مایکروسافت در صدد تعطیل کردن استدیوهای Arkane Austin و Tango Gameworks و دو استدیوی دیگر است

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
1715088641675.png

به گزارش جیسون شرایر و به نقل از بلومبرگ مایکروسافت در صدد تعطیل کردن استدیوهای Arkane Austin و Tango Gameworks و دو استدیوی دیگر است
علت این امر از طرف مت بوتی طی ایمیلی "الویت دهی در عرضه عناوین و منابع" عنوان شده

استدیوهای تعطیل شده عبارتند از:
Arkane Austin (Redfall)
-Tango Gameworks (The Evil Witihin, Ghostwire Tokyo)
-Alpha Dog Studios
-Roundhouse Studios

منبع:

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
دیگه کنسول وارز با سونی فن ها تموم شد. از این به بعد بیایید به قول اسپنسر case by case خواهش کنید فلان بازی بیاد رو PS، دیگه اگر حال کردیم یا دلمون سوخت پورت میکنیم براتون :)):D

آقا میگن بعد از هیروشیما و ناکازاکی، این سومین بمب اتم آمریکا تو ژاپن بود :)):D
بازم مثل همیشه بازنده اصلی بابک جون بود. خیانتی که اسپنسر به این سهامدار کرد حتی از انفجار بمب‌های اتمی هیروشیما و ناکازاکی هم بدتر بود. حتی رو کردن اسکرین شات از سال تاسیس بازیسنترم نمیتونه این حجم خودترولی رو پاسخگو باشه:)):D
احتمالا تا یکی ۲ هفته دیگه جرات آنلاین شدن نداری ولی خب اشکال نداره case by case استودیوها تعطیل میشن و مام برات دل میسوزونیم :)) :D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,109
نام
MohammadAli
وقتی کوروش کبیر میگفت ماموریت فیل اسپنسر نابودی صنعت گیمه، ملت با ایموجی 😂 ازش استقبال میکردن.الان از اون خنده فقط اشکش مونده
شما هم وقتی کوروش کبیر میگفت "نیل دراکمن دیکتاتور و عامل نابودی ناتی داگ و سونیه و داستان لست 2 هم زبالست" از این اموجیا براش میزدید. :D یادتون رفته فکر کنم. :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,744
نام
علی
اینو همین دیروز به یه شخصی گفتم :
مایکروسافت الان فن نداره ، فن های واقعی ایکس باکس به دلیل گند زدن های اسپنسر و تیمش خیلی وقته رفتن اونایی که موندن و خوشمزه بازی در میان صرفا هیتر سونی هستن و فشارهایی که سال ها روشون بوده مخصوصا نسل هشتم رو تخلیه میکنن . سیاست های فاجعه تیم مدیریتی ایکس باکس و اسپنسر (گیمپس و day1 ، تشویق برا نخریدن بازی ، خرید بی رویه ناشر و استدیو ، ریلیز بازی ها رو PS , شومنی و دروغ های پشت هم اسپنسر ، نمایش های فاجعه و ...) این چیزا نمیتونه فن داشته باشه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,109
نام
MohammadAli
اینو همین دیروز به یه شخصی گفتم :
مایکروسافت الان فن نداره ، فن های واقعی ایکس باکس به دلیل گند زدن های اسپنسر و تیمش خیلی وقته رفتن اونایی که موندن و خوشمزه بازی در میان صرفا هیتر سونی هستن و فشارهایی که سال ها روشون بوده مخصوصا نسل هشتم رو تخلیه میکنن . سیاست های فاجعه تیم مدیریتی ایکس باکس و اسپنسر (گیمپس و day1 ، تشویق برا نخریدن بازی ، خرید بی رویه ناشر و استدیو ، ریلیز بازی ها رو PS , شومنی و دروغ های پشت هم اسپنسر ، نمایش های فاجعه و ...) این چیزا نمیتونه فن داشته باشه
بزار یه مثال برات بزنم. منچستر یونایتد الان سال هاست درگیر مشکلات مدیریتی مختلف، انتخاب های اشتباه و بازیکنای افتضاحه. هیچ افتخار خاصی هم نیاورده و همش هم توسط رقیباش چپ و راست میشه. قطعا اگه بخایم مقایسه کنیم حتی از وضع فعلی ایکس باکس بدتر بودن اونم واسه چند سال متوالی. الان فناش صرفا فن یونایتد هستند چون هیتر سیتی یا لیورپولن؟ یا بقول نیما مشکلات روحی دارن؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
از زمانی که این پست رو گذاشتی چندتا استودیو رو مایکروسافت تعطیل کرده؟ قربون دستت یه جمع بی‌طرفانه بزن. :-?
شما فعلا یکم بزرگ شد و زیر پست بسته شدن استدیو و پیام خدا حافظی Developer شکلک خنده نذار تا من بعدا برات تعداد استدیو های ماکروسافت رو بشمارم
===========================================
خرید اکتی بزرگترین اشتباه ماکروسافت بود . رفتار ماکرو دقیقا بعد نهایی شدن قراداد به کلی عوض شد قشنگ معلوم بود زیر خرج و مخارج ناشر به اون گندگی زاییدن و واسه کم کردن خرج مخارج رسما افتادن به خود زنی . تو این تصمیمات هم به احتمال زیاد خود شخص نادلا دخیل بوده و رسما شمشیر رو از رو بسته . متاسفانه با این روندی که داره پیش میره هیچ کدوم از استدیو های ماکروسافت دیگه امنیت ندارن . فقط دلم به حال خودم میسوزه که کلی واسه نینجا تئوری آینده سازی کرده بودم . با اون همه ریخت و پاشی که واسه استدیو کردن و با این وضع مارکتینگ Helblade اگه متا 95 هم بگیره رسما باید در استدیو شون رو تخته شده بدونیم :(

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
شما فعلا یکم بزرگ شد و زیر پست بسته شدن استدیو و پیام خدا حافظی Developer شکلک خنده نذار تا من بعدا برات تعداد استدیو های ماکروسافت رو بشمارم
===========================================
خرید اکتی بزرگترین اشتباه ماکروسافت بود . رفتار ماکرو دقیقا بعد نهایی شدن قراداد به کلی عوض شد قشنگ معلوم بود زیر خرج و مخارج ناشر به اون گندگی زاییدن و واسه کم کردن خرج مخارج رسما افتادن به خود زنی . تو این تصمیمات هم به احتمال زیاد خود شخص نادلا دخیل بوده و رسما شمشیر رو از رو بسته . متاسفانه با این روندی که داره پیش میره هیچ کدوم از استدیو های ماکروسافت دیگه امنیت ندارن . فقط دلم به حال خودم میسوزه که کلی واسه نینجا تئوری آینده سازی کرده بودم . با اون همه ریخت و پاشی که واسه استدیو کردن و با این وضع مارکتینگ Helblade اگه متا 95 هم بگیره رسما باید در استدیو شون رو تخته شده بدونیم :(
من اونقدری بزرگ هستم که از جایگاهم سو استفاده نکنم و پستای سونی فنارو پاک نکنم. برعکس شمایی که از وقتی ناظم شدی تنها کاربردت این بوده که در جهت خوشحال کردن رفقات، سر هیچ و پوچ پست کسایی رو پاک کنی که به مایکروسافت مقدست و اسپنسر کبیرت انتقاد کردن. مظلوم نمایی برا بی‌طرفی شما یه نفر هیچ کاربردی نداره.
موقع شمارش استودیوهای اخراجی یادت نره نینجا تئوری هم اضافه کنی. کارت برای شمارش بعدی طی چند ماه آینده سبک‌تر میشه.
عجیبه پست منو پاک نکردی یا بن نمیکنی. اصولاً ۹۰ درصد مواقع که جواب نداری تنها چیزی که بلدی پاک کردن یا بن کردنه. این دفعه به عنوان یه بی‌طرف مایکروسافت فن غیرقابل پیش بینی داری عمل میکنی :Laughing:

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
بزار یه مثال برات بزنم. منچستر یونایتد الان سال هاست درگیر مشکلات مدیریتی مختلف، انتخاب های اشتباه و بازیکنای افتضاحه. هیچ افتخار خاصی هم نیاورده و همش هم توسط رقیباش چپ و راست میشه. قطعا اگه بخایم مقایسه کنیم حتی از وضع فعلی ایکس باکس بدتر بودن اونم واسه چند سال متوالی. الان فناش صرفا فن یونایتد هستند چون هیتر سیتی یا لیورپولن؟ یا بقول نیما مشکلات روحی دارن؟
فرق منچستر اینه که اون تیم هر گلی میزنه به سر خودش میزنه و تمام اسیب هاش برا خودش یعنی صرفا منچستر یونایتده و ضرری به دنیای فوتبال و تیم های دگ و طرفدارای اون تیم ها نمیرسونه ولی مایکروسافت عین یه غده افتاده به جون صنعت گیم و با اقسام روش ها کمر به نابودیش بسته و این باعث میشه همه ازش زده بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر