سرخط خبرها

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,155
Dusk Golem گفته بر خلاف شنیده های قبلی مبنی بر تاخیر احتمالی، RE9 باید بزودی رونمایی و سال آینده منتشر بشه. اون گفته اگر چیزی که شنیده درست باشه بازی احتمالا ژانویه سال اینده منتشر بشه و تا اون موقع بازی 7 سال در حال توسعه بوده.

Screenshot_۲۰۲۴-۰۵-۰۳-۰۹-۴۳-۴۱-۹۹۲-edit_com.twitter.android.jpg

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
سوني براي هل دايورز يه شاهكار بخرج داده كه براي لاگين كردن نياز به داشتن اكانت psn هست
اين رو اوايل لانچ هم داشته و بعد ور داشتن و الان كه بنظرشون بازي جا افتاده دوباره بر گردوندن كه موجب نارضايتي كابرا شده

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
810
مایکرو نزدیک به 100 میلیارد دلار خرید کرده. چجوری میخواد با روند کنونی فروش ایکس باکس، این سرمایه گذاری ها رو به سودآوری برسونه؟!
پول نقدش رو سرمایه گذاری کرده و سود‌ده شده. سهام کلی کمپانی هم رشد داشته.

این قضیه و خارج از فروش کنسول ببین.

اینکه بخواد بازی‌هایی رو مالتی پلتفرم کنه هم ممکنه بخشی از سیاست اقتصادی باشه تا نسل بعدی از راه برسه یا کلا بخواد روندش رو همینجوری ادامه بده و قضیه رو حتی تو نسل بعد گسترده‌تر کنه و فروشگاه‌های اپیک و استیم رو هم روی کنسولش بیاره.

• Like
Reactions: pouria.sh

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
895
ظاهراً Tomb Raider بعدی کاملا Open-world هست و در هند جریان داره. همچین موتورسیکلت و چتر نجات تو بازی وجود داره.

New Tomb Raider Game To Be Open World, It's Claimed
اویل جهان باز تومب رایدر جهان باز فیفا جهان باز واقعا ملت خسته نشدن؟ آخه چه جذابیتی تو این بازیا یوبیسافتی تکراری هستش هی از اینور نقشه برو اونور و دائم یه سری کارا تکراری کن که ده ها بار تو ده ها بازی عینشون انجام دادی موندم چطوری مردم حالشون بهم نمیخوره! حس میکنم اکثر گیمرا ۱ ۲ تا بازی تو عمرشون میکنن و تمام نمیتونم باور کنم یه نفر بشینه این بازیارو همشون بازی کنه و حالش از صنعت گیم بهم نخوره !

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
810
خب این چیزی که میفرمایید با هدفی که مایکروسافت داشت تفاوت داره. مایکرو قطعا میخواست با این خریدهای سنگین گیمرها رو بسمت بسترهای خودش سرازیر و بازار رو از چنگ سونی در بیاره. اگر چنین کاری انجام گرفته بود هیچگاه بازیهاشو سمت پلی استیشن نمیداد. اینو فکر کنم خودتونم موافق باشید. اما در عمل نتونست و داره آهسته آهسته از موضعش کوتاه میاد.
در مورد نسل آینده, اگر بخواد از امسال یا سال آینده خبرهاشو منتشر کنه مایکروسافت حتی بیشتر از نسل 8 باخت داده چون عملا این نسل هیچکاری نکرد به جز به رخ کشیدن قدرت کنسولش و خریدهای سنگین. نتیجه = خدا کریمه تا نسل آینده!
من توی همون تاپیک خرید اکتی هم گفتم، کلا بعیده چیزی انحصاری بشه. داره پول نقد رو تبدیل می‌کنه به محصول سود ده. هیچ ربطی به بخش کنسولش نداره.

خود سونی هم بعضی بازی‌هاش رو شروع کرده روی PC عرضه می‌کنه. وقتی هزینه‌ی ساخت بازی میره بالا، برای سود دهی بیشتر، با اختلاف زمانی نسبت به بستر اصلی خودشون بازی رو روی کنسول یا PC که بستر خرید داره عرضه می‌کنن.

یک یچیزی وجود داره به اسم تبلیغات برای فروش کنسول، مایکرو سافت توش گند زده! هرچی جلوتر هم بره اوضاعش داغون‌تر میشه!
خیلی‌ها (بازار جهانی رو میگم، ایران رو ولش کن) از نسل قبل بازی‌ها رو بصورت دیجیتالی خریدن، بلاخره یه آرشیوی دارن که پاش پول دادن. توی این نسل هم این اتفاق داره میفته. وقتی کنسولی تبلیغاتی براش نمیشه، هم قدرت و هم قیمت رقیبش هست، خریدار نگاه اصلیش پای پولی هست که قبلا پرداخت کرده. به راحتی بیخیال نمیشه بیاد سراغ یه کنسول دیگه.(نسل‌بعدی قطعا استیم و اپیک و استور‌های دیگه رو وارد می‌کنه تا کمی از این حادثه رو بتونه جبران کنه)

از لحاظ گیم روی کنسولش این نسل واقعا خیلی پر بار بود و خیلی از PS بهتر عمل کرد ولی جایگاهش بهتر نشد.

مایکروسافت هم باخت اصلی‌ش رو از همین چیزا داد + سیاست کنسول ارزونتر.

می‌تونست سریزایکس رو مثلا ۳۵۰ عرضه کنه و تبلیغات درست، بازار رو ببلعه. اما هزینه‌ها رو جاهای اشتباهی کرد (مثل اوردن خیلی از بازی‌ها روی گیم‌پس) که نسل بعد هم پاش رو می‌خوره.

• Like
Reactions: pouria.sh

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,626
ظاهراً Tomb Raider بعدی کاملا Open-world هست و در هند جریان داره. همچین موتورسیکلت و چتر نجات تو بازی وجود داره.

New Tomb Raider Game To Be Open World, It's Claimed
احتمالا طبق شایعات که همه چیز هندیه! و لارا لیدر تیمه، شاهرخ خان یک از کارکترهای قابل بازی باشه! منم مثل استودیو! از AI درخواست کردم ترکیب سمی این 2 رو با تعاریفی که از لارا در این قسمت شده رو بهم نیشان بده، AI هم نامردی نکرد!
output.jpg
این رو هم با تعاریف خودم از هند ایجاد کردم، یه حالت کلویی طور توی انچارتد داره خوشم اومد
output-1.jpg

آخرین ویرایش:

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
442
احتمالا طبق شایعات که همه چیز هندیه! و لارا لیدر تیمه، شاهرخ خان یک از کارکترهای قابل بازی باشه! منم مثل استودیو! از AI درخواست کردم ترکیب سمی این 2 رو با تعاریفی که از لارا در این قسمت شده رو بهم نیشان بده، AI هم نامردی نکرد!
View attachment 336158
این رو هم با تعاریف خودم از هند ایجاد کردم، یه حالت کلویی طور توی انچارتد داره خوشم اومد
View attachment 336159
حالا اینا که خوبه
من می ترسم تهش این بشه لارای بعدی :))
1714803235949.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر