PC گیمر ها از این به بعد برای بازی کردن Helldivers 2 نیاز به اکانت PSN دارند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,044
نام
محمد حسین
Thousands of negative Steam reviews hit Helldivers 2 after players learn they need a PSN account to continue playing
امروز سونی اعلام کرد که برای ادامه بازی، نیاز به اکانت psn دارند که باعث بمباران منفی بازی شد.
امروز و تا الان بیش از 10 هزار نظر منفی ثبت شده و برخی افراد میگویند که دسترسی به psn در کشورشان امکان پذیر نیست.
عناوین مختلف کمپانیهای ماکروسافت، یوبیسافت، ea و ... نیاز به اکانتهای مختلف برای اجرا دارند ولی این اتفاق در آغاز ریلیز عنوان میوفتد، نه سه ماه بعد از عرضه
________
آپدیت: سونی امروز اعلام کرد که از تصمیم خود برای اجباری کردن استفاده از psn، برای عنوان helldivers 2 صرفنظر کرده و آپدیت پایان ماه عرضه نخواهد شد.

آخرین ویرایش:

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
379
مشخصا بولد کردن موردی که جز حقوق هر ناشریه و از ابتدا مشخص بوده و ایجادش رایگان، به این شکل هیت دادن و بزرگنمایی از روی عقده گشاییه تا اینکه جنبه خبررسانی داشته باشه!

ریفاندو جلب رضایت که کمه، باید حکم جهاد علیه سونی جهانخوار صادر بشه :D
منم اینو اضافه کنم که اینا رو فقط اگه سونی انجام بده زشت و قبیحه ولی اگه مایکروسافت انجامش بده هیچ مشکلی نیست ! اصلا فدای سر فیل اسپنسر کبیر 😍
پ.ن : نمی فهمم حقیقتا سونی اختیار بازیه خودش رو هم نداره ؟

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
یسری ها عین بات میمونن هرچی بهشون بگی باز جمله خودش رو تکرار میکنه
این شرایط اکانت ساختن از اول هم بود ، منتها به مشکل و باگ خوردن و موقتا کنسلش کردن تا اصلاح شه بعد اجراش کنن.
الانم اومده گفته آقا اصلاح شده و آمادس تا فلان تاریخ وقت دارید ۵ دقیقه زمان بذارید یه اکانت psn بسازید :D
حالا اون پلیر ثابت زور به اونجاش میاد ۵ دقیقه وقت بذاره اوکی ، شما که هیچ جای پیاز نیستی چرا یهو میری تو نقش حامی مظلوم ...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,594
نام
مــاکــان
من جدا نمیگیرم. سانسور برات آبرو ریزیه. ولی وقتی کسی بازی رو غیر قابل بازی میکنه، نیست
_______
اهمیتش اینه، که بازی غیر قابل بازی میشه. اهمیت، از این بالاتر، مگه داریم.
میخواست، یکپارچه کنه، راست میگفت نه اینکه بزنه،نیاز نیست، یدفعه بگه حالا برید اکانت بسازید. میخواست، یه نوتیف میزد، که بعدا استفاده از psn اجباریه.
این رسما دروغه، یدفعه دیشب زدن تمام سایت رو آپدیت کردن ولی هنوز صفحه فروشو،نه.
بازی کاملا قابل بازیه ، تهش یه VPN نیازه برای ساخت اکانت.
که این حداقل برای ماها که تو ایرانیم خیلی نرماله ، پلیرهای اون سمت هم که تحریم هستن و بار اولشونه باید گفت ولکام مای فرند.
مشکل تحریم بعضی کشورها و راهکار دادن برای پلیرها که به عهده سونی نیست.

خواسته برای بازی سرویس محور موفقی که منتشر کرده استفاده از اکانت PSN رو اجباری کنه ، پدر کشتگی که با پلیرها نداره.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,044
نام
محمد حسین
بازی کاملا قابل بازیه ، تهش یه VPN نیازه برای ساخت اکانت.
که این حداقل برای ماها که تو ایرانیم خیلی نرماله ، پلیرهای اون سمت هم که تحریم هستن و بار اولشونه باید گفت ولکام مای فرند.
مشکل تحریم بعضی کشورها و راهکار دادن برای پلیرها که به عهده سونی نیست.

خواسته برای بازی سرویس محور موفقی که منتشر کرده استفاده از اکانت PSN رو اجباری کنه ، پدر کشتگی که با پلیرها نداره.
آفرین. ماکان تو با دید خودت داری میبینی که برا اتصال به توییتر و x و y و z وی پی انت براهه و همه چیت با ریجنای دیگه ثبته.
ولی طرف میگه من ریجن رسمی استیم خریدم (190 کشور ساپورت میکنه) الان میگه psn ببند 69 تا ساپورت میکنه، کشورم هم نیست.
خواسته اجباری کنه، بکنه. ولی از اول باید میکرد و یا به خریدار میگفت، فردا psn اجباریه و ممکنه بهت سرویس ندم و ... و ...
ولی یه همچین اخطاری،موقع خرید نداده، حرفشونم همینه.
یه همچین چیزی احساسی نیست، منطقیه.

2024-05-04_13-43-17.jpg 2024-05-04_13-42-12.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,594
نام
مــاکــان
آفرین. ماکان تو با دید خودت داری میبینی که برا اتصال به توییتر و x و y و z وی پی انت براهه و همه چیت با ریجنای دیگه ثبته.
ولی طرف میگه من ریجن رسمی استیم خریدم (190 کشور ساپورت میکنه) الان میگه psn ببند 69 تا ساپورت میکنه، کشورم هم نیست.
خواسته اجباری کنه، بکنه. ولی از اول باید میکرد و یا به خریدار میگفت، فردا psn اجباریه و ممکنه بهت سرویس ندم و ... و ...

View attachment 336189View attachment 336190
نمیدونم تو بازی رو داری یا نه.
ولی این لینک کردن اکانت رو وقتی اولین بار بازی رو میدی بالا همون اول تو چشمته.
من خودمم همون اول لینک کردم و اصلا برام جالب بود که اکانت PSN ایی که داشتم رو تونستم تو یه بازی PC بیارم بالا و به دردم بخوره.

درسته آپشنال بود ولی اینکه پلیرهای دیگه این رو ندید گرفتن یا به چشمشون نخورده مشکلی باهاش نداشتن رو میشه گفت مشکل خودشونه.

حالا اگه کسی تو جاییه که با VPN هم نمیتونه این مشکل رو حل کنه (که عجیبه چون خودم همینکار رو کردم) امیدوارم بتونه ریفاند کنه یا سونی برای اون پلیرها راه حل بزاره.
که فکر کنم این کار رو انجام بده.

ولی تو این موجی که راه افتاده همه مشکلشون تحریم بودنه نیست ، خیلیها میگن چون سونی چندبار هک شده من دوست ندارم به دلیل امنیت و... لینک کنم:|.
نظرهای مسخره ای مثل اینکه من اطلاعاتم رو نمیخوام بدم به سونی ، در حالیکه همین الان دارن از استیم استفاده میکنن که با psn در ارتباطه یا از کلی سرویس دیگه دارن استفاده میکنن و کلی اطلاعاتشون روی اینترنته.

یکسری دیگه هم کلا فقط میخوان بنالن و روی یه موجی سوار بشن ، با اینکه اکانتشون رو که میبینی همین الان تو بازین.

میگم دراما منظورم همینه ، یه حجم عظیمی نمره منفی دادن که اصلا هیچ مشکلی با بازی و لینک کردن اکانت psn ندارن.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,394
دقيقا مساله اينه كه مو قع لانچ اين شرطو داشته و سريع برش داشتن
حالا كه پليرهاي خودش رو پيدا كرده سوني زده زير همه چي
مدير اروهد كه سوني رو انداخت زير اتوبوس و گفت كار ما نيست و سوني تصميم گرفته

پليرها هم كه بمبارون كردن نقدهاي بازيرو و ميگن با يوزر اگريمنت اول تناقض داره و يه نوع فريبه
سريع برش داشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Helldivers بازی نمی کنید , حداقل تو گوگل سرچ کنید 3 هفته اول لانچ چه اتفاقی افتاد 8-| 8-| 8-| سرور های بازی توان پشتیبانی از این تعداد پلیر نداشت 8-| سونی مجبور شد اتصال اکانت psn اختیاری کنه 8-| امروز مشکل سرور حل شده و ملت 43200 دقیقه زمان دارن که یه اکانت psn بسازن ( ساخت اکانت psn حداکثر 5 دقیقه طول می کشه )

View attachment 336189View attachment 336190
11.gif
این قصه های عجیب و غریب از کجا میاد ؟ هشدار نداده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پلیر ها فعلی یکماه فرصت دارن یکماه کامل / 30 روز / 43200 دقیقه
“Current players on Steam will start to see the mandatory login from May 30th and will be required to have linked a Steam and PlayStation Network account by June 4th. PlayStation Network accounts are free and easy to set up using this link

as of May 6, all new Helldivers 2 players on Steam will be required to connect their Steam account to a PlayStation Network account

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
نمیدونم تو بازی رو داری یا نه.
ولی این لینک کردن اکانت رو وقتی اولین بار بازی رو میدی بالا همون اول تو چشمته.
من خودمم همون اول لینک کردم و اصلا برام جالب بود که اکانت PSN ایی که داشتم رو تونستم تو یه بازی PC بیارم بالا و به دردم بخوره.

درسته آپشنال بود ولی اینکه پلیرهای دیگه این رو ندید گرفتن یا به چشمشون نخورده مشکلی باهاش نداشتن رو میشه گفت مشکل خودشونه.

حالا اگه کسی تو جاییه که با VPN هم نمیتونه این مشکل رو حل کنه (که عجیبه چون خودم همینکار رو کردم) امیدوارم بتونه ریفاند کنه یا سونی برای اون پلیرها راه حل بزاره.
که فکر کنم این کار رو انجام بده.

ولی تو این موجی که راه افتاده همه مشکلشون تحریم بودنه نیست ، خیلیها میگن چون سونی چندبار هک شده من دوست ندارم به دلیل امنیت و... لینک کنم:|.
نظرهای مسخره ای مثل اینکه من اطلاعاتم رو نمیخوام بدم به سونی ، در حالیکه همین الان دارن از استیم استفاده میکنن که با psn در ارتباطه یا از کلی سرویس دیگه دارن استفاده میکنن و کلی اطلاعاتشون روی اینترنته.

یکسری دیگه هم کلا فقط میخوان بنالن و روی یه موجی سوار بشن ، با اینکه اکانتشون رو که میبینی همین الان تو بازین.

میگم دراما منظورم همینه ، یه حجم عظیمی نمره منفی دادن که اصلا هیچ مشکلی با بازی و لینک کردن اکانت psn ندارن.

بازي payday و exoprimal كه اومد رو گيم پس بايد يه اكانت هم ميساختي رو سرورش من ميخواستم تست كنم منتهي واسه همين ساختن اكانت اصلا تست نكردم

هل دايورز يه اي پي بزرگ نبود كه با هر شرطي طرف بخواد تجربه كنه خيليها با اين روش اسون رفتن ببينن بازي چطوره و براشون جالب شده

حالا كه مشتري بازي شدن سوني ور داشتهشرط اپشنال رو كرده اجباري
مثله اينكه تو ايميل بسازي بعد يكماه شماره تلفن رو اجباري كنن

اين ميشه تريك ماركتينگ براي همينم خيليها احساس ميكنن سرشون كلاه رفته
وگرنه كسي از اول اين اجباري بود ميتونست قبول كنه يا نه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,896
نام
مهراد
حاجی ما چه آدمای بیکاری هستیم که توی جهان سومی که هیچ کجا مارو به حساب نمیارن و آی پی کشورمون تو همه چی تحریمه، داریم درباره مشکل خارجی ها که نمیتونن یه اکانت PSN بسازن و لاگین کنن و موج درست میشه و ریفاند میکنن و نقد منفی میکنن بحث میکنیم و به حرکت شرکت های بازی سازی اعتراض میکنیم و از حقوق مظلومان خارجی دفاع می کنیم. ما خیلی خوبیم :)

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
سريع برش داشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Helldivers بازی نمی کنید , حداقل تو گوگل سرچ کنید 3 هفته اول لانچ چه اتفاقی افتاد 8-| 8-| 8-| سرور های بازی توان پشتیبانی از این تعداد پلیر نداشت 8-| سونی مجبور شد اتصال اکانت psn اختیاری کنه 8-| امروز مشکل سرور حل شده و ملت 43200 دقیقه زمان دارن که یه اکانت psn بسازن ( ساخت اکانت psn حداکثر 5 دقیقه طول می کشه )

View attachment 336191
این قصه های عجیب و غریب از کجا میاد ؟ هشدار نداده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پلیر ها فعلی یکماه فرصت دارن یکماه کامل / 30 روز / 43200 دقیقه
“Current players on Steam will start to see the mandatory login from May 30th and will be required to have linked a Steam and PlayStation Network account by June 4th. PlayStation Network accounts are free and easy to set up using this link

as of May 6, all new Helldivers 2 players on Steam will be required to connect their Steam account to a PlayStation Network account

مشكل سرور چه ربطي به اكانت پي اس ان داره؟
استقبال از بازي تو لانچ از حجم سرورهاي پيش بيني شده بيشتر بود كه تو همون يكي دو هفته اول با اضافه كردن سرور مشكل رو حل كردن

مگه با داشتن اكانت پي اس ان سرور ها تغيير ميكنه يا زياد و كم ميشه 😁

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,570
حاجی ما چه آدمای بیکاری هستیم که توی جهان سومی که هیچ کجا مارو به حساب نمیارن و آی پی کشورمون تو همه چی تحریمه، داریم درباره مشکل خارجی ها که نمیتونن یه اکانت PSN بسازن و لاگین کنن و موج درست میشه و ریفاند میکنن و نقد منفی میکنن بحث میکنیم و به حرکت شرکت های بازی سازی اعتراض میکنیم و از حقوق مظلومان خارجی دفاع می کنیم. ما خیلی خوبیم :)
این حضرات تا دیروز می‌فرمودند سونی باید لانچر و کلاینت اختصاصی خودشو برای PC بیاره و Blah blah
حالا برای ساخت یک اکانت ساده PSN که یکماه هم سونی براش فرصت داده را توهین سونی به پلیرها قلمداد میکنند.
ای بمیرم برای کاربر اون PC Gamer چینی که VPN جزو غذای روزانه اش هست ولی حالا بیچاره در یک حرکت طاقت فرسا مجبوره با IP هنگ کنگ یه اکانت PSN بسازه در حالیکه همین الان روی سیستمش این لانچر ها نصبه

IMG_20240504_141237_191.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,594
نام
مــاکــان
بازي payday و exoprimal كه اومد رو گيم پس بايد يه اكانت هم ميساختي رو سرورش من ميخواستم تست كنم منتهي واسه همين ساختن اكانت اصلا تست نكردم

هل دايورز يه اي پي بزرگ نبود كه با هر شرطي طرف بخواد تجربه كنه خيليها با اين روش اسون رفتن ببينن بازي چطوره و براشون جالب شده

حالا كه مشتري بازي شدن سوني ور داشتهشرط اپشنال رو كرده اجباري
مثله اينكه تو ايميل بسازي بعد يكماه شماره تلفن رو اجباري كنن

اين ميشه تريك ماركتينگ براي همينم خيليها احساس ميكنن سرشون كلاه رفته
وگرنه كسي از اول اين اجباري بود ميتونست قبول كنه يا نه
اینی که میگی برای بازیهای آنلاین و سرویس محور یه چیز عادیه.
اصلا پلیرها خودشون درخواست میکنن که لینک کردن اکانت ، شماره تلفن و ... رو کمپانی یا استودیو بیاره که درصد چیت با اکانتهای یکبار مصرف و... رو کم کنه.
این رو بارها تو بازیهای مختلف خودم شاهد بودم چون راهی جز اینها نیست.

دیگه مثال نیارم از CSGO , R6 , وکلی بازی دیگه که خودم تجربه کردم و یکی از کارهای خوبی بوده که انجام دادن و تا حدی جلوی چیتها رو میگرفت.

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
اینی که میگی برای بازیهای آنلاین و سرویس محور یه چیز عادیه.
اصلا پلیرها خودشون درخواست میکنن که لینک کردن اکانت ، شماره تلفن و ... رو کمپانی یا استودیو بیاره که درصد چیت با اکانتهای یکبار مصرف و... رو کم کنه.
این رو بارها تو بازیهای مختلف خودم شاهد بودم چون راهی جز اینها نیست.

دیگه مثال نیارم از CSGO , R6 , وکلی بازی دیگه که خودم تجربه کردم و یکی از کارهای خوبی بوده که انجام دادن و تا حدی جلوی چیتها رو میگرفت.

ببين اصلا بحث اينكه اين بازي و هزارتا بازي ديگه بيان از اول شرط داشتن اكانت روي سرور ناشر رو بيارن حالا به دلايل امنيتي. يا بالاتر بردن اكتيو يوزر يا هر چيز ديگه اي نيست كه كار غلطيه يا نه.

بحث اينه تو يه بازي دادي بيرون گفتي ميتوني اكانت پي اس ان داشته باشي ميتوني هم نداشته باشي
بعد بازي ازش استقبال خيلي خوبي ميشه
مياي ميگي الان بايد اكانت پي اس ان داشته باشي

اگه حركت درستي بود هد اروهد نميومد هيچي رو گردن نگيره و بندازه گردن سوني
حداقل ميگفت ما براي بن كردن چيترها اين تصميمو گرفتيم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,594
نام
مــاکــان
ببين اصلا بحث اينكه اين بازي و هزارتا بازي ديگه بيان از اول شرط داشتن اكانت روي سرور ناشر رو بيارن حالا به دلايل امنيتي. يا بالاتر بردن اكتيو يوزر يا هر چيز ديگه اي نيست كه كار غلطيه يا نه.

بحث اينه تو يه بازي دادي بيرون گفتي ميتوني اكانت پي اس ان داشته باشي ميتوني هم نداشته باشي

من نمیگم که اینها برای جلوگیری از چیت و... اینکار رو کردن میگم این مسائل تو همه بازیهای سرویس محور بعد از انتشار عادیه و بارها دیده شده.
حالا هدف یا توجیه ناشر/استودیو هرچی بوده باشه.

بازی قراره که ساپورت بلندمدت و چندساله داشته باشه که خب دیدن این نوع تغییرات تو این نوع بازیها چیز عجیبی نیست.

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
152

فکر نکنم حتی نیازی به VPN هم باشه. صرفاً اکانت رو لینک می‌کنی اتفاق خاصی نمی‌افته.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
من جدا نمیگیرم. سانسور برات آبرو ریزیه. ولی وقتی کسی بازی رو غیر قابل بازی میکنه، نیست
_______
اهمیتش اینه، که بازی غیر قابل بازی میشه. اهمیت، از این بالاتر، مگه داریم.
میخواست، یکپارچه کنه، راست میگفت نه اینکه بزنه،نیاز نیست، یدفعه بگه حالا برید اکانت بسازید. میخواست، یه نوتیف میزد، که بعدا استفاده از psn اجباریه.
این رسما دروغه، یدفعه دیشب زدن تمام سایت رو آپدیت کردن ولی هنوز صفحه فروشو،نه.

شما کلا نسبت به IPهای سونی انسان دغدغه مندی هستی فقط مشکلت اینجاست که دغدغه هات بجا اینکه منطقی باشه، خنده داره. یادمون نرفته شما کسی بودی که جنجال راه انداخته بودی که چرا ضربات شمشیر در ریمیک دیمنز سولز ۹۰ درجه وارد نمیشه و ۱درجه خطا داره پس سونی قصور کرده نسبت به ساخت این بازی. الانم که باز پای یه بازی سونی اومده وسط جنجال راه انداختی که ای وای ۳ ماه گذشته باید اکانت PSN ساخت و حق مظلوم توسط ظالم پایمال شده. کسی که پلیر این بازی باشه برخلاف شما که n دقیقه صرف هیت ورزی کردی، ۵ دقیقه می‌ره اکانت با VPN میسازه و ادامه بازیشو انجام میده. کسی که حتی یدونه پست تو تاپیک این بازی نداشته، تیریپ دلسوزی برنداره بهتره چون همه می‌دونیم هدف پستات نه منطقیه، نه دلسوزانه و نه کلا ساخت اکانت PSN منظور حرفاته.

اصولاً تجربه ثابت کرده وقتی پای لاو کنسول به یه قضیه ای باز بشه یعنی بحث فقط و فقط جنبه vs داره و این گریه و زاری ها هیچ منطقی پشتش نیست. تنها فرق الان با قبلت اینه که پستاتو با n تا ایموجی خنده تزیین نمیکنی وگرنه کلیت مطلبت عین همون موقع صرفا اینه که یکی بخونه، بخنده و ازش رد بشه.
____
بجا این هیت ورزیا ۵ دقیقه وقت بذارین اون برگه عرضه رو XB رو امضا کنین که بازی برای پلتفرم شمام بیاد و اینقدر اسمونو به زمین نیارین.۲ نفرین خودش میشه ۲ تا امضا کم چیزی نیست. دغدغه شما ۲ نفر خواستن اکانت PSN نیست مشکل اینه که موفقیتی رو داره تجربه می‌کنه که برای مولتی پلیر رایگان بازی ۵۰۰ میلیون دلاری و پرچمدار پلتفرم XB یه رویای دست نیافتنی محسوب میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر