معرفي اعضاي سايت

roya

کاربر سایت
Jan 25, 2007
77
سلام من الميرا هستم
16 ساله از تهران
تازه اين سايتو پيدا كردم. به بازيهاي كامپيوتري علاقه دارم
رشته ام : علوم تجربيه
و از گيمرها هم خوشم مياد

سلام المیرا جان
خوش اومدی عزیزم.....ولی خیلی از خودت کم گفتی.
حداقل برو لینک پایین اونجا یه کم بیشتر از خودت بگو
موفق باشی خانوم
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3088&page=2

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
نام : مهدی ( محمد مهدی علیپور --- زندگی میکنم با اسمم )
شماره شناسنامه : 298
مجرد :ای خدا در یاب :cheesygri
(این آخریه دریا بود):cheesygri
خواننده مورد علاقه : حبیب :((
سبک مورد علاقه : اکشن هفتم شخص :eek: :cheesygri
بازی مورد علاقه : .......... و ............ و............... اینا بازیهای مورد علاقه منن:-" :biggrin1:
تیم مورد علاقه : ملی : آلمان :(( (اشک شوغه).. باشگاه : اینتر ... باشگاه ایرانی : استقلال
بازیکن مورد علاقه : مایکل اوون - بچز تیم آلمان - فیگو و ...
غذای مورد علاقه (قابل توجه Behzad ) : فسنجون
تحصیلات : فوق دیپلم معماری
علاقه مندی ها : کارگردانی سینما:(( ( این دیگه اشک غمه)
با نهایت تاثر و تاسف برج 2 86 دارم میرم سربازی
خسته شدم بس نیست؟:( :biggrin1:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
خوش اومدی مهدی جون بی شوخی به چه سبکی علاقه داری ؟
در ضمن مهسا رو الان دیدم خوش آمدی به بازی سنتر امید وارم من رو نزنی که دارک می شم :p

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,307
نام
پرهام
سلام
از اونجایی که دیدم دست زیاد شده گفتم دوباره محکم بچسبم به شغل شریف خوش آمدگویی به عزیزان تازه وارد . پس ...
المیرا ، حسام ، مهدی و حسن به Bc خوش اومدین .

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام دوستان عزیز من هم رضا هستم 21 سالمه از مشهد
علاقه شدید به بازی - دیپلم کامپیوتر هستم - کار و تخصص اصلی من تعمیرات نرم افزاری موبایل - همه شما رو هم دوست دارم چون برای اطلاعات روز اینجا جمع میشین و وقت میگزارین-سبک بازی هم تاکتیکال شاتر و اکشن ادونچر - ماکارونی هم دوست دارم :biggrin1: ;) :love:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
افسانه زلدا رو هم به خاطر گل روی علی آقا دوست میدارم :cheesygri

از اونجای که کسی نیومده برا استقبال از rezaigi2004 من این وظیفه سنگین رو به دوش میکشم

آقا رضا خوش اومدی:cheesygri

roya

کاربر سایت
Jan 25, 2007
77
سلام....سلام...سلام...سلام
اخیش.....داشتم دیوونه میشدم دیگه
من شرمنده همه دوستایه گلم شدم....بابا من این همه طرفدار داشتم خودم خبر نداشتم.
بالایه 8900065.8 تا ایمیلو ونامه داشتم و از من خواسته شده بود که برگردم.
بابا من دیگه از خجالت دارم اب میشم.
خوب من به دو دلیل این پستمو اینجا میدم
اول اینکه اقا بهزاد لطف کردنو اون تاپیکی که من وداع کرده بودم رو قفل کردن .....البته مطمئنم هدفشون خیر بود....فقط موندم که من کودکم یا مهد کودک:biggrin1: ...( شایدم هر دوتاش من)
دوم اینکه من دوباره به سایت اومدم ....پس باید دوباره اولین پستمو اینجا بدم.
بعدش اینکه منو و مهر پویا با هم اشتی کردیم .....البته دکتر قول داد که اون دختره رو ببره کله دنیا رو نشونش بده:cheesygri .......دکتر جان مرگه من دوباره منو نزن....من باز اعصابشو ندارم که چند روز قهر کنم.....دیگه عمرا قهر نمیکنم......اگه همتون هم به من یه چیزی بگین عمرا قهر نمیکنم.
اخیش....چه خوبه اینجا بودن...با شما بودن.
واما......
یه چیزه خیلی مهم
یه دوسته عزیزی سعی داشت با اسمه کاربریه من وارد بشه..... دوسته عزیز فکر کنم شما یه چیزو نمی دونستی که خواستی این کارو بکنی.....
ببین عزیزم(منظورم کاملا برعکسشه) :
شما وقتی این کارو کردین یه پیغام به ایمیل من فرستاده میشه و شماره IP شما رو برام میفرسته.....منم میتونم اینو بدم به مدیرا...ومدیرا هم سه سوت شما رو پیدا میکنن.
ولی این دفعه رو بیخیال میشم......چون الان خیلی حالم خوبه.
.........................
.......................
.........................
علیرضا جان.....مهسا خانومی.....امین جان......رهام جان.......و.......مهدی جان...]dog[(اقا من شرمندتم ...اسمه شما رو نمیدونم و مهرپویا جان
از لطفتون ممنونم .....خیلی خیلی خیلی خوشحالم که دوستانی مثله شما دارم.
درووووود بر بر همه شما
..............................
امین جان سلامت باد;) ;) ;)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
رویا جان ورود دوبارتو به سایت تبریک میگم ;);)(برای اولین بار هست که به کسی خوش آمد میگم)
اینجا خیلی ها خیلی چیز ها میگن ولی اکثرا کسی تو دلش چیزی نیست
شما هم ناراحت نشو ;);)
مطمئنم یکی از دلایلی که اینجا انقدر زود این همه کاربر وفادار پیدا کرد این بود که سوای اطلاعات درونش اینجا بچه های خیلی خوبی داره

به هر حال اگه الان بر نمیگشتی باید برای Jet Audio 7 بر میگشتی ;) :):);)

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
qX Roham Xp is Back

چه جالب هر کس از بازی سنتر قهر می کنه بر می گرده پست اولش رو اینجا می ده :biggrin1: من خودم 3 بار تا حالا اینجا پست دادم یکی 2 سال پیش که توی سایت اومدم یکی پارسال که مقالم رو دزدیدند قهر کردم یکی دیگه هم باز پارسال وقتی از قهر دوم که یادم نیست سر چی بود برگشتم !
اما نکته ی عجیب اینه که الان بعد از 8 ماه برگشتم به بازی سنتر و دارم فعالیت می کنم ((البته اگه بشه گفت فعالیت کاری به مفیدی و غیر مفیدیش ندارم :p ))
و عجیبیش به اینه که وقتی از غیبت کبری در اومدم پست اولم اینجا نبود این بار :cheesygri
خوب راستش از اقامتم تو سایت مطمئن نبودم ... نمی دونستم جو عوض شده یا هنوز همونجوری و مثل قدیم هست ... نمی دونستم وقتی می گن جام خالی هست بازم الکی می گن یا این بار جدی جدیه ؟؟؟ ... نمی دونستم هنوز بعد از 8 ماه کسی من رو اصلا یادش هست یا نه ؟؟؟؟ و نمی دونستم هنوز بازی سنتر جای من نشده یا الان دیگه توش می تونم جا داشته باشم ... و از همه مهم ترنمی دونستم هنوز هم هست کسی که نخواد من تو سایت باشم یا نه و خلاصه این ها باعث شد وقتی با شک و تردید بعد از 8 ماه بیام تو سایت اولین پستم رو توب تایپیک انتقادات بزنم (شایدم پست دومم بود یادم نیست)
وقتی در کمال ناراحتی دیدم جوابی داده نشد می خواستم این بار بازی سنتر رو ترک کنم اما با این تفاوت که دیگه برای همیشه که دیدم ....
بالاخره جواب داده شد !!!
خیلی خوشحال شدم واقعا خوشحال شدم چون دلم لک زده بود برای انجمن های بازی سنتر اشتباه نکنین این بار نامردی نکردم و جای دیگه عضو نشدم و از همون 8 ماه پیش تا همین چند روز قبل هم همش دعوتم می کنن بیا اینجا این طوره بیا اونجا این امکانات رو می دیم اصلا بیا یه سایت بزنیم بشیم رقیب بازی سنتر ! بیا فلان بخش مال تو و ... اما پیش خودم گفتم من هنوز مال بازی سنترم اگه بعد از این مدت بازم کسی بگه از اینجا برو اونوقت می رم جای دیگه و دیگه مال بازی سنتر نیستم ... تازه این 8 ماه من خیلی سر زدم و بعضی تایپیک ها رو دنبال کردم و به زور جلوی خودم رو می گرفتم و پست نمی دادم :blushing:
به هر حال هرچی بود مال 8 ماه پیش بود و گزشت و به خوبی و خوشی هم مثل اینکه گزشته (حداقل برای شما که بد نگزشت :biggrin1:) و این غیبت من یک چیزی شد مثل امضای امین (دوستای واقعی و افراده در ظاهر دوست رو خیلی خوب شناختم!!! )
خوب خلاصه بگم این 8 ماه برای من چهار اتفاق مهم افتاد :
1.فوت مادربزرگم
2.عمل جراحیم در اصفهان
3.ترک و خروجم از ایران و پناهندگیم در ترکیه
4.گرفتن خط ADSL و جور کردن یه لپ تاب تو ترکیه (پدرم در اومد)
یکی از دلیل هایی هم که پست نمی دادم همین بود چون من 6 ماه از کافی نت آنلاین می شدم و فارسی نمی شد پست بدم و همون تایپیک
Prince of Persia : The Movie اگه می دونستین به چه سختی به کمک بلاگفا فارسی تایپ کردم برام زار زار گریه می کردین :)
خوب حالا بعد از 8 ماه اومدم تو سایت و تولد مجدد (برای سومین بار البته:-" )
بعضی از بزارین از اولین دیدگاهم از سایت بگم :
دیدم خیلی از اعضای قدیم دیگه زیاد پست نمی دن یا اصلا اثری ازشون نیست و انگار اوناهم همراه من با سایت خدا حافظی کرده بودن و در عوضش کلی اعضای جدید اومدند !!!
وقتی یوزر نیم و پسوردم رو زدم و رفتم توی بازی نستر و پیغام خوش آمد رو دیدم یاد فیلم مکس افتادم که برگشته بود ایران :p (آخرین فیلم ایرانی که دیدم ;) )
همین که چشمم به آواتار و امضا و طریقه ی پست دادن و اصطلاح های آشنای بچه ها (اللخصوص امین :biggrin1:) افتاد گفتم فکر کنم موندنی باشم !
ولی خیلی تو ذوقم خورد در دیدگاه اول خیـــــــلی !!!!
آخه بازی سنتر 8 ماه قبل با چیزی که می دیدم دو دنیای متفاوت بود !!!
دیگه اثری از بازی سنتر گرم و خودمونی قبلی ندیدم (خوب برام اکثرا جدید بودن و خدایی هنوزم مثل قبل نیست )
دیگه بازی سنتری نبود که بالای سر هر کاربر یه مدیر باشه که دست از پا دراز کردی نذکر بده (بد می گم بگین بد می گی رهام :cheesygri )
دیگه بازی سنتر منظم و مرتبی که همه چیز سر جای خودش باشه نبود و خیلی پست های الکی خیلی تایپیک های تکراری و خیلی دعوا ها که انصافا از بازی سنتر انتظار نداشتم و پست های تبلیغاتی دیدم و مثل کسی شدم که بعد از 10 سال مثلا می آد تهران و انتظار کلی چیز های قشنگ داره اما آب و هوای آلودش به حدی اذیت می کنه که از اومدنش پشیمون می شه !
خلاصه از تعجب یه پی ام دادم به آقای مجرد و کلی اعتراض (طبق معمول:biggrin1:)
بعد کم کم با چند تا از بچه ها ی جدید آشنا شدم و الان دوباره دارم حس می کنم که بازی سنتر می تونه رهام داشته باشه !!!
و نمی دونم الان اگه کسی نخواد من تو سایت باشم یا باز مشکلی پیش بیاد چی کار می کنم و بعید می دونم دیگه به این راحتی ها از سایت جدا شم ( و بعید می دونم اگه این بار جدا شم ... :-" )
خوب حالا که برگشتم بازم خودم رو معرفی کنم :
نام : رهام
نام خانوادگی : پ********* (به علت مسائل حفاظتی کسی خواست پی ام بده:biggrin1:شدم مثل....:p)
شماره ی شناسنامه : 13586***** ( به علت مسائل امنیتی / کسی خواست پی ام بده:biggrin1: )
مذهب : ***** ( به علت مسائل اخلاقی نمی تونم بگم / کسی خواست پی ام بده:p )
محل تولد : کرمان
محل اقامت : پناهنده ترکیه - کایسری به سمت واشنگتن - سیاتل
رنگ چشم : قهوه ای پر رنگ
رنگ مو : مشکی
رنگ پوست : سفید
قد : 174 سانت
وزن : 68 کیلو
تاریخ تولد : 10/2/1369 ه.ش برابر با 30/4/1990 م (16 سال و 10 ماه تقریبا)
تحصیلات : دوم دبیرستان تمام
ورزش : بسکتبال (نمی دونم چرا به فوتبال جذب نمی شم :confused: )
رنگ مورد علاقه : همه ی رنگ ها مهم این هست در جای خودشون استفاده بشن....مثال--> کفش بنفش-موبایل سبز-لپ تاب صورتی پر کلاغی !
شغل مورد علاقه : ترجیها در رابطه با بازی سازی حتی آبدارچی شرکت Ubisoft - نشد ناسا - استادی دانشگاه - نشد کار کار هست دیگه آر که نیست پیدا می شه :)
موسیقی : چیزی نمی زنم اما به همه ی سبک ها علاقه دارم ! یک مدتی عاشق راک بودم بعدش عاشق کلاسیک شدم بعد عاشق سنتی !!! بعد رپ الانم موزیک الکترونیک و ترنس و در کل به ملودی علاقه دارم و سبک خاصی برام مهم نیست مهم این هست از اون آهنگ خوشم بیاد می خواد آهنگ I Stand Alone باشه از Godsmack می خواد You Don't Know باشه می خواد آهنگ Ameno باشه !!! مهم این هست زیاد ایرانی گوش نمیدم (با این همه عاشق شدن دلم پر پر شده تا حالا :cheesygri)
غذای مورد علاقه : جز کدو - بادمجون - کلم همه چی می خورم ولی خیلی قرمه سبزی و خورشت کرفس دوست دارم و دلم لک زده
تفریح مورد علاقه : اینترنیت - بازی - کتاب - الافی با بچه ها (همه جا ایرانی پیدا می شه:))
تاریخ گیمری : از وقتی چشمام رو باز کردم ! اما نه از 5 سالگی با آتاری
سبک مورد علاقه ی بازی : اکشن-ادونچر سوم شخص مثل پرنس - مکس پین - هیتمن - ...
اما همه ی سبک ها رو بازی می کنم و علاقه دارم:love:
نکته ی اخلاقی : بچه ها درس خوبه خوب درساتون رو بخونین جای چت و نت و پست ! نگاه به من نکنین من پناهندم منو رو بکنین آینه ی عبرتتون عکسم رو بزنین بالای دیوار چشمتون به من افتاد یادتون بیافته مثل من نشین :p -نکته ی دوم : گشتی نبود بد گشتی می گردم خودم پیداش می کنم :biggrin1:
بهترین خاطره ی بازی سنتر :
1. بن شدن امین:biggrin1: 2.تاییک ارتقا درجه ی امین (که امروز پاک شد!!!) 3. باز شدن تایپیک پرنس
کسی که بیشتر از همه دوستش دارم :
مامان - بابا - (____) "به علت مسائل حفاظتی - سیاسی - امنیتی نمی تونم بگم اسمش رو این از اون Top Secret های تو امضا و آواتارم هست :blushing:" - بچه های بازی سنتر - دوست های بیوفای کرمانم - ایرانی های اینجا
عکس : این عکس آواتار نصف دارکیم مال بچه گی هام هست الان خیلی بزرگتر شدم حیف ایران Orkut کار نمی کنه اگر نه Add می کردم;)
آی دی : qx_roham_xp@yahoo.com
*roham_xp@yahoo.com هفته ی پیش هک شد !!!
در ضمن به ادیت کردن عکس های خودم علاقه دارم بچه های قدیمی بازی نستر خوب یادشون هست :biggrin1:
عکس جدیدم
190122866RL888443993.jpg

فول سایز
در آخر هم 3 نکته :
1.یاد بگیرین چجوری خودم رو معرفی کردم حالا هر کس این جانور که گفتم رو پیدا کنه جایزه داره:biggrin1:
2.از بازگشت رویا خانم به بازی سنتر خیلی خیلی خوشحالم همین طور از رفع شدن کدورت و امیدوارم بتونم شاهد فعالیت دوبارشون در سایت باشم (شدم مدیر:biggrin1:)
3.از عضو شدن مهدی و حسام و مهسا هم خوش حالم از پستاشون خوشم اومد حیف سایه دیگه نیست اگر نه دوست خوبی برای رویا می شد:p آخه شبیه هستین:-"

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
همین که چشمم به آواتار و امضا و طریقه ی پست دادن و اصطلاح های آشنای بچه ها (اللخصوص امین ) افتاد گفتم فکر کنم موندنی باشم
رهام جان اینو میگی؟
من اوایل که اومدم این امین همش منو اذیت میکرد.یه تایپیک زده بودم کارش شده بود بیاد همش بگه اینجا پست ندین:( .
ولی من بازیسنتر رو ترک نکردم.روم خیلی زیاده:biggrin1:
اینجا خیلی ها خیلی چیز ها میگن ولی اکثرا کسی تو دلش چیزی نیست
به.دلیل اینکه همه بچه ها با هم خوبن و هیچ کس از هیچ کس دلخور نمیشه اینه که یه علاقه مشترک فاصله ها رو بر میداره.
بابا من این همه طرفدار داشتم خودم خبر نداشتم
تو گل منی.خوش اومدی.با هم باشیم.دوست خوب من.:love:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
منم جاداره ورود دوباره شما به سایت رو خوش آمد بگم و امید وارم که دیگه براتون هیچ مسیله ای پیش نیاد.
یا علی مدد

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
dog[(اقا من شرمندتم ...اسمه شما رو نمیدونم و مهرپویا جان
از لطفتون ممنونم .....خیلی خیلی خیلی خوشحالم که دوستانی مثله شما دارم.

من محمد هستم معروف به دکتر .منم خوشحالم دوستانی مثل شما و بقیه بچه ها دارم.
بابا من این همه طرفدار داشتم خودم خبر نداشتم
در حد تیم ملی

رهامن هم که طلافی این مدت نبودنش رو تو یه ÷ست جبران کرد:
cheesygri

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب حالا که همه خوش و خرم هستن منهم یه پست اضافه بدم :biggrin1::biggrin1:
این قضیه هرچی نداشت اینو داشت که بالاخره رویا خانم از چند نفر تشکر کردن :):)

به هرحال امیدوارم که دیگه از این مشکلات برای کسی پیش نیاد

منهم خیلی وقته که اینجام

من یه مدت از دنیای بازی ها خیلی فاصله گرفته بودم و همه چیم شده بود نرم افزار
هر کی جای من بود و تو یه فروم دیگه میرفت و توی یه فروم حرفه ای نرم افزار فعالیت میکرد
ولی من نتونستم
همین دوستای خوبم امین و خلیل و مصطفی (که الان ظهر و شب آش میخوره نمیتونه بیاد تو سایت) و ... بودن که نتونستم از سایت دل بکنم
و یه آدم قرمز هم بود البته به نام اشکان (که خیلی دوستشون دارم)
تازه گی ها هم مثل رویا خانم علی رضا و احمد (Scorpion2) رو کشف کردم
بچه های دیگه هم اکثرا خوبن

به هر حال، امیدوارم دیگه از این مشکلات پیش نیاد .......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر