DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,969
من معمولا نقد منفی نمینویسم چون کلا اهل انرژی منفی دادن و قضاوت بی رحمانه نیستم اما ،
فیلم Persian Version یک اثر فوق ضعیف بی در و پیکر بود
نسخه ضعیف فیلم برادران لیلا که دقیقا همین موضوع و قالب بود با این تفاوت که لیلای فمینیست لز°بین آخر داستان به پسری که شیش ماه ایگنور شده بود و آخر سر دختر وقتی دید حامله شده ازش سراغش گرفت و بواسطه پسره به خونه و خونواده اش برگشت و زندگیش بهتر شد
این فیلم تو هیچ هدفی از فیلم که قصد داشت به بیننده نشون بوده موفق عمل نکرد، چه سختی های مهاجرت، چه وضعیت ایران، چه لز/بین بودن یک دختر ایرانی و موارد دیگه
شخصیت پردازی ضعیف، نویسندگی ضعیف، کارگردانی ضعیف، میزانسن ضعیف
خیلی لطف شده در حق این فیلم که متای ۶.۲ گرفته نهایت ۰.۲ میارزه اون ۶ اضافیه

تنها جذابیت فیلم، شباهت زیاد لیلا محمدی بازیگر نقش اول فیلم با Emmy Rossum بازیگر سریال شیملس بود

ثابت کنید که ربات نیستید، Emmy Rossum کدومه؟
emmy-rossum-burts-bees.jpeg MV5BZjVhZTZhODUtNTgwNC00OTY1LWFmYWEtN2VhNzgxMDE0ZGQxXkEyXkFqcGdeQXVyMjQwMDg0Ng@@._V1_.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,028
نام
نـــــــویـــــــــد
این Monkey Man اکشن جالبی داشت. سکانسای جالبی طراحی کرده بودن. از هر چی دم دستشون میامد استفاده میکردن. حتی تعقیب گریز ماشینیش هم جالب دراومده بود. داستانم که خب اهمیت نداره تو این سبک. موزیکاشم یه جاهایی متال هندی میشد خیلی باحال بود. در کل اگه جان‌ ویک هندی خواستین، از دستش ندین :D

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
227
نام
D23
تیزر تریلر Mufasa:The Lion King

پ.ن:
همه چیز شیرشاه برام عشقه.چه انیمیشن چه لایو اکشن.البته که بهترینش همون نسخه اول سال 1994 هست.

View attachment 335757

ممنون از دوست عزیزم بابت قرار دادن تریلر
اینم اولین پوستر رسمی این فیلم دوست داشتنی با بالاترین کیفیت

mufasa_the_lion_king_xxlg.jpg

• Like
Reactions: Tatsumaru

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
811
ری ساینفلد: چپ ها، کمدی را نابود کردند، با هیچ کسی نمیتوان شوخی کرد
کمدین و بازیگر سریال ساینفلد گفت:
«چپ افراطی با ملاحظات سیاسی مزخرف شون طنز و کمدی رو از بین بردن و الان همه فقط نگرانند که به کسی توهین نشه، مردم این روزها فقط استند-آپ کمدی می‌بینند، چرا؟ چون هیچ کسی کنترل مون نمیکنه. اما وقتی فیلمنامه می‌نویسید، از زیر دست چهار یا پنج تا کمیته و گروه رد میشه و بعد آقایون تهیه کننده یک دفعه میگن این شوخی ها باعث ناراحتی فلان گروه و اقلیت میشه؛ خوب این یعنی پایان کمدی دیگه.»

View attachment Bookmarks - X.mp4

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,638
نام
Leo Fitz
داستان فیلم لهستانی Scarborn(Kos) در اواخر قرن 18 میلادی رخ میده و به مقاومت لهستانی ها در مقابل روسیه میپردازه.

پ . ن:
بنده هیچ نقشی در انتخاب نام فیلم نداشتم :D

View attachment 335859

دوستانی که مثل من شاید با دیدن یه سیاه پوست تو یه فیلم مربوط به اواخر قرن 18 و در لهستان شبهاتی واسشون ایجاد شده باید بگم الان رفتم سرچ کردم دیدم دقیقا تو همین دوران لهستان ژنرال سیاهپوستی داشته با نام Władysław Franciszek Jabłonowski
و همچنین ظاهرا سابقه حضور سیاه پوستان در لهستان به حداقل یک قرن قبل از این ژنرال میرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر