خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
Sony Group Corporation [FAST]FY2023 Q3 Earnings Announcement
دقیقه ۵۸:۵۰ به بعد رو نگاه کنید .
چیزی که گفته خیلی فرق داره با تیتر هایی که دوستان میزنن ( این همه فشار های اخیر پیرامون xbox تاثیر خودش داشته :D )
ازش پرسیدن چطور میشه profit margin رو افزایش داد گفت میشه operating cost ساخت کنسول و بازی کاهش داد و ... یکی هم گفت میشه استراتژی عرضه بازی های first party روی PC رو بهتر کرد ( قیمت گذاری بهتر ٬ کیفیت بهتر ٬ زمان عرضه و ... ) نه صحبت از day one روی pc شده نه مولتی پلتفرم شدن .
هیچ چیز جدیدی نگفته استراتژی همونیه جیم رایان قبلا گفته ٬ بازیا gaas همزمان رو pc عرضه میشه و بقیه با اختلاف .
دقیق یادم نیست اما اوایل شل کردن Xbox روی PC‌هم همین بود و «کیس بای کیس» بازی‌ها روی پی‌سی میومدن.
بعدش یه جوری شد که کلا کیس رفت روی PC:D
الآن هم که احتمال داره کلاً اکس باکس به اون مفهومی که توی ۲۰ سال گذشته بوده، وجود نداشته باشه.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خیلی جالبه به خاطر یه سری شایعه مسخره هر چی تونستن به Xbox و فن های این برند گفتن بعد مدیر خودشون رسمی گفته میخواد مولتی پلتفرم بشن میان میگن نه اون منظورش یه چیز دیگه است:))

فردا شب بعد پادکست فیل اسپنسر در خدمت دوستان فعال توی این تاپیک و تاپیک xbox series هستیم:Boxing: :D

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
376
خیلی جالبه به خاطر یه سری شایعه مسخره هر چی تونستن به Xbox و فن های این برند گفتن بعد مدیر خودشون رسمی گفته میخواد مولتی پلتفرم بشن میان میگن نه اون منظورش یه چیز دیگه است:))

فردا شب بعد پادکست فیل اسپنسر در خدمت دوستان فعال توی این تاپیک و تاپیک xbox series هستیم:Boxing: :D
وعده ما فردا شب 😁

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,959
نام
فرهاد

باشه. حضرت به شما هواردارنش پشت نمیکنه. شما هم به ایشون پشت نکنید. همه چی خوب میشه و در پادکست فردا مشت محکمی بر دهان استکبار شرق خواهید زد.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
دقیق یادم نیست اما اوایل شل کردن Xbox روی PC‌هم همین بود و «کیس بای کیس» بازی‌ها روی پی‌سی میومدن.
الآن هم که احتمال داره کلاً اکس باکس به اون مفهومی که توی ۲۰ سال گذشته بوده، وجود نداشته باشه.
همین الانم تقریبا تمام بازیای PS با فاصله میاد رو PC.
تنها راه دیگه ای که میشه فروش بازیا رو افزایش داد نزدیک تر کردن پنجره ریلیز روی PC عه.

که اینکار به نظرم نشدنیه. چون استودیو های FP سونی تایم این رو ندارند همزمان برای PC هم پورت بیرون بدند.

گزینه بعدی افزایش تعداد بازی های FP و کاهش کیفیته. یعنی طول ساخت رو از میانگین ۵ سال کنونی بیارن رو سه سال ولی از اون ور ابعاد بازیا و کیفیت شون کاهش پیدا کنه که اینم نشدنیه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,648
هستید؟! ما که جز خودت بی طرف دیگه ای رو این چند وقت این طرفا ندیدیم! محو شدن همه دوستات! نگران نباش فردا نباشی هم کامنت هات هست، ولی حتما باشو ببین که خدمت رسیدن دست گرمی بوده تا رسمی شدن خبر :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
هستید؟! ما که جز خودت بی طرف دیگه ای رو این چند وقت این طرفا ندیدیم! محو شدن همه دوستات! نگران نباش فردا نباشی هم کامنت هات هست، ولی حتما باشو ببین که خدمت رسیدن دست گرمی بوده تا رسمی شدن خبر :D

فردا با سفینه استارفیلد فرود میام تو تاپیک :D

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
847
نام
Reza

نتیجه دنبال کردن اخبار در کانال های تلگرامی جعبه :D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,567

حالا اگه جایی گفته میخواد بازیهای سونی را برای اکسباکس بده بی زحمت لینک خبرمعتبرش رو بده همین الان تکلیف خودمون را بدیم و با یه خداحافظی خوشحالت کنیم (:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,567
جالبه دقیقا خود عمو فیل بود که میگفت قرار نیست همه بازیهای اکسباکس بياد رو PC.

Phil Spencer says not every Xbox game will come to PC

IMG_20240214_201054_134.jpg

احیانا اگه فردا شب هم همین حرف رو زد با یه لبخند و چشمک 😉 ازش رد بشید.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
جناب وحید VFSDF سلطان پی سی گیمینگ خاورمیانه!! 😁
این شعارها سالهاست داره سر داده میشه ولی واقعیت صنعت گیم هنوز چیز دیگس. واقعیت اینه اینکه هنوز روندی که امثال نینتندو و پلی استیشن دارند پیش میبرن به شدت درآمد زا و موفقه وگرنه چرا مایکروسافت باید روشش را تغییر بده.

اولا هرگز نگفتند کیس به کیس بررسی میشن. دوسال دعوا سر کالاف دیوتی پس برای چی بود ؟ خود فیل اسپنسر گفت از دلایل خرید بتسدا این بود که بازیو انحصاری کنیم. سالها فنهارو وعده دادند که ای پی های جدید که بدست آوردن باید انحصاری بمونه اما فکرشو هم نمیکردن سهم پایینی از سخت افزار تو این نسل بدست بیارن حتی با اپشن ۳۰۰ دلاری مثل سری اس که رسما ۷۰ درصد اینستال بیس اکسباکس تو این نسله. یا تصور نمی‌کردند گیمپس شکست بخوره و بازدهی نداشته باشه.

شما فقط به فکر بازی کردن خودت هستی. اینکه بازیها کرک بشن یا با شبیه ساز بتونی رو پی سیت پایرت کنی .جای شرکتها نیستی که براشون درآمد و سود و چیزهای دیگه مهمه. پس نمیتونی الان برای سونی و مایکرو و نینتندو تعیین تکلیف کنی چیکار بکنن یا چیکار نکنن.

شما داری گاد او واری رو بقول خودت بازی میکنی که ته دیگ نسخه رگناروکش رو هم PS5 خوردند تموم شد رفت.
از قدیم گفتن با کسی که عکس کاربری از شخصیت های لست بحث نکنید چون احتمالا متوجه نمیشه بحث رو فکت است - اولا بحث که شما داری میگی بدرد کسی میخوره که فقط روی یک پلت بلشه من همون گادی که میگی خودم هم ته اشو رو دراردم ته والهلاش هم در اوردمه - در کنار پی سی باید کنسول های دیگه هم باشه من نینتندو و پی سی های اند و پی اس 5 و سریز ایکس رو همزمان دارم استفاده میکنم این وصله هایی که میگید به من نمیچسبه :)):)) - سعی میکنم بازیبار باشم نه فن بوی تک پلتفرمه که روی هیچ کدوم از پلت های دیگه نبوده و بازی نکرده بعد فقط بلده بقیه پلت ها رو دست بندازه بدون یک بار حتی تجربه کردنشون مثل خیلی ها متاسفانه !! تاد هاوراد دقیقا موقعی که بتسدا رو خریدن گفت کیس بای کیس بیسس مصاحبه اش هست نگاه کن بعد بعد رد کن .
سود براشون مهمه چون بازی های پی اس هم اومدن روی پی سی پس درسته ؟!

من به فکر همه هستم مثل شما نیستم الکی غصه شرکت بیلیون دلاری بخوره که حتی یک دونه بازی رایگان هم بهت نمیده - شما عزیزم خودت تا الان ورق کردی اکانت هکی رو الکی وصله پایرسی نچسبون به کسانی که نمیشناسی! من بالای 500 بازی در اکانت های استیم و نینتندو و پی اس و سریز بازی اصلی در طی سالها جمع آوری کردمه و بندرت دنبال پایرسی بودمه مگر وقتی که مجبور باشم - بحث شبیه ساز هم که اگر جلو چندتا پی سی باز گفتی میخندن - وقتی سخت افزار قدرتمند است و شبیه سازش هم هست چرا تست نزنی چرا بازی نکنیم ؟؟قدرت دست پی سی گیمینگ است باید قبول کنی تمام آی پی ها اونجان
معبد استیمه بقیه اداش رو درمیارند .
موفق باشید

آخرین ویرایش:

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
376
از قدیم گفتن با کسی که عکس کاربری از شخصیت های لست بحث نکنید چون احتمالا متوجه نمیشه - اولا بحث که شما داری میگی بدرد کسی میخوره که فقط روی یک پلت بلشه من همون گادی که میگی خودم هم ته اشو رو دراردم ته والهلاش هم در اوردمه - در کنا پی سی باید کنسول های دیگه هم باشه من نینتندو پی سی های اند و پی اس 5 و سریز ایکس رو همزمان دارم استفاده میکن م این وصله هایی که میگی به من نمیچسبه :)):)) به پست بد کسی خوردی - بازیباز واقعی هستم نه فن بوی تک پلتفرمه که روی هیچ کدوم از پلت های دیگه نبوده و بازی نکرده بعد فقط بلده بقیه پلت ها رو دست بندازه بدون یک بار حتی تجربه کردنشون مثل خیلی ها متاسفانه در بازیسنتر تاد هاوراد قیقا موقعی که بتسدا رو خریدن گفت کیس بای کیس بیسس مصاحبه اش هست نگاه کن بعد بعد رد کن .
من به فکر همه هستم مثل تو نیستم الکی غضه شرکت بیلیون دلاری بخوره که حتی یک دونه بازی رایگان هم بهت نمیده - شما عزیزم خودت تا الان ورق کردی اکانت هکی رو الکی وصله پایرسی نچسبون به کسانی که نمیشناسی! من بالای 500 بازی در اکانت های استیم و نینتندو و پی اس و سریز بازی اصلی در طی سالها جمع آوری کردمه و بندرت دنبال پایرسی بودمه مگر وقتی که مجبور باشم - بحث شبیه ساز هم که اگر جلو چندتا پی سی باز گفتی میخندن - وقتی سخت افزار قدرتمند است و شبیه سازش هم هست چرا تست نزنی چرا بازی نکنیم ؟؟
قدرت دست پی سی گیمینگ است باید قبول کنی تمام آی پی ها اونجان
معبد استیمه بقیه اداش رو درمیارند .
موفق باشید
والا اینطور که شما مینویسی هیچکس متوجه نمیشه 😁
قدرت درک و فهم یک نفر رو از طرز صحبتش کردنش میشه فهمید نه از روی عکس پروفایل 😁

موفق باشید یار و یاور مظلومان 😁

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
والا اینطور که شما مینویسی هیچکس متوجه نمیشه 😁
قدرت درک یک نفر رو از طرز صحبتش کردنش میشه فهمید نه از روی عکس پروفایل 😁

موفق باشید یار و یاور مظلومان 😁
خودت ناراحت نکن با موبایل بود با پی سی ویرایش شد اشکال نداره حالا بخون متوجه میشی خودت به اون راه نزن موفق باشی

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
به نظرت چرا سونی بازی هاش رو همزمان برای ps5 , pc عرضه نمیکنه و همیشه باید 4 تا 5 سال بگذره بعد شاید بازی هاش برای pc بیاد مثلا همین last 2 چرا هنوز بعد از 4 سال برای pc نیومده ولی ریمسترش برای کنسول اومد ؟
من فکر میکنم دلیل این کار این هست که کنسول زیاد تر بفروشه و هر چی کنسول بیشتر فروش بره در نتیجه فروش بازی بیشتر میشه .
شما هم چشن بسته غیب گفتی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر