.یک قلموی دیگه بردارید و بندازید.اون هم در هوا می ایسته.خلاصه اینکه میتونین تا بینهایت اینکار رو انجام بدید.
این گلیچ برای دسترسی به جاهای ممنوعه به درد میخوره.مثلا در زندان از یک دروازه ای نمیتوند عبور کنید و در پشت اون زندگی جریان داره!!!با اینگلیچ میشه به راحتی از روش پرید اونور.
یا در بعضی مبارزات هم من دیدم که میشه ازش استفاده کرد.مثلا توی همین آرنا بعد از استفاده از همون کلکی که گفتم میتونین از یک قلمو هم استفاده کنید تا حریف کاملا زیر پاتون قرار بگیره و خیلی خیلی راحت میتونین از بین ببرینش.
اصولا اگر با حریف سرسختی مواجه میشین با این گلیچ میتونین جایی برین که اون به شما دسترسی نداشته باشه.توی فتح قلعه ها و غار ها کارآمده.
راستی.یک سوال:
یک شهر کاملا الف نشین کودوم شهره؟میخوام بگردم دنبال کمانها و سپرهای الفی.
شانسم گرفت و توی همین لول پایین 9 ام یک کمان دورفی و یک خنجر دورفی (کوتوله ای_ساخت کوتوله ها) گیر آوردم که خیلی....از همون دختره گیر آوردم که باید باهاش مسابقه بدیم...

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
شما معمولا این کوئست ها را از کجاها پیدا می کنید مثلا من رفتم پیش همین دزد ها ولی فقط یک مورد مسابقه دادم تا عضوش بشم و دیگه ازم امتحان نمیگیره و ماموریت نمیده ولی ماموریت هایی که توی این تاپیک هست را من ندیدم عیب کار از کجا هست

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سعی کنید برین تو خط انگلیسی.انقدر توی زندگی و مخصوصا بازی مفیده که....
آرماند به شما میگه که باید به میزان 100 سکه به اون Fence ای که بهتون معرفی میکنه جنس بفروشین.(حالا ممکنه کمتر هم باشه.یادم نیست) وقتی فروختین میتونین برگردین پیش آرماند و ماموریت ازش بگیرید.به همبن سادگی!!
در مواقع دیگه باید بیشتر بفروشین.خود آرماند بهتون میگه.
باتشکر....

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
SUPERMHR ، بابا تو که ما رو کشتی .
حتما باید تقاضا کنیم تا گلیچ ها رو بگی؟
شانسم گرفت و توی همین لول پایین 9 ام یک کمان دورفی و یک خنجر دورفی (کوتوله ای_ساخت کوتوله ها) گیر آوردم که خیلی....از همون دختره گیر آوردم که باید باهاش مسابقه بدیم...
من الان لول 23 هستم و ست کامل اینا رو پیدا کردم.
ست glass از همشون با حال تره . هم خیلی خوشگله ، هم از بقیه ی زره های سنگین تا اونجایی که من دیدم قوی تره.

غیر از سنگ سیجیل چطوری میتونم اسلحه هام رو جادو کنم؟این سنگه که گیر آوردم خیلی قدرتهای خوبی نداره.
باتشکر.....
باید توی Mages Guild عضو بشی تا بتونی به دانشگاه ایمپریال سیتی دسترسی پیدا کنی.

شما معمولا این کوئست ها را از کجاها پیدا می کنید مثلا من رفتم پیش همین دزد ها ولی فقط یک مورد مسابقه دادم تا عضوش بشم و دیگه ازم امتحان نمیگیره و ماموریت نمیده ولی ماموریت هایی که توی این تاپیک هست را من ندیدم عیب کار از کجا هست
باید به هرکس می رسی ، ازش در مورد شایعات (Rumor) بپرسی.

بر و بچ ، من یک مجسمه ای پیدا کردم ، از این مقدس ها (بت ) وسط جنگل که چند نفر هم می پرستیدنش.
بعد بهم گفت واسش lion pelt بیارم که بردم . بعد گفت باید برم تا فلانی من رو بکشه با فلان سلاح .
من هم رفتم ، هر کاری میکنم یارو نمی جنگه.
حتی وقتی بهش ضربه میزنم ، میاد میگه من نمی جنگم و خدایان از من محافظت می کنن.
حالا چکار کنم؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

من Fighter Guild رو هم تموم کردم و الان هم Arena , هم Fihter Guild رو تمام کوئست هاشو تموم کردم.و از امشب رفتم تو خط Mage Guild. چون میخوام این Skelton Key رو هر جور شده بگیرم.

الان لولم شده 14 و حدود 18 ساعت بازی کردم.

+++++++++++++++++

برای دوستانی که دنبال چیز های عجیب غریب میگردن با اجازه از احمد عزیز :

توی یک کوئست که در fighter Guild میگیرین و میشه گفت اخرین کوئست هستش قبل از اینکه برین تو خط BlackWood Company باید برین و Ajum Kajin رو بیارین پیش Oreyn . توی یک غار به نام Glademist در شرق Chorrol.این غار منبع چیز های عجیب غریبه.من یک Boot پیدا کردم که روی اب راه میره و کلی Blunt های عجیب غریب که هر کدوم کم کم 1530 سکه می ارزن.و بیشترینشون 2700.خیلی چیزهای جالبی داره.من که مجبور شدم 3 بار Travel کنم و برم توی Anvil و یه سر به خونم بزنم و inventoryم رو خالی کنم چون ازش نمیشد به این راحتی ها گذشت.

تمام این چیز ها رو مدیون احمد جان هستم.سبک کار من رو کلا عوض کرد و دارم از این مدل بازی لذت میبرم.شدیدا.

مشکلم با Mystisim کاملا حل شده و الان از عدد 5 رسیدم به 32.
تنها با یک Skill مشکل دارم اونم دارم سعی میکنم حلش کنم.Conjuration.
اونم به زودی باهاش کنار می یام.

شکر خدا هم فعلا مشکلی ندارم و دارم خیلی راحت لول اپ میشم.هر شب حدود 2-3 تا لول میرم بالا.

البته من هنوز نمیتونم در حضور دوستان جواب مشکلات دوستان و بدم.چون من فعلا....

خداحافظ

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
SUPERMHR ، بابا تو که ما رو کشتی .
حتما باید تقاضا کنیم تا گلیچ ها رو بگی؟
نه به خدا!!
میخوام جلوی کسایی رو بگیرم که نیان بگن" این بابا خودش چیت میزنه و فقط دنبال این جور کاراست و بازی بلد نیست و...."
روش کارش اینطوریه:
به خانه دورین برید.این خونه توی Talos Plaza هستش.
برید با دورین صحبت کنید.قسمت مهم کار اینجاست که کارتون رو راحت میکنه.
شما باید هر چقدر میتونید به این یارو رشوه بدید.بهترین کار اینه که بفهمید حد رشوه اش چقدره.با یکبار سیو و لود حله.
حالا تاجایی که میتونینین بهش رشوه بدید.اما نه اینکه طرف Disposition اش MAX بشه.تا یه جایی که رسیدید مخ زنی رو شروع کنید و هرچقدر میتونین اونو پایین بیارید.بعد دوباره شوه بدید.....هر چقدر مایلید این کار رو ادامه بدید.و در آخر Disposition اش رو MAX کنید.
حالا برید طبقه بالا.بعد از ورود بروید و در جلویی رو باز کنید.(این کارها برای اینه که راحت بتونید بکشینش.) حالا برگردید پیش دورین.بهش ضربه بزنید.برید بالا تا اون دنبالتون بیاد.برین توی اون در باز.وقتی دورین اومد تو سریع در رو ببنید و اون رو بکشید.حالا اون رو Loot کنید.
برین پیش پولها.روش کلیک کنید.چی شد؟
پولها هنوز سرجاشه.دوباره کلیک کنید.بازهم...بازهم...باز....
انقدر کلیک کنید تا مطمئن شین در آینده دیگه هیچوقت به پول نیاز پیدا نکنید.
حالا باید برین پایین و خودتون رو تسلیم کنید.پس یادتون باشه اشیای دزدی رو یه جای دیگه بذارید.
اون رشوه دادنها برای اینه که سرعیتر به وجه مورد نظر برسید.هرچی بیشتر بهش پول بدین توی جیبش بیشتر پول هستش.
باز کردن در برای اینه که یه جای دنج پیدا کنین تا گاردها نیومدن راحت بکشینش.....
_______
البته من اون گلیچ کاونت اسکینگارد رو میپسندم.
در انتهای ماموریت Cure Vampirism شما از کاونت اسکینگارد برای کارتون وجهی رو دریافت میکنین.
وقتی پول گرفتین میبینین که گزینه Reward که برای پول گرفتنه هنوز سر جاشه.اگر روش کلیک کنید بازم بهتون پول میده!!!همینجور تا خسته شید.
این روش دوتا خوبی داره:
1_کسی کشته نمیشه.آدم نمیدونه این NPC ها در آینده به چه درد میخورن.
2_اگر پولکم آوردین قابل جبرانه.برین پیش کاونت و دوباره خزانه اش رو خالی کنید!!
____________________-
این دو روش معروفترین و بهترین گلیچهای پول بازی هستند.امتحان کنید.مخصوصا دومی رو!!
____________-
من کار بعدیم اینه که غار Grayrock رو فتح کنم.نامرد انقدر غارش خوفه.....هنوز بهش نرسیدین انواع و اقسام دشمنان شروع میشن تا ببینیم که آخرش چی میشه!!
راستی یک سوال.آیتمهای توی غارها با بالا و پایین بود لول تغییر نمیکنن؟
باتشکر.....

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
داخله Dark Brother hood من کلی ماموریت انجام دادم حالا این یارو دراکولا میگه میخوای دراکولا شی یا نه.من چیکار کنم.دراکولا شدم و ماموریتو انجام دادم راهی واسه برگشت هست یا نه؟
راستی اون گروهی که بعدا قراره باهاشون همکاری کنم و Dark brother hood رو از بیت ببرم کی هستن؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه سوال دارم
من الان توی Arena گرند چمپیون شدم
حالا وقتی میخوام از اونجا بیام بیرون یه الف که مشعل هم دستشه میگه من طرفدار تو ام میخوام بیام باهات !!
بهش چی بگم ؟! بدردبخور هست یا دست و پا گیره ؟!
در ضمن اون مجسمهه که الان توی Arena هست منم ؟! :)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

خوب باید یکم جواب بدم

نوشته شده توسط SUPERMHR:
گلیچ

سعی نکن با استفاده از Glitch خودتو گول بزنی
اینا هیچ فرقی با Cheat ندارن
علتش اینه که اولا Glitch ها یسری Malfunction هستن که در Patch های جدید رفع میشن بنابراین نمیشه اونا رو نعمت خدادای ;) و یا از امکانات بازی در نظر گرفت.
علاوه بر اون اینا رو خودت که پیدا نکردی
توی اینترنت سرچ کردی تا یافتی
بنابراین با باز کردن کنسول و تایپ Chaet Code هیچ فرقی ندارن
توصیه می کنم اینقدر خودتو دور نزن، برو خیلی راحت دو سه تا Chaet مربوط به اون چیزایی که می خوای پیدا کن و ...

یک شهر کاملا الف نشین کودوم شهره؟میخوام بگردم دنبال کمانها و سپرهای الفی.

Cheydinhal و حومه ;)

غیر از سنگ سیجیل چطوری میتونم اسلحه هام رو جادو کنم؟این سنگه که گیر آوردم خیلی قدرتهای خوبی نداره.

برو و توی Mage Guild مراحلشو تموم کن تا Arch Mage بشی بعد می تونی از یسری دستگاه که کارشون تبدیل وسایل به وسایل Magic Enhanced و یا دستگاه هایی که برات Spell می سازن استفاده کنی. (البته قبل از Arch Mage ی هم میشه این کارو کرد ولی پول بیشتری از دست می دی و اون آزادی Arch Mage رو هم نداری)

-----------------------------------------------

نوشته شده توسط Hellgate:london:
من Fighter Guild رو هم تموم کردم و الان هم Arena , هم Fihter Guild رو تمام کوئست هاشو تموم کردم.و از امشب رفتم تو خط Mage Guild. چون میخوام این Skelton Key رو هر جور شده بگیرم.

توی چند صفحه قبل من عکس از محل Nocturnal Shrine برات گذاشتم
نمی خواست اینقدر صبر کنی ;)

برای دوستانی که دنبال چیز های عجیب غریب میگردن با اجازه از احمد عزیز :

توی یک کوئست که در fighter Guild میگیرین و میشه گفت اخرین کوئست هستش قبل از اینکه برین تو خط BlackWood Company باید برین و Ajum Kajin رو بیارین پیش Oreyn . توی یک غار به نام Glademist در شرق Chorrol.این غار منبع چیز های عجیب غریبه.من یک Boot پیدا کردم که روی اب راه میره و کلی Blunt های عجیب غریب که هر کدوم کم کم 1530 سکه می ارزن.و بیشترینشون 2700.خیلی چیزهای جالبی داره.من که مجبور شدم 3 بار Travel کنم و برم توی Anvil و یه سر به خونم بزنم و inventoryم رو خالی کنم چون ازش نمیشد به این راحتی ها گذشت.

چیزای عجیب و غریب
اینم یکی از من

برین به Cheydinhal غربی
اونجا یه فروشنده ی Orc بنام Borba در Botba's Goods Shop زندگی می کنه
Disposition ش رو تا 70 ببرین بالا
بعد بهتون جای یه Shrine بنام Clavicus Vile رو به همراه سه تا غار برای فتح می گه
توی غارها چیزای جالبی یافت می شه.

تنها با یک Skill مشکل دارم اونم دارم سعی میکنم حلش کنم.Conjuration

فقط و فقط Summon تنها راه بالا بردن این Level ه که اتفاقاً توی جنگها کاربردیه ;)

نوشته شده توسط poorna:
بر و بچ ، من یک مجسمه ای پیدا کردم ، از این مقدس ها (بت ) وسط جنگل که چند نفر هم می پرستیدنش.
بعد بهم گفت واسش lion pelt بیارم که بردم . بعد گفت باید برم تا فلانی من رو بکشه با فلان سلاح .
من هم رفتم ، هر کاری میکنم یارو نمی جنگه.
حتی وقتی بهش ضربه میزنم ، میاد میگه من نمی جنگم و خدایان از من محافظت می کنن.
حالا چکار کنم؟

اسم اون Shrine هست Molag Bal

باید بری سراغ اون یارویی که قراره باهاش بجنگی
نباید هم تو اون رو بکشی
اون باید تو رو بکشه
علتشم اینه که زنش وقتی که اون در جنگ بوده کشته میشه و اون قسم می خوره دیگه وحشی بازی رو بزاره کنار
برا همینم نمی جنگه چون نمی خواد قسمشو بشکنه
از ملت اطراف که بپرسی
می گن که هر روز میره سر قبر زنش
بنابراین یه روز صبح دنبالش کن تا بره سر قبر زنش
اونجا اون سلاحی که باید باهاش کشته شی رو بنداز اطراف اون یارو و بعد خودت با یه سلاحی چیزی بهش حمله کن تا بگه که نمی تونه این بی احترامی به مزار زنش رو تحمل کنه و بهت حمله کنه
من اون موقع ایقدر Strength م بالا بود که کلی طول کشید تا یارو منو کشتش
بهر حال وقتی کشته شی دوباره زنده ت می کنه Malog Bal و بهت یه Mace توپ میده. ;)

نوشته شده توسط mohandes_register:
داخله Dark Brother hood من کلی ماموریت انجام دادم حالا این یارو دراکولا میگه میخوای دراکولا شی یا نه.من چیکار کنم.دراکولا شدم و ماموریتو انجام دادم راهی واسه برگشت هست یا نه؟
راستی اون گروهی که بعدا قراره باهاشون همکاری کنم و Dark brother hood رو از بیت ببرم کی هستن؟

مستقیم برو پیش Raminus Polus در Arcane University
اون ادامه ی مسیر برای پیدا کردن داروی بیماری Porphyric Hemophilia رو میگه (همون مرض خون آشامی)

در ضمن ماموریتی نداریم که توی اون Dark BrotherHood رو از بین ببری ;)

نوشته شده توسط SamFisher:
من الان توی Arena گرند چمپیون شدم
حالا وقتی میخوام از اونجا بیام بیرون یه الف که مشعل هم دستشه میگه من طرفدار تو ام میخوام بیام باهات !!
بهش چی بگم ؟! بدردبخور هست یا دست و پا گیره ؟!

موجود بدرد نخوریه
ولی دکش نکن
همونجا جلوی Arena بکارش شاید یه روز به کارت بیاد ;)

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
آیا میشه خودمون عصای جادوگری درست کنیم ؟
کجا ها میتونم خون آشام پیدا کنم؟
چطوری یه black soul gem درست کنم (میدونم تکراریه اگه دوست داشتید بگید )
آیا جادویی به اسم جادوی پرواز وجود داره
این مجسمه که میگن توی آرناست دققیا کجاست من ندیدم

ممنون

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
کسی این رو بلد نبود؟
فعلا Thief Guilds رو تموم کردم و میخوام برم تو کار DarkBrotherhood .
من الان گری فاکس شدم ، دیگه باید چکار کنم؟
توی اهدافمون یکی هست که یه جای نقشه رو علامت زده ، گفته باید بریم اونجا.
مکانش هم توی واترفرانت هستش ، نزدیک همونجایی که اون مرده ساعت 12 نیمه شب با مشعل می ایستاد.
علامت زده برم اونجا ، من میرم و هر چی می چرخم هیچ اتفاقی نمی افته . کمک کنید.

راستی ، Supermhr ، من خودم یک گلیچ کشف کردم.
خیلی باحاله.
فیت خودته ، فقط به درد تو میخوره که همیشه مشکل تیر داری.
برو به مغازه ی Fighting Chance توی ایمپریال سیتی . همون که نشان روی تابلوش یک شمشیره و مغازه داره یه پیرزنیه که فکر کنم Armorer درس میده.
برو همه ی تیر هاش رو ازش بخر ، بعد 20 تا میمونه.
دوباره اون 20 تا رو بخر ، بازی 20 تا میمونه.
بعد وقتی تیرات زیاد شد ، ( مثلا 200 تا ) همشون رو بفروش به یارو .
بعد می بینی که یارو مثلا 200 تا داره و هربار که میخری ، بازم 200 تا داره. یعنی هرچی میخری از 200 تای یارو کم نمیشه و تا ابد می تونی تیر بخری!
البته این 200 تا که گفتم مثال بود و هرچقدر بهش بفروشی می تونی با همون واحد ازش بخری.
برو ببین برای تو هم اینجوری میشه یا فقط مال من میشه.
در ضمن من هم با احمد آقا موافقم. این کار مثل چیت زدنه. مثلش نیست ، خودشه.
ولی این گلیچی که من کشف کردم به نظر خودم فرق داره و چیت نیستو
چون بالاخره داری برای تیرهایی که میخری پول میدی.

راستی ، تو چرا اینقدر تیر مصرف میکنی؟
من اصلا با تیر و کمان کار نمی کنم .
خیلی ضعیفه. باید 25 ، 35 تا تیر بزنی تا بمیرن.
این بار هم که 100 تا خریدم و فروختم و اینا ، برای این بود که مهارت تجارتگریم رو زیاد کنم.

یه چیز دیگه.
من که الان لولم بالائه ، به جک و جونور های جدید و عجیب غریببی پیدا شدن که خیلی خفنن.
از همشون عکس گرفتم.
یکی شون مثله درخت بود.
یکی شبیه گوریل بود.
یکی یه جوری بود که انگار از یخ درست شده.
و ....

حالا به جز اون سوالی که اول پرسیدم (وقتی GrayFox میشیم چکار کنیم) ، یک سوال دیگه هم دارم.
اون 8 تا خصوصیت اصلی (قدرت و سرعت و این چیزا ) بیشتر از 100 هم میشن؟
آخه من Inteligence ام 90 هست ، ولی نوار جادوم زیر 210 تائه.

احمد آقا ، دمت گرم ، اون Alchemi که گفتی خیلی حال داد.
الان Alchemi رو رسوندم به 100 .
5 ، 6 تا لول باهاش رفتم خیلی حال داد.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سعی نکن با استفاده از Glitch خودتو گول بزنی
اینا هیچ فرقی با Cheat ندارن
علتش اینه که اولا Glitch ها یسری Malfunction هستن که در Patch های جدید رفع میشن بنابراین نمیشه اونا رو نعمت خدادای و یا از امکانات بازی در نظر گرفت.
علاوه بر اون اینا رو خودت که پیدا نکردی
توی اینترنت سرچ کردی تا یافتی
بنابراین با باز کردن کنسول و تایپ Chaet Code هیچ فرقی ندارن
توصیه می کنم اینقدر خودتو دور نزن، برو خیلی راحت دو سه تا Chaet مربوط به اون چیزایی که می خوای پیدا کن و ...
من؟ من کی گفتم خودم پیدا کردم؟درسته....اومدم گفتم "بچه ها من یک گلیچ پیدا کردم" منظورم اینه که توی اینترنت پیدا کردم!!
واقعا اینقدرها هم بیکار نیستم که بگردم دنبال گلیچ.....
تنها گلیچی که پیدا کردم منفی بود و همون Unfriendly Competition که آخر نفهمیدم گلیچ بود یا نه!!!
در ضمن.....دیگه راجع به چیت حرف نزن که خطخطی میشم!!!
از تنها گلیچی که استفاده کردم همون کپی بود که فقط برای تیر استفاده کردم......البته الان فهمیدم که تیر هم به دردم نمیخوره!!! آخه استفاده تیرم توی آرنا خیلی بالا بود....اما الان نه...
اصلا ولش کن.فرض کنین من چیزی نگفتم.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یه سوال.تموم کردن Thievs Guild و گری فاکس شدن استفاده ای هم داره؟آیتم خاصی یا قابلیتی چیزی....
آره. کلاه گری فاکس رو بهت میدن که خیلی قابلیت های خوبی داره.

فعلا Thief Guilds رو تموم کردم و میخوام برم تو کار DarkBrotherhood .
من الان گری فاکس شدم ، دیگه باید چکار کنم؟
توی اهدافمون یکی هست که یه جای نقشه رو علامت زده ، گفته باید بریم اونجا.
مکانش هم توی واترفرانت هستش ، نزدیک همونجایی که اون مرده ساعت 12 نیمه شب با مشعل می ایستاد.
علامت زده برم اونجا ، من میرم و هر چی می چرخم هیچ اتفاقی نمی افته . کمک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر