MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,425
اتفاقا علی جان، :Dیک سری شایعات همون موقع که این نمایش دو بخشی در تئاتر وست اند لندن برگزار شده بود، منتشر شد و در این موردبود که ظاهرا سران وارنر پیش خودشون گفتن که «حاجی عجب نمایشنامه ای داره این اثر!» :Dو بعدش رفتن سراغ بانو جی.کی. رولینگ که راضیش کنن برا ساخت یه فیلم براساس این عنوان، ولی انگار خود بانو یه میدل فینگر بهشون نشون داد:D
آره راست میگی اینم هست به هر حال وسوسه پول هری پاتر نمیذاره اینا آروم بگیرن :D
اما بازم بعید میدونم تمایل وارنر فایده داشته باشه کلاً. به قول تو عدم تمایل رولینگ، عدم تمایل بازیگرا برای برگشت به نقششون ( تاجایی که خبر دارم رادکلیف که دیگه حالت تهوع گرفته از شناخته شدن به عنوان هری پاتر :D ) و مارکتینگش که احتمالاً به فروش FB آسیب می زنه بازم آخر سر ما رو به همون ” هری پاتر رو فراموش کن “ می رسونه :D
اما بیشتر حرفم ناظر به اون تریلر بود یعنی امکان نداره تریلر یه همچین فیلمی تو بی خبری مطلق منتشر شه و فیلم هم به این سرعت ساخته شه و کسی نفهمه و به این سرعت هم آماده اکران کُنَن فیلمو :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یکی بیاد یه خورده در مورد Super Skrull بگه ببینم جریانشون چیه:D داشتم Marvel Vs. Capcom 3 میزدم و کرکترش رو دیدم و خیلی خوشم اومد ازش و سرچ که زدم، فهمیدم توی Captain Marvel هم هست ظاهرا:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
تریلر John Wick- Chapter 3 - Parabellum خیلی خوف بود:D بسی باهاش حال کردم:x عجب خین و خین ریزی ای ببینم تو فیلم اصلی\m/:D یکی از نکات جالب فیلم (که البته خود چاد استاهیلسکی هم اعلام کرده بود:D)، وجود تعدادی مبارزات برای سگ های فیلمه؛ هم سگ کیانو و هم دو تا سگ هالی بری\m/

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
چرا از رو جان ویک بازی نمیسازن؟ خداییش دلم لک زده واسه یک ترد پرسن شوتر اوایل سال 2000ـی... وای چه خاطراتی دارم من با این بازیها. همشون Software Rendering داشتن، کامپیوتر منهم GPU نداشت. راسته کارم بودن.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تریلر خفن تر از اون چیزی بود که تصورش میکردم8->اصلا نمیشه صبر کرد برا این فیلم حالا کی میخواد تا عرضه بلوریش صبر کنهx_x
چرا از رو جان ویک بازی نمیسازن؟ خداییش دلم لک زده واسه یک ترد پرسن شوتر اوایل سال 2000ـی... وای چه خاطراتی دارم من با این بازیها. همشون Software Rendering داشتن، کامپیوتر منهم GPU نداشت. راسته کارم بودن.
بازی که ساختن ولی vr و اصلا شبیه جان ویک نیست:D ساختن بازی از روش چندتا مشکل داره اول اینکه باید هزینه زیادی بشه تا یه اکشن خفن سینمایی مثل اکشن های الان مثلا انچارتد ازش بسازن که هیچ شرکتی این کار نمی کنه دوم اینکه جان ویک داستانش تو دیواره و منتقدای بازی الان دیگه داستان از الویت هاشونه....:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
یکی بیاد یه خورده در مورد Super Skrull بگه ببینم جریانشون چیه:D داشتم Marvel Vs. Capcom 3 میزدم و کرکترش رو دیدم و خیلی خوشم اومد ازش و سرچ که زدم، فهمیدم توی Captain Marvel هم هست ظاهرا:D
Skrullها رو که توی تریلرهای Captain Marvel دیدیم، همون‌هایی که تغییر قیافه میدن مثل پیرزنه که توی اتوبوس کتک میخوره و بعدش وحشی میشه! :D اینا توی کمیک‌ها خیلی مصیبت درست می‌کنن و مثلاً یه رویداد معروف به نام Secret Invasion هست که البته خودم سراغش نرفتم، ولی مختصری ازش رو خوندم و در مورد اینه که Skrullها از مدت‌ها قبل بین زمینی‌ها حضور داشتن و حتی یه عده از اینا خودشون رو جای بعضی ابرقهرمان‌ها جا زده بودن! مثلاً Spider-Manـی که بقیه کاراکترها مدت‌ها باهاش در ارتباط بودن، یه Skrull بوده و اینا خبر نداشتن! همین قضیه هم باعث شد اوضاع خیلی پیچیده بشه و بروبچ نتونن راحت به همدیگه اعتماد کنن.

t9ud_dig011826_1._sx360_ql80_ttd_.jpg
ylee_cmx-cu-sash-lg.png_0,0,361,547_208,394,152,152_ql80_ttd_.jpg

حالا از اینا بگذریم. :D Super Skrullها جزو کله‌گنده‌های این نژاد هستن و قدرت‌های زیادی دارن. یعنی اگه Skrullهای معمولی رو مثلاً در حد انسان‌های معمولی بدونیم و Skrullهای قوی‌تر رو در حد انسان‌های قدرتمند، Super Skrullها هم یه چیزی تو مایه‌های ابرقهرمان‌های زمینی میشن. اون Super Skrull اصلی هم بیشتر توی داستان‌های بروبچ Fantastic Four حضور داره و قدرت‌های اونا رو هم در اختیار داره.
هنوز که به صورت رسمی مشخص نشده Super Skrull توی فیلم Captain Marvel هست یا نه، ولی شاید مثلاً اواخر فیلم مشخص بشه فلانی که تا الآن شبیه آدمیزاد بوده، در حقیقت Super Skrull هست! :D ولی از اون طرف بعید نیست که مارول فعلاً سراغش نرفته باشه تا بعداً با ریبوت Fantastic Four ازش استفاده کنن، چون ماجراهاش خیلی به اون‌ها وابسته هست.
کلاً این ماجرای نژادهای فضایی مارول خیلی خر تو خر و پیچیده هست و یه طرف Skrullها هستن و یه طرف هم Kreeها که توی این فیلم هم حضور دارن. دیگه با شروع شدن فاز چهارم مارول باید کم‌کم منتظر چیزهای فضایی بیشتری باشیم و خوبی ماجرا اینه که برای خیلی‌ها مثل من تازگی بیشتری داره. :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Netflix Reveals Viewership Numbers on New Releases, Hits 139 Million Subscribers Worldwide
با یـ حساب سر انگشتی 139 * 10 دلار اشتراک ماهانه (در بدترین حالتش) ماهانه 1,390,000,000 سالانه 16,680,000,000 ! دیزنی که یعنی داره پول پارو میکه تو سینماها خودش رو جر بده 7-8 میلیارد + 4-5 میلیارد (در بهترین حالت) دیجیتالی بتونه درامد زایی کنه اونم تو دوران اوجش ! نتفلیکس هیچ غلطی نکنه کمه کم 16 میلیارد سالانه رو داره !

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
View attachment 99870

دیزنی قشنگ 2019 رو نابود میکنه !!!!
البته حضور اسپایدرمن تو این پوستر اشتباس
قراردادی که بین سونی و مارول بسته شد بند اصلیش این بود که دیزنی حق استفاده از شخصیت اسپایدرمن رو تو اونجرزهاش داشته باشه به علاوه حق فروش اسباب بازی و این چیزا و از اون طرف هم حقوق کامل سینمایی با محوریت اصلی اسپایدرمن مثل قبل دست خود سونی میمونه.
هوم کامینگ هم همین روال رو داشت و از فروشش یک سنت هم گیر دیزنی نیومد.ضمنا همه هزینه ساخت و تبلیغات و ... هم به عهده سونیه مثل فیلم اول ، چون اساسا فیلم برای خودشه
البته طبق گفته کوین فیج تهیه کننده مارول، مثل اینکه دیزنی هم اصلا موافق نبوده ولی خب در آخر امضا کردن :D

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
Netflix Reveals Viewership Numbers on New Releases, Hits 139 Million Subscribers Worldwide
با یـ حساب سر انگشتی 139 * 10 دلار اشتراک ماهانه (در بدترین حالتش) ماهانه 1,390,000,000 سالانه 16,680,000,000 ! دیزنی که یعنی داره پول پارو میکه تو سینماها خودش رو جر بده 7-8 میلیارد + 4-5 میلیارد (در بهترین حالت) دیجیتالی بتونه درامد زایی کنه اونم تو دوران اوجش ! نتفلیکس هیچ غلطی نکنه کمه کم 16 میلیارد سالانه رو داره !
درآمد خالص دیزنی سال گذشته بیشتر از 12 میلیارد بود (منبع) و در آمد خالص نتفلیکس کمتر از 2 میلیارد بوده (منبع)
اون آمار درآمد ناخالص دیزنی که حساب کردی با 13 عدد فیلم بدست اومده ولی نتفلیکس با شونصد تا فیلم و سریال. نکته مهم دیگه اینکه همه اون 13 فیلم جز دارایی‌های دیزنی هستن ولی همه فیلم و سریالهای نتفلیکس نه.
فان فکت: دیزنی فاکس رو خرید 70 میلیارد که نصفش به صورت سهام بود و نصف دیگه‌ش به صورت پول.
ارزش دارایی‌های دیزنی بدون فاکس 4 برابر نتفلیکسه.
فارغ از بخش صرفا سینمایی که شامل دارایی‌های ارزشمندی مثل لوکاس فیلم، مارول، پیکسار و ... می‌شه، دیزنی بخش تئاتر، موسیقی، شبکه‌های تلویزیونی مثل A&E، ABC، Freeform و ... داره و بعد از خرید فاکس مالک اکثریت Hulu میشه و مالک اکثریت ESPN هم هست.
از اینا مهمتر، درآمد اصلی دیزنی در بخش پارکهاست.
برای اینکه نتفلیکس بخواد با دیزنی (در حالیکه هنوز فاکس هم بهش اضافه نشده) مقایسه بشه خیلی زوده، حتی اگه یه بررسی بکنیم مقایسه نتفلیکس با وارنر هم اشتباهه.
نتفلیکس اگه روند رشد 2 سال اخیر رو حفظ کنه احتمالا سال آینده در بحث درآمد خالص به یونیورسال برسه ولی برای رسیدن به دیزنی فعلا راه درازی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر