مایکروسافت تأیید کرد که تمام بازی‌های فرست پارتی خود از جمله CALL OF DUTY را همچنان در GAME PASS عرضه می‌کند

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,737
نام
alireza
sarabond1.jpg

سارا باند، رئیس ایکس‌باکس، در مصاحبه ای جدید با بلومبرگ تایید کرده است که هر بازی فرست پارتی از جمله Call of Duty همچنان در Game Pass عرضه خواهد شد. در این مصاحبه شایعات اخیر پیرامون عرضه نشدن فرنچایز Call of Duty بر روی سرویس Game Pass تکذیب شد. اوایل این هفته، The Verge گزارش داد که مدیریت مایکروسافت به شدت در حال بحث است که آیا بازی Call of Duty را روی Game Pass عرضه خواهد کرد یا خیر. با این حال، سارا باند ظاهراً این شایعه را رد کرده و گفته است که همه بازی‌های فرست پارتی برای سرویس اشتراک Game Pass عرضه خواهند شد.

او گفت: ما می دانیم که کاربران اصلی ما عاشق گیم پس هستند، گیم پس یک سرویس اشتراک بازی است، شما به مجموعه کاملی از بازی‌ها دسترسی دارید، اما مهمتر از همه، شما تک تک بازی‌هایی را که روز اول می‌سازیم، در گیم پاس دریافت می‌کنید. کیفیت و گستردگی بازی‌ها در طول زمان افزایش یافته است. در اواخر امسال شاهد بازی‌های واقعاً بزرگ دیگری خواهید بود که وارد Game Pass می‌شوند.

از خانم باند در مورد مجموعه بازی‌های شرکت Activision پرسیده شد و ایشان جواب داد: چیزهای واقعا شگفت انگیزی را خواهید دید و حفظ آن به عنوان چیزی که واقعاً برای بازیکنان Xbox خاص است، برای ما بسیار مهم است.

بنابراین به نظر می رسد که بالاخره Call of Duty به Game Pass می‌آید، اما اینکه آیا این شامل Call of Duty: Black Ops 6 امسال می شود یا خیر، باید صبر کرد.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
815
دی وان کردن بازی‌های پر فروش خریت محضه. با اینکه خودم گیمپس رو دوست دارم و سرویس بی‌نظیری هست ولی با اوردن بازی‌های با کیفیت دی‌وان ضرر به خود MS میزنن و درنهایت ممکنه به تعطیلی این سرویس برسه.

ایشالا که همچین خریتی نمی‌کنن و فقط نسخه‌های قبلی بجز نسخه‌ی آخر باید رو گیمپس باشه، نسخه آخر هم وقتی فروشش افت کرد بیارن روی گیمپس.

• Like
Reactions: BladeRunner

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,350
نام
سروش
دی وان کردن بازی‌های پر فروش خریت محضه. با اینکه خودم گیمپس رو دوست دارم و سرویس بی‌نظیری هست ولی با اوردن بازی‌های با کیفیت دی‌وان ضرر به خود MS میزنن و درنهایت ممکنه به تعطیلی این سرویس برسه.

ایشالا که همچین خریتی نمی‌کنن و فقط نسخه‌های قبلی بجز نسخه‌ی آخر باید رو گیمپس باشه، نسخه آخر هم وقتی فروشش افت کرد بیارن روی گیمپس.
برعکس اینجوری به هدفشون که 100 میلیون یوزر گیم پس زودتر میرسن کیفت رو استودیو مشخص میکنه ربطی به سرویس گیم پس نداره

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,472
نام
aliakbar

خود صاحب عزا میگه مشکی نپوشید،منطقیه ما بگیم غلط کرده ما میپوشیم؟

برخلاف داستانهای فعلی فضای مجازی مدیرای ارشد ماکروسافت اعلام کردن که نه تنها گیمپس به همین روال ادامه داره بلکه قراره بازیهای بزرگ بیشتری به سرویس اضافه کنن.

ماکروسافت فعلی اگه گیمپس واسشون سود نداشت تا حالا ۱۰ بار تعطیلش کرده بودن.

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا

مایکروسافت به دنبال گسترش گیم پس هست دیگه ،البته یه چیزی هم بگم خارجی ها توی خرج کردن پولشون خیلی وسواس دارن خرج هرچیزی نمیکنن ،طرف اگر mainش کالاف باشه ممکنه کنسول قبلیشو ول کنه بیاد سمت مایکرو ،خیلیا انحصاری براشون مهم نیست گیمر خارجی هرچی توی سبکش باشع پلی میده اگر نباشه بازی متای ۱۰۰ هم بگیره بازی نمیکنه ،یادش بخیر نسل هفتم که اوج ایکس باکس بود پسر خاله دوستم که توی المان بود به ایکس باکس ۳۶۰ میگفت مداد رنگی و میگفت توی شهر ما بازیهای فیزیکیشو نمیارن

• Like
Reactions: wave

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
489
آقا من خودم کنار PS5 کنسول Xbox series s با گیم پس دارم
به نظر خودم هم خریت محضه عرضه دی وان انحصاری ها رو گیم پس
حداقل با 3 ماه تاخیر عرضه کنن من که راضیم تا بخوان ضرر کنن استودیو تعطیل کنند
میدونم قصدشون ترغیب مردم برای خرید گیم پس هستش ولی گیم پس اینقدر بازی داره که به این نوع حرکت ها نیاز نداره
از بهار تا الان فقط یاکوزا دارم میزنم و هنوز دو تاش مونده....
الان وقتی hellblade روز اول موجوده رو گیم پس طرف باید مغز خر خورده باشه واسه ۷ ساعت گیم پلی 50 دلار خرج کنه
گیم پس 14 روزه می نه تموم میشه میره

TW0-FACE2

کاربر سایت
May 24, 2021
111

اگه اینکارو نکنند که یوزی نمی تونند جمع کنند
بنظم بهترین کار اینه قیمت رو افزایش بدند و کیفیت (بازی ها) رو بهتر کنند اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب

• Like
Reactions: wave

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین

صفر و یکی نبین، گیم پس شاید کاهش فروش ایجاد کنه ولی اگه کاربر بالا داشته باشه، خود سرویس ارزش داره به عنوان یه محصول. یک برند و سرویس.
مثل نتفلیکس و .... و دلیل ساپورت همینه. شاید اضافه کردن یه رنج قیمتی جدید با افزودن کالاف، اتفاق بدی نباشه.

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
506
نام
اقبال
مایکروسافت هدفش گیم‌پس، نه فروش کنسول واسش مهمه نه اینکه گیمی که تولید میکنه رو سایر پلتفرم‌ها ریلیز شه، کاری که توش مهارت کافی برای فروش سرویس داره، که ارزش کمپانیش رو ب اینجا رسونده، باید از روز اول عرضه رو سرویس گیم پس قرار بگیره که ارزشش نمایان شه نه اینکه یک سال فروش کنه گیمش که بعد قرار بده رو گیمپس، این اصلا منطقی نیست

• Like
Reactions: z2s sas and wave

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,174
نام
شیخ صدرا
صفر و یکی نبین، گیم پس شاید کاهش فروش ایجاد کنه ولی اگه کاربر بالا داشته باشه، خود سرویس ارزش داره به عنوان یه محصول. یک برند و سرویس.
مثل نتفلیکس و .... و دلیل ساپورت همینه. شاید اضافه کردن یه رنج قیمتی جدید با افزودن کالاف، اتفاق بدی نباشه.

مساله الان اينجاس برخلاف اين سرويس هايي كه مد نظرته بسترى كه روش عرضه ميشه محدود هست.
اكس باكس هاى دنيا كه خب همين تعداد هست و بعيده جهش خاصى بكنه.
روى كامپيوتر هم كه با شرايط فعلى بعيده اقبال بيشترى بهش بشه.
اون كلاود و موبايل و اينا همه ميدونيم فعلا همش كشكه و دنيا فاصله زيادى با همه گير شدنش داره.

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
161
مایکروسافت به دنبال گسترش گیم پس هست دیگه ،البته یه چیزی هم بگم خارجی ها توی خرج کردن پولشون خیلی وسواس دارن خرج هرچیزی نمیکنن ،طرف اگر mainش کالاف باشه ممکنه کنسول قبلیشو ول کنه بیاد سمت مایکرو ،خیلیا انحصاری براشون مهم نیست گیمر خارجی هرچی توی سبکش باشع پلی میده اگر نباشه بازی متای ۱۰۰ هم بگیره بازی نمیکنه ،یادش بخیر نسل هفتم که اوج ایکس باکس بود پسر خاله دوستم که توی المان بود به ایکس باکس ۳۶۰ میگفت مداد رنگی و میگفت توی شهر ما بازیهای فیزیکیشو نمیارن
کسی که فقط کاد بازی می‌کنه براش منطقی هست که کنسول رو ول کنه، بیاد ۵۰۰ دلار هزینه کنه و سالیانه ۲۰۰ دلار پول گیم پس بده تا اینکه ۷۰ دلار فقط هزینه کنه و بازی رو بخره ؟

اشتباه فکر میکنید. گیم پس فعلی برای کسانی که مشتری نیستند اصلا جذاب نیست.

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
161
مایکروسافت هدفش گیم‌پس، نه فروش کنسول واسش مهمه نه اینکه گیمی که تولید میکنه رو سایر پلتفرم‌ها ریلیز شه، کاری که توش مهارت کافی برای فروش سرویس داره، که ارزش کمپانیش رو ب اینجا رسونده، باید از روز اول عرضه رو سرویس گیم پس قرار بگیره که ارزشش نمایان شه نه اینکه یک سال فروش کنه گیمش که بعد قرار بده رو گیمپس، این اصلا منطقی نیست
رشد گیم بسته به رشد کنسول هست. محال ممکنه که گیم پس بتونه بر روی پلتفرم های رقیب عرضه بشه.

وقتی کنسول رشد نکنه، گیم پس هم رشد نمی‌کنه. گیم پس در حال از دست دادن مشتری است.

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
506
نام
اقبال
رشد گیم بسته به رشد کنسول هست. محال ممکنه که گیم پس بتونه بر روی پلتفرم های رقیب عرضه بشه.

وقتی کنسول رشد نکنه، گیم پس هم رشد نمی‌کنه. گیم پس در حال از دست دادن مشتری است.
گیمپس هدفش از روز اول مستقل از کنسول اکس باکس بوده، تارگت مشتری که اینها برای گیمپس پیشبینی کردند، فارق از کنسول اکس‌باکسه

هدف مایکرو اینبوده که شما هر دیوایسی دارید که ی صفحه نمایش و امکان اتصال ب اینترنت رو داشته باشه، میتونید از گیم‌پس استفاده کنید، و قرار هم نبود تو این چند سال ب بار بشینه

صبر کنید تا کال‌اف‌دیوتی ها روی گیمپس قرار بگیره، صبر کنید کلود بطور کامل راه اندازی بشه، فروشگاه گیم موبایل راه اندازی شه بعد باید دید رشدش چگونه خواهد بود

فروش کنسول اکس‌باکس برای رشد گیم‌پس ی جک بامزه است از دیدگاه من

• Like
Reactions: z2s sas

milad3

کاربر سایت
Apr 12, 2024
61
اول چنتا بازی رو مثل patient zero ول دادن رو پلتفرم سونی
در ادامه اسم و برند xbox رو در پوشش مایکروسافت، بقصد حساسیت زدایی تغییر میدن
کاربرهای هدف آلوده محصولات میشن و بعد یک مدت میبینن برای تهیه جنس روی پلتفرم خودی باید چند برابر هزینه کنند در صورتی که گزینه سابسکریپشن موجود بوده.
حالا نه تنها به کسی بر نمیخوره که متقضی هم میشن که گیم پس تو قلمروشون کاسبی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر