مایکروسافت در صدد تعطیل کردن استدیوهای Arkane Austin و Tango Gameworks و دو استدیوی دیگر است

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
1715088641675.png

به گزارش جیسون شرایر و به نقل از بلومبرگ مایکروسافت در صدد تعطیل کردن استدیوهای Arkane Austin و Tango Gameworks و دو استدیوی دیگر است
علت این امر از طرف مت بوتی طی ایمیلی "الویت دهی در عرضه عناوین و منابع" عنوان شده

استدیوهای تعطیل شده عبارتند از:
Arkane Austin (Redfall)
-Tango Gameworks (The Evil Witihin, Ghostwire Tokyo)
-Alpha Dog Studios
-Roundhouse Studios

منبع:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,561
یادش بخیر یه زمانی این جماعت بی طرف هی از بودجه 500 میلیونی و ساپورت 10 ساله هیلو اینفینیت دم میزد! همون موقع که خبر بودجه و ساپورت 10 ساله اومد، ما فاتحه بازی رو خوندیم ولی این عزیزان باور نمیکردن. هی گفتیم مایکروسافت اینکاره نیست قبول نمیکردن، حالا وضعیت همین بازی رو الان برید نگاه کنید که چقد پلیر داره....
IMG_20240508_001513_467.jpg

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,108
نام
پوریا
فیل اسپنسر رو با آیت الله مقایسه میکنید!!!!!! چه حرفیه آخه. انگار دوستان توی این یک ساله ی اخیر خواب بودن. این همه اخراجی از کپانی های دیگه رو نادید گرفتید؟ نمیدونید تا الان چند نفر اخراج شدن؟ از Epic و سونی و یوبی و EA و کلی استودیو کوچیک و بزرگ؟ تمامی کمپانی ها دارن ضربه میخورن. کسی از بسته شدن این استودیو ها خوشحال نیست ولی الان که داذید تعجب میکنید و خیلی ناراحتید و جا خوردین، باید بگم یک سال اخیر کجا بودین؟ این همه استودیوی خوب داغون شدن. صنعت گیم مثل قبل پولساز نیست، خرج بازی ها زیاد و درآمد کم شده. یه سری بازی های خاص دارن به شدت میفروشن، و یه سری بازی هم دارن میخورن زمین. الان کار به جایی رسیده که یه بازی بد بسازی، احتمال شکست و بسته شدن استودیوت هست.

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
با خلوت کردن بتسدا موافقم.
باقی موندن آرکین٬ Id و تیم اصلی بتسدا و تمرکز روی ایمرسیو سیم٬ شوتر و نقش‌آفرینی‌های بزرگ.
شبیه کاری که آمازون با کنسل کردن پروژه‌های متوسط کرد و نتیجه‌ش شد Reacher ٬ The Boys ٬ RoP و حالا Fallout.

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
376
فیل اسپنسر رو با آیت الله مقایسه میکنید!!!!!! چه حرفیه آخه. انگار دوستان توی این یک ساله ی اخیر خواب بودن؟ این همه اخراجی از کپانی های دیگه رو نادید گرفتید؟ نمیدونید تا الان چند نفر اخراج شدن؟ از Epic و سونی و یوبی و EA و کلی استودیو کوچیک و بزرگ؟ تمامی کمپانی ها دارن ضربه میخورن. کسی از بسته شدن این استودیو ها خوشحال نیست ولی الان که داذید تعجب میکنید و خیلی ناراحتید و جا خوردین، باید بگم یک سال اخیر کجا بودین؟ این همه استودیوی خوب داغون شدن. صنعت گیم مثل قبل پولساز نیست، خرج بازی ها زیاد و درآمد کم شده. یه سری بازی های خاص دارن به شدت میفروشن، و یه سری بازی هم دارن میخورن زمین. الان کار به جایی رسیده که یه بازی بد بسازی، احتمال شکست و بسته شدن استودیوت هست.
شما یعنی هنوز فکر می کنید تنها مشکل اسپنسر تعطیل کردن این استودیو ها بوده ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,097
نام
محمد امین
عجیبه ! یک عده 2000 صفحه یک بند Redfall ترول میکردن الان برای بسته شدن استودیوش گریه میکنن! به نظرم حق Arkane Austin تعطیلی بود همون موقعی که بازی عرضه شد گفتم باید از رئیس تا آبدارچی این استودیو با لگد پرت بکنند بیرون که الان این خبر برای من بهترین خبر ممکن بود
👇
Redfall

در مورد تانگو نظری ندارم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,108
نام
پوریا
شما یعنی هنوز فکر می کنید تنها مشکل اسپنسر تعطیل کردن این استودیو ها بوده ؟
تنها مشکل؟ کلا این صنعت به مشکل خورده، پشت سر هم دارن یا بسته میشن، یا تعدیل نیرو. برای همه. مایکرو هم امروز اینطوری شد.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
810
حس می‌کنم روی مدیریت XBOX و گیمینگ فشار اوردن و کلا اسپنسر احمق و دور و اطرافیان گاوش نمیفهمن دارن چیکار می‌کنن، فقط دارن یکاری می‌کنن که خودشدن هم نمی‌فهمن چی هست... کاش دکمه‌ همه‌شون رو خیلی زود بزنن.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,976
نام
شیخ صدرا

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,635
کدوم سقفو میگفتی ۴ سال پیش؟ این سقفی که ما دیدیم کاه گلی بود رو سر آدماش خراب شد. شما سالمی اون زیر؟ :Laughing:
نمیخواستم دوباره برگردم به این کامنت ولی لازم دیدم یه نکته ای رو روشن کنم که من رو از این بازیهای کثیف بیرون بکشید. :D

برای من قضیه فقط بی طرفی نیست. عزیزانی مثل خود Z-fan و یا NaRiiMaN تا حدودی با من آشنایی دارن. من کلا صنعت گیم رو دوست دارم و به طور کلی هم "تخصصم" بازیهای مستقل هست. حالا گاهی اوقات تو بعضی تاپیک ها کامنت هایی رو میبینید که شاید به نظر برسه دارم از یه برند طرفداری میکنم، همون هفته اگه تو تاپیک های رقبا باشید شاید ببینید که مثلا برای SoP جدید یا دایرکت جدید نینتندو یا شوکیس xbox چقـــــدر هایپ شدم. کلا اگه کامنتی از من میبینید پای "fanboy" بودن یا "hater" بودن نذارید. بخونید و رد شید

با تشکر از واحد سیار :D

در مورد اتفاق امروز هم به نظرم دیگه کاملا مشخص شد همه چیز. اولین بازی یکی از مهمترین استودیوهات بعد از خریداریش، اینقدر مورد تمجید قرار بگیره ولی حتی بهشون فرصت نفس کشیدن هم ندی...

فیل اسپنسر حالا دیگه روزی 10 تا پادکست راه بندازه که وااااااای ببخشید، دیگه بهتر عمل میکنیم و... فایده نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر