سرخط خبرها

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,570
روی PC اکثرا غیر اورجینال تهیه میشن.
عناوین غیر اورجینال تهیه میشه دیگه یعنی چی؟ :))
یه کلمه بگو پایرسی. بعدشم سونی الان چندین ساله داره بازیاشو برای PC میده و ملت هم پایرت میکنن، یعنی میگی از بعد از ماجرای هلدایورز ۲ پایرسی شروع شد؟ یعنی تا قبل از داستان HD2 همه بازیارو قانونی میخریدن؟؟ قدیما بهتر هیت میدادی :-j

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,594
نام
مــاکــان
  • Like
Reactions: fire emblem

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
🔳 شایعه: تام هندرسون عنوان LEGO Horizon را تایید کرد؛ تریلرش آماده است و احتمالا در شوکیس پلی‌استیشن معرفی می‌شود

🔲 MoonMedia
چند روز پیش گفتم که به نظرم این IP داره به مرحله اشباع می‌رسه و کاش یه ذره بهش استراحت بدن و حالا شایعه Lego Horizon اومده! :D
کاش یدونه Horizon Karting هم بسازن که دیگه تکمیل بشه! :D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,649
کلا دیگه امیدی به کمپانی های چند بیلیون دلاری نداشته باشید. توی کنسول های بازی ماکروسافت که تو دیواره کامل سونی هم بخاطر همین هزینه ها مجبوره کنار این کمپانی های گنده خوش رقصی کنه بلکه با قرارداد یه پولی گیرش بیاد. فقط نینتندو میمونه که اون کامل مسیرش فرق داره ولی شلوار مشتری از پاش درمیاره و نمیازه یه سنت این وسط از دست بره. فقط الان امید تنها به شرکت های ایندی هست که یه خلاقیت و کار متفاوتی بکنند و آقا بالا سرشون نیست که بهشون بگن چیکار کنند.

• Like
Reactions: m.a.t

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,250
نام
ماکان
چند روز پیش گفتم که به نظرم این IP داره به مرحله اشباع می‌رسه و کاش یه ذره بهش استراحت بدن و حالا شایعه Lego Horizon اومده! :D

این خوبه انصافی:D کلا سونی یه پلی استیشن کارتینگ هم به همه بدهکاره:D همه شخصیت هاش رو بریزه وسط:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,594
نام
مــاکــان

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,063
نام
شیخ صدرا
🔳 شایعه: تام هندرسون عنوان LEGO Horizon را تایید کرد؛ تریلرش آماده است و احتمالا در شوکیس پلی‌استیشن معرفی می‌شود

🔲 MoonMedia

فك كن سورپرايز و رونمايي بزرگ شوكيس اين باشه :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,187
نام
Amir
فك كن سورپرايز و رونمايي بزرگ شوكيس اين باشه :D
لگو هورایزن
ریمیک هورایزن
گس هورایزن
نصف مراسم با همین هورایزن میره :D خدایی کاش یکم ترمز این هورایزن رو بکشه. این نصف گاد و تلو و آنچارتد هم محبوبیت نداره من نمیدونم چرا اینقدر فوکوس داره روش. من مشکلی با سگانه بودنش ندارم حقیقتا ولی امیدوار بودم کاش قبل نسخه سوم اینا یه new ip بسازن بعد نسخه سوم رو بدن یا حداقل اینقدر چرت و پرت فرعی ازش ساخته نشه دیگه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
لگو هورایزن
ریمیک هورایزن
گس هورایزن
نصف مراسم با همین هورایزن میره :D خدایی کاش یکم ترمز این هورایزن رو بکشه. این نصف گاد و تلو و آنچارتد هم محبوبیت نداره من نمیدونم چرا اینقدر فوکوس داره روش. من مشکلی با سگانه بودنش ندارم حقیقتا ولی امیدوار بودم کاش قبل نسخه سوم اینا یه new ip بسازن بعد نسخه سوم رو بدن یا حداقل اینقدر چرت و پرت فرعی ازش ساخته نشه دیگه.
فروشش میگه محبوبیته رو داره ها:-" :D شما تحویلش نمیگیرید:D

حالا اونورم زیاد بحث شد، هنوز خبر خاصی نیست و صرفا دو تا هورایزن دیدیم فقط، هروقت بیشتر شدن میشه در موردش بحث کرد و فحششون داد:D

در مورد new ip ، من کلا نظرم اینه اول پرونده یه IP بسته بشه بعد برن برای کار جدید
مخصوصا بازی هایی که داستانشون دنباله داره و هینت میدن به آینده...

یه کاری مثل آنچارتد یا TLOU هینتی نمیدن و هرجا قیچی بشن یا وقفه بیفته اوکین
ولی مثلا کاری مثل GOW وسط سه گانه قدیم یا دوتای اسکاندیناوی اگر IP جدیل میدادن آدم خیلی فشاری میشد:D (الان ولی تایم عالییه برای توقف مثلا:D )

هورایزن حالت دوم رو داره، بزنند سه گانه ش کنند تموم بشه بره، و بعد وارد مرحله جدیدی بشیم:D

الان یه بازی مثل Infamous 2 اومدن تهش هینت دادن به ادامه...تا صد سال دیگه اصلا معلوم نیست ما Infamousی ببینیم یا نه! میره رو اعصاب آدم ول شدن یه چیزی وسط کار:D (البته این هینتش مثل هینت GOW III بود:-" باز دوزش کمتر بود:D )

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,187
نام
Amir
فروشش میگه محبوبیته رو داره ها:-" :D شما تحویلش نمیگیرید:D

حالا اونورم زیاد بحث شد، هنوز خبر خاصی نیست و صرفا دو تا هورایزن دیدیم فقط، هروقت بیشتر شدن میشه در موردش بحث کرد و فحششون داد:D

در مورد new ip ، من کلا نظرم اینه اول پرونده یه IP بسته بشه بعد برن برای کار جدید
مخصوصا بازی هایی که داستانشون دنباله داره و هینت میدن به آینده...

یه کاری مثل آنچارتد یا TLOU هینتی نمیدن و هرجا قیچی بشن یا وقفه بیفته اوکین
ولی مثلا کاری مثل GOW وسط سه گانه قدیم یا دوتای اسکاندیناوی اگر IP جدیل میدادن آدم خیلی فشاری میشد:D (الان ولی تایم عالییه برای توقف مثلا:D )

هورایزن حالت دوم رو داره، بزنند سه گانه ش کنند تموم بشه بره، و بعد وارد مرحله جدیدی بشیم:D

الان یه بازی مثل Infamous 2 اومدن تهش هینت دادن به ادامه...تا صد سال دیگه اصلا معلوم نیست ما Infamousی ببینیم یا نه! میره رو اعصاب آدم ول شدن یه چیزی وسط کار:D (البته این هینتش مثل هینت GOW III بود:-" باز دوزش کمتر بود:D )
امیر اخه الان ببین شما :
هورایزن 1
دی ال سی
هورایزن 2
دی ال سی
هورایزن وی ار
هورایزن لگو
هورایزن mmo
هورایزن ریمیک
هورایزن 3 :D
جدا غوطه ور شدیم دیگه داخل این حجم از هورایزن :D داستانش هم واقعا اخه جوری نیس که الان همه منتظر این باشن که نسخه بعدی چی میشه. ناتی داگ بعد تلو یک اومد آنچارتد 4 داد و تو فاصله تلو 2 و تلو 3 هم میخواد نیو ای پی بده. شخصا اینطوری پیش رفتن رو ترجیح میدم. :x جوری نمیشه که ببینی استودیوی محبوبت 10 12 سال فقط درگیر یک فرنچایزه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر