پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 153 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    169

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
سلام
رفیق گل کاملا توضیحات و با فونت قرمز تو پستش هست ک گفته شده :
توجه:
با این روش در فریمورهای بالاتر از 9 تا 11 فعلا دیباگ ستینگ رو میتونید داشته باشید همینطور نصب fpkgها , اما اجرا نمیشن و باید کمی صبر داشت تا افرادی مثل sistro بلکه با انتشار نسخه جدید گلدهن و یا بقیه بتونن هکو کاملش کنن.
ب این ترتیب و همونطور ک انتظار میرفت بزودی میتونین با کمک و انتشار گلدهن جدید(2.4b17) از sistro+Opoisso
fpkgهارو در فریمور 11 هم اجرا کنید.
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
بعضی دوستان البته بعضیا وقتی ما در مورد استفاده از ماژول esp میگفتیم و انتقاد داشتن خرج اضافس
حالا اینجا با خرید یک مبدل تایپ c ب اترنت ک صد البته قیمتش از ماژولم بیشتره میتونن با کمک گوشی اندروید و اونم روت شده مراحل اکسپلوتو رو فریمورای جدید انجام بدن
ب نظرم رو ماژول esp هم ظاهرا بتونن پس صرفه با خرید ماژول هست البته باید کمی صبر داشته باشین تا دقیق رو مدل این ماژولم مهمه و اینکه چگونه انجام میشه لذا اطلاع رسانی میشه اونموقع اگر براتون صرفه داشت میتونید بخرین و استفاده کنین

Alireza.jpg

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
اموزش اخرین هک جدید از فلو ( با اسم PPPwn ) برای فریمورهای 9 تا 11

توجه:
این اموزش بصورت جز ب جز,کاملا اوکی و تست شده برای دو فریمور 9 و 11 انجام شده و پس از ان قادر ب نصب انواع fpkg و اجرای اونها خواهید بود.
هیچکدوم از لینکای دانلود دستکاری یا شخصی سازی نشده و کاملا از لینکای منبع و اصلی گذاشته شدن.

دوستان دقت کنید این مواردو ک میگم اگر ب درستی و با حوصله تو یک PC و یا لپ تاپ بدون مشکل ویندوز داشته باشین در کنار کنسولتون میتونید مراحل اکسپلویتو انجامش بدین ترجیحا از ویندوز 10 یا 11 استفاده کنین.

موارد پیش نیاز:
مورد اول:باید لینک زیرو پس از دانلود و استخراج ب ترتیب و طبق ویدیو اموزشی یعنی python + Npcap + scapy رو داخل PC یا لپ تاپتون نصب کنید لذا تو این اموزش و فعلا نیاز ب پیش نیاز پایتون و همه نصب این فایل زیپ الزامی هست تا بعدا شاید روش راحتری ام بیاد..
حتما در هنگام نصب پیش نیازها از اتصال نت ب PC برای نصب کامل و بدون مشکل مطمعن شید تا کاملا همه مواردو نصب کنه.
لینک پیش نیاز و مورد اول:
Herramientas.necesarias.PPPwn.zip - یو آپلود

مورد دوم:نیاز ب دو لینک زیر و دانلود یکی از برنامه های ساخته شده از MODDEDWARFARE ب اسم Pppwn GUI و یکی دیگه ب اسم PPPwnGo برای اجرا در PC دارین
دقت کنید هر دو تا ی کارو انجام میدن با این تفاوت ک در برنامه ای ک MODDEDWARFARE گذاشته نیاز ب یک فلش یا USB با فرمت exfatعه ب این خاطر که حتما باید اخرین نسخه گلدهنو بصورت bin دانلود و با تغییر نام ب payload یا goldhen تو روت فلش کپی کنید(نیاز ب USB,محتویات گلدهنو اتصالش ب کنسول برای مرتبه اول اما بعد از اکسپلویت باید با کمک فایل منیجر حتما تو قسمت data سپس گلدهن در اخر فولدر payloads چک بشه اگر گلدهن تو شاخه پی لودز بود ک هیچ اگر نبود باید منتقلش کنید لذا دفعه بعد بدون نیاز ب usb مراحل هک انجام پذیره),داخل خود برنامه PC هم باید تو فید و کادر اول فایل stage2.bin رو دانلود و معرفی کنید بعدا هم هنگام اجرای اکسپلویت نیازه
اما تو برنامه PPPwnGo ک محیط کوچک سبز رنگی با نشان GO در وسط هست دیگه احتیاج ب معرفی stage2.bin ب برنامه و معرفی فایلی نیست و از خود محل استخراج فایلش در PC همه کارشو خودش انجام میده

لینک اخرین نسخه گلدهن 2.4b17
https://www.mediafire.com/file/k3ev4kd36n754qr/goldhen.bin/file

لینک برنامه MODDEDWARFARE ب اسم ppwn GUI 1.3:
https://www.mediafire.com/file/k3ev4kd36n754qr/goldhen.bin/file

لینک برنامه سبز رنگ 2.1&PPPwnGo_v1.8.2(پیشنهادی اموزش):
https://codeload.github.com/PSGO/PPPwnGo/zip/refs/heads/main

بعد از همه موارد بالا کنسولو روشن دقت کنید فقط از طریق مستقیم کابل lan با کیفیت ترجیحا cat6 یک سر ب کنسول و دیگری رو به PC یا لپ تاپتون متصل کنید

داخل تنظیمات wifi کنسول رو تب اتصال lan و مواردو در قسمت PPPOE بصورت رندوم حالا من خودم رو 900 و پسوردم رو 900 قرار دادم بقیه رو بصورت اتومات و no user در اخر ادامه و تمام کنید,همین ما حالا موفق ب تنظیم شبکه شدیم

در انتها ترجیحا برنامه سبز رنگ (چینی) PPPwnGo باز کنید چون خودش همه مواردو تنظیم داخلش داره اگر واسه فریمور 9 میخواین انجام بدین تب برنامه رو واسه 900 بزارین اگر 11 هستین رو 11 تنظیم کنید بعد فلش رو با محتویات گلدهن ب کنسول متصل سپس در برنامه PPPwnGo در PC یا لپ تاپتون
رو گزینه go کلیک حتما بعدش وارد تنظیمات کنسول قسمت تست کانکشن بشین اینجاس ک پروسه داخل برنامه شروع ب انجام و درصد میزنه تا دو مرحله باید 100 درصد تکمیل بشه اگر مراحلو درست انجام داده باشین بعد از تکمیل شدنش تو نوتیفی بالا و سمت چپ گلدهن با موفقیت اعمال میشه و تمام شما موفق شدین کنسول خودتون رو جیلبریک کنید.

دوستان توجه کنید با اموزش بالا یا همون صفحه قبل همینطور الان با توجه ب اینکه ورژن جدید گلدهن (2.4b17) با قابلیت پشتیبانی از فریمور 11 از sistro ممکنه ک تو هر ساعتی منتشر بشه لذا از طریق PC , و با اپدیت loaders ها و اجرای هر کدوم از اونا ک گفته شده یعنی Pppwn GUI ساخته شده توسط MODDEDWARFARE یا برنامه چینی PPPwnGo ک با رنگ سبز در وسط با نشان GO رو داره(ترجیحا استفاده از این برنامه پیشنهاد میشه یا برنامه و ب اصطلاح لودر PPPwn Exploit Runner هم خوبه چون نیازی ب پیلود گلدهنو usb و اتصالش ب کنسولم نیس)بنابراین میتونید کنسول خودتونو از فریمور 9 تا 11 با قابلیت نصب و اجرای fpkg یا همون بازیهای هک شده در اختیار و استفاده کنین.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
بعضی دوستان البته بعضیا وقتی ما در مورد استفاده از ماژول esp میگفتیم و انتقاد داشتن خرج اضافس
حالا اینجا با خرید یک مبدل تایپ c ب اترنت ک صد البته قیمتش از ماژولم بیشتره میتونن با کمک گوشی اندروید و اونم روت شده مراحل اکسپلوتو رو فریمورای جدید انجام بدن
ب نظرم رو ماژول esp هم ظاهرا بتونن پس صرفه با خرید ماژول هست البته باید کمی صبر داشته باشین تا دقیق رو مدل این ماژولم مهمه و اینکه چگونه انجام میشه لذا اطلاع رسانی میشه اونموقع اگر براتون صرفه داشت میتونید بخرین و استفاده کنین

View attachment 336312
ظاهرا و اینطور ک معلومه
امکان Hotspot mobile هم اضافه شده البته میگه شایدم کار نکنه , اما باید بازم کمی صبر داشت بلکه با روشی بهتر و شاید کم دردسرتر بشه مراحل اکسپلویتو رو فریمورای بالاتر 9 تا 11 حداقل بدون PC انجام داد!
Alireza.jpg

ب نظر مراحل اکسپلویت بدون نیاز ب PC و کابل لن
از طریق
Hotspot mobile , با گوشی اندروید فراهم شده
Alireza.jpg
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
شروع پیلودها رو فریمور 11 با پیلود Disable Updates
البته من ک فریمور 11 در حال حاضر نیستمو دسترسی ندارم ولی فک کنم بشه بدون پیلود Disable Updates هم جلوی اپدیتو گرفت البته نیاز ب فایل منیجر یا از طریق ftp
Alireza.jpg
لینک:
Release Additional Payloads · LightningMods/PPPwn

آخرین ویرایش:

a88a

کاربر سایت
Nov 16, 2014
23
سلام.

دوستان عزیز شاید بتونید راهنمایی کنید.

من قبلا برای هک ps4 از ماژول esp8266 استفاده میکردم و هیچ مشکلی نداشتم.---- بعد اینکه یکی از دوستان در مورد esp32-s2 mini مطلب گذاشتن منم این ماژول تهیه کردم و طبق کلیپ های اموزشی تو youtube پروگرمش کردم.دو روش بود یکی با nodemcu pyflasher که قبلا برای esp8266 کار کرده بودم و دومی که کاملا انلاین بود از این ادرس ها

Instalador WebKey XDEV و ★ PS4 SERVER Installer for ESP32-S2 ★.

تو هر دو حالت مراحل کامل انجام میشه ولی وقتی برد وصل میکنم به ps4 به هیچ وجه wifi رو شناسایی

نمی کنه.همون موقع که مراحل نصب کامل میشه هم تو خود سیستم باید wifi برد رو بشناسه اینطور نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
سلام.

دوستان عزیز شاید بتونید راهنمایی کنید.

من قبلا برای هک ps4 از ماژول esp8266 استفاده میکردم و هیچ مشکلی نداشتم.---- بعد اینکه یکی از دوستان در مورد esp32-s2 mini مطلب گذاشتن منم این ماژول تهیه کردم و طبق کلیپ های اموزشی تو youtube پروگرمش کردم.دو روش بود یکی با nodemcu pyflasher که قبلا برای esp8266 کار کرده بودم و دومی که کاملا انلاین بود از این ادرس ها

Instalador WebKey XDEV و ★ PS4 SERVER Installer for ESP32-S2 ★.

تو هر دو حالت مراحل کامل انجام میشه ولی وقتی برد وصل میکنم به ps4 به هیچ وجه wifi رو شناسایی

نمی کنه.همون موقع که مراحل نصب کامل میشه هم تو خود سیستم باید wifi برد رو بشناسه اینطور نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام
دوست گرامی من خودم از همون ماژول قبل چون استفاده داشتم یعنی esp8266 دیگه خب صلاح ندیدم برای خرید ماژول جدیدتر,الانم شما حالا هر شخصی گفته و خرید داشتی مهم نیس چون در عین حال اینم کارایی خودشو داره و همونطور ک گفته شد با استفاده این ماژول دیگه نیاز ب هر بار وارد یا خارج کردن USB حاوی هک در فریمور 9 هم نخواهد بود مشروط بر اینکه مدلش دقیقا طبق همون ک گفتیم باشه و رنگ این ماژولا بیشتر ب صورتی و نصف اندازه esp8266عه ک در ویدیو زیرم دقیقا بهش اشاره میکنه و اینکه حتما باید درایور مربوطه ب درستی نصب و از سالم بودن خود ماژولم مطمعن بوده باشین,سیم اتصال ماژول ب کنسولم چک کنید ک قطعی یا ایراد نداشته باشه و در اخر حتما سعی کنید خود فایل bin (هاست مربوطه) هم یکبار دانلود و با برنامه NodeMCU-PyFlasher از طریق PC رو ماژول رایت کنید..
بنابراین اگر همه اینا اوکی هستو انجام دادین!
ترجیحا از اموزشها و ویدیوهای زیر یا اموزشای دیگر هم یکبار استفاده کنید بلکه مشکل مرتفع شه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin200200

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
دوستان توجه کنید با اموزش بالا یا همون صفحه قبل همینطور الان با توجه ب اینکه ورژن جدید گلدهن (2.4b17) با قابلیت پشتیبانی از فریمور 11 از sistro ممکنه ک تو هر ساعتی منتشر بشه لذا از طریق PC , و با اپدیت loaders ها و اجرای هر کدوم از اونا ک گفته شده یعنی Pppwn GUI ساخته شده توسط MODDEDWARFARE یا برنامه چینی PPPwnGo ک با رنگ سبز در وسط با نشان GO رو داره(ترجیحا استفاده از این برنامه پیشنهاد میشه یا برنامه و ب اصطلاح لودر PPPwn Exploit Runner هم خوبه چون نیازی ب پیلود گلدهنو usb و اتصالش ب کنسولم نیس)بنابراین میتونید کنسول خودتونو از فریمور 9 تا 11 با قابلیت نصب و اجرای fpkg یا همون بازیهای هک شده در اختیار و استفاده کنین.

!!! GoldHEN 2.4b17 released!!!!
special thx to SiSTR0

نکته:
only firmware versions 9.00 and 11.00 are supported. Soon, versions 10.00/10.01 will also be supported.

در اینجا Stage2 منظوره که در ابتدا توسط فلو ساخته شده و سپس توسط Sistro برای بارگذاری گلدهن در خصوص فریمورهای 9 تا 11 ساخته شده است.

بنابراین فریمورهای 9 تا 11 دیباگ ستینگ + نصب fpkgها و حالا ب کمک نسخه اخر گلدهن یعنیGoldHENv2.4b17 بهمراه اجرای بازیها

لینک:
GitHub - SiSTR0/PPPwn: PPPwn - PlayStation 4 PPPoE RCE

Release GoldHEN stage2 · SiSTR0/PPPwn

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
اینو درسته ک باید قبول کنیم شاید نسبت ب قبل شرایط هک در خصوص فریمورای بالاتر از 9 حتی با وجود زمانی ک بهش خورد با چیزی ک مثلا تصور میشد اینبار با روش نسبتا بهتری هم هک منتشر و در اختیار کاربران قرار بگیره و تا الان فعلا نشده!!
ولی بازم برای اون دسته از افرادی ک بنا ب هر دلیلی اپدیت کردن غنیمته و مگر این کاربران چاره ای هم دارن..
ب نظرم اصلا منطقی هم نیست برای اینکه بخوای بری تعویض کنسول کنی با یک کنسول دیگه با فریمور پایین تر ک چی مثلا شرایطو بهتر کنی فقط ب خاطر اینکه یک PC یا لپ تاپ کنار کنسولو بعضیا دردسر توصیف میکنن!!
البته با احترام ب همه افرادی ک در حال حاضر این هکو دردسر میدونن
شاید من اینو ب جرات بگم از زمانی ک یادمه کنسول PS2 حتی خود PS2 , ب بعدو داشتم کنارش PC هم بوده چون واقعا هم کارامده و خیلی چیزارو میتونید از همین PC منتقل استفاده کنین برای کنسول
پس اینقدام سخت نیس
تو خونه هر کسی هم تا الان وقتی هزینه کنسولای امروزی رو داشته دیگه یک PC در حده core 2 هم بعیده نداشته باشه!!
بازم با کمی صبر و در عین حال شرایط بلکه بهترم بشه...

در کل ب نظر چون خودمم برای فریمور 9 تست کردم همین روش جدیدو مشکلی نداره
اینم نظر اوپسی ک اولش ب نظر استیبل نبوده براش اما الان با وجود استفاده گلدهن شرایطو بهتر از قبل گزارش کرده.

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
اینو باید منطقی قبول کنیم شاید نسبت ب قبل شرایط هک در خصوص فریمورای بالاتر از 9 حتی با وجود زمانی ک بهش خورد با چیزی ک مثلا تصور میشد اینبار با روش نسبتا بهتری هم هک منتشر و در اختیار کاربران قرار بگیره و تا الان فعلا نشده!!
ولی بازم برای اون دسته از افرادی ک بنا ب هر دلیلی اپدیت کردن غنیمته و مگر این کاربران چاره ای هم دارن..
ب نظرم اصلا منطقی هم نیست برای اینکه بخوای بری تعویض کنسول کنی با یک کنسول دیگه با فریمور پایین تر ک چی مثلا شرایطو بهتر کنی فقط ب خاطر اینکه یک PC یا لپ تاپ کنار کنسولو بعضیا دردسر توصیف میکنن!!
شاید من اینو ب جرات بگم از زمانی ک یادمه کنسول PS2 حتی خود PS2 , ب بعدو داشتم کنارش PC هم بوده چون واقعا هم کارامده و خیلی چیزارو میتونید از همین PC منتقل استفاده کنین برای کنسول
پس اینقدام سخت نیس
تو خونه هر کسی هم تا الان وقتی هزینه کنسولای امروزی رو داشته دیگه یک PC در حده core 2 هم بعیده نداشته باشه!!

اینم نظر اوپسی ک اولش ب نظر استیبل نبوده براش اما الان با وجود استفاده گلدهن شرایطو بهتر از قبل گزارش کرده.

View attachment 336816
واقعا گل گفتی داداش رضا . توی گرونی الان و این قیمت ها اجرای بازی ها به رایگان حتی با دردسر بیشتر از این هم ارزش داره . البته بنده هم مثل آقا رضا به نظر کسایی که این هک و وجود یک PC رو کنار کنسول دردسر میدونند احترام میگذارم و این صرفا نظر شخصی بنده بود . با امید لذت بیشتر از کنسول گیمینگ و منتشر شدن هک کنسول های نسل نهم .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,814
نام
وحید
اینو درسته ک باید قبول کنیم شاید نسبت ب قبل شرایط هک در خصوص فریمورای بالاتر از 9 حتی با وجود زمانی ک بهش خورد با چیزی ک مثلا تصور میشد اینبار با روش نسبتا بهتری هم هک منتشر و در اختیار کاربران قرار بگیره و تا الان فعلا نشده!!
پس اینقدام سخت نیس

View attachment 336816
رضا جان خیلی از اشخاصی که کنسول دارن دانش لازم استفاده از کامپیوتر رو ندارن خیلی هاشون بچه های کوچیک هستن و والدینشونم هم توی این فازها نیستن که بتونن هر روز برنامه روی پی سی اجرا کنن تا بازی کنن و مجبورن برن سراغ اکانتهای هکی گرون قیمت یا اینکه کلا بیخیال هک جدید بشن حالا باز اگر هات اسپات وای فای کار بده یه گام به راحتتر شدن کمک میکنه
خیلی ها هم اصلا تو خونه شون کامپیوتر ندارن

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620
رضا جان خیلی از اشخاصی که کنسول دارن دانش لازم استفاده از کامپیوتر رو ندارن خیلی هاشون بچه های کوچیک هستن و والدینشونم هم توی این فازها نیستن که بتونن هر روز برنامه روی پی سی اجرا کنن تا بازی کنن و مجبورن برن سراغ اکانتهای هکی گرون قیمت یا اینکه کلا بیخیال هک جدید بشن حالا باز اگر هات اسپات وای فای کار بده یه گام به راحتتر شدن کمک میکنه
خیلی ها هم اصلا تو خونه شون کامپیوتر ندارن
دوست عزیز رفیق گل
من هدف و قصدم تخریب کسی نیس
منتهای مراتب چون دیدم خیلیا منتظر این هک بودن و در حال حاضر سوال میکنن و بهشون تو فروم و جاهای مختلف اعم از خارجی یا ایرانی جواب میدن دردسره!!
فقط نظرمو گفتم,راجب داشتن PC و استفاده اونم کنار دستگاه بازم هر شخص میتونه با صلاحدید خودش استفاده کنه,بازم تکرار میکنم این نظر شخصیه و از نظر من مشکلی نیس استفاده و مراحل این هک حتی با PC کنارش علاوه بر اینکه با توجه ب وضعیت فعلی یا ب قول دوستمون امین,حتی نظره خودت واقعا شرایط سخته و هر کسی هم نمیتونه از پس قیمتا,اکانت زدن بربیاد.

با احترام راجب دلایل دیگه مثل سن و سال نوع استفاده بایدو نبایدم خب هر شخصی با توجه ب توضیحاتی ک میبینه همینطور دلایل و منطق خودش بهترین راهو میتونه انتخابو استفاده کنه ک بیشتر از اینم وارد نشیم بهتره...

در اخرم اشاره داشتم اینو قبلا ب شما هم,هنوز بازم زمان پیش رو هس و میشه اینطور تصور کرد ک شایدم شرایط بهتر از اینم بشه.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,620

PS4 11.00 Jailbreak install Cheats & Game Patches Offline Tutorial

خب ظاهرا lapy هم جدیدا اینطوری با
Icon Mask 1.14
برای دوستداران جدید Homebrew که تازه به فریمور 11 رسیدن پست گذاشته.

با این حال اکنون دنبال یک تستر خوب بتا از فریمور 11.00س برای به روزرسانی اپ های خودشه
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر