سرخط خبرها

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,617
نام
مــاکــان
اون فرق داره واقعا واركرفت اصلا شدنى نيست :D
تو هم 14 رو با گیم پد بازی نکردی:D
من بعد تجربش با گیم پد کلا امکان نداره تو اون فضا بازیی رو با موس/کیبورد بازی کنم.
مثل گیلدوارز 2 ، ESO ، New World و... همرو با گیم پد بازی کردم.
اگه ساپورت رسمی نداشته باشه همش دنبال یه راهی میگردم که حتما با گیم پد بازی کنم و بالاخره یه کاریش میکنم.

اصلا MMO وقتی لم میدی یا دراز میکشی و با گیم پد بازی میکنی تازه میفهمی یعنی چی.
سن بالاتر و عوارض سالها هشلهف نشستن پشت میز هم که مزید بر علت میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,617
نام
مــاکــان
آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,646
نام
محمد
نسخه اول Kingdom Come یه سری نکات مثبت داشت مثل طراحی فوق العاده محیط های اون دوران اونم با جزییات زیاد به همراه یه داستان جذاب که با کات سین های حماسی و خفن روایت میشد و من نمونه اش رو تو هیچ بازی دیگه ای ندیده بودم. گیم پلی هم خیلی به شبیه ساز نزدیک بود و کوچک ترین کارها رو هم باید برای هر عملی انجام می دادیم که در مجموع هم رضایت بخش بود. ولی سیستم مبارزات سم خالص بود :D سازنده می خواست این بخش رو هم واقع گرایانه درست کنه ولی اصلا مشخص نبود چی به چی هست و من هر چی هم تلاش کردم آخرش متوجه نشدم باید چیکار کنم و به همین خاطر بازی رو نیمه کاره رها کردم :D نسخه دوم اگر همون نکات مثبت نسخه قبل رو با سیستم مبارزات بهتر ارائه کنه خیلی عالی میشه. از نظر فنی هم البته نسخه قبل مشکل زیاد داشت که امیدوارم اینجا وضعیت بهتر بشه.

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
322
نام
Incarnation Of Kings
تل‌تیل گیمز (Telltale Games) تصاویر جدیدی از THE WOLF AMONG US 2 منتشر کرد.
پیام استودیو در رابطه با وضعیت پروژه:
We’ve been quiet because we’ve been heads down, focusing on the promise of #TWAU2
While we can't give a big update yet, here’s a little something for you: In-progress shots from the current build
The work continues
The Fabletown gang will be back
Thanks for being fans​

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,721
نام
mohammad
IMG_20240419_072441.png
.
.
.
پ ن: حتی شایعه اش هم زشته، هم پارامونت نابود میشه کنار لکه ننگه سینما، هم این همه جا برای سرمایه گزاری، بیخیال این بخش سم شو، هرچی اینا تپه فتح می کنن، برا مدیران سونی عزیز تر میشن:D!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• firo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر