saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام. من مشکل تیراندازی دارم؟ اصن تیر نمیزنه. تو تنظیمات هم دست نزدم و پیک اند فایر فعاله. کسی میدونه مشکل کجاس؟
از ستون منو عمودی سمت راست شبیه ساز علامت کیبورد رو بزنید و تنظیمات صفحه کلید رو reset و سیو کنید . اگر این نبود تنظیمات کنترلی گیم رو دیفالت کنید. شاید درست شد.
پیک اند فایر مال خم شدن به چپ و راست هست.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

mafiayemakhfi

کاربر سایت
Jan 4, 2019
1
سلام دوستان
توییترمو وارد کردم و وقتی داخل بازی میخواد بره تمام صفحه سفید میشه ومیندازه بیرون باید چیکارکنم؟
اکانتو تایید کرد هیچ مشکلی نداره تنظیمات گرافیکم رو حداقله اما باز میاد بیرون

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان
توییترمو وارد کردم و وقتی داخل بازی میخواد بره تمام صفحه سفید میشه ومیندازه بیرون باید چیکارکنم؟
اکانتو تایید کرد هیچ مشکلی نداره تنظیمات گرافیکم رو حداقله اما باز میاد بیرون
سلام.
این مشکل فقط مربوط به توییتر میشه یا مشکل بازیه ؟
اگه مشکل بازی باشه :
طبق آموزش پست اول تنظیمات گرافیکی روی حالت opengl یا opengl+ تنظیم کنید. کلا همه حالت هاشو امتحان کنید. هربار که تنظیم میکنید باید شبیه ساز رو کاملا ببندید و دوباره اجرا کنید.

دوستان اگر در مشکلات پیشرفت و نتیجه ای پیدا شد حتما اطلاع بدید به پست اول اضافه کنیم.

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام میشه تنظیمات واسه دسته رو تنظیم کرد؟؟؟
خود امولاتور که بنظر دسته پشتیبانی میکنه. ولی حالا هر دسته ای بخوره یا نه من کلا امتحان نکردم.
توی نوار عمودی سمت راست شبیه سار علامت صفحه کلید رو بزنید وارد صفحه تنظیمات کلید ها میشید.

ولی چون رقیب های شما با کیبورد و موس بازی میکنند احتمال داره به شما برتری پیدا کنند.

• Like
Reactions: vivaz360

mostafamir85

کاربر سایت
Jan 7, 2019
1
سلام اقا من به فیسبوکم وصلش کردم اما دو تاا مشکل دارم.اول اینکه تصویرش سفیده و معلوم نمیشه و اون تنظیماتی ک شما گفتین عوض کردم اما درست نشد.دوم اینکه اصلا وارد نمیشه به بازی به مرحله لود میرسه میپره بیرون

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام اقا من به فیسبوکم وصلش کردم اما دو تاا مشکل دارم.اول اینکه تصویرش سفیده و معلوم نمیشه و اون تنظیماتی ک شما گفتین عوض کردم اما درست نشد.دوم اینکه اصلا وارد نمیشه به بازی به مرحله لود میرسه میپره بیرون
سلام. عمده راه حل ها به تغییر rendering ختم میشه.
این ویدیو شاید کمک کنه :
بازم rendering رو تغییر میده ولی یه سری ریزه کاری بیشتر داره .

ولی خب شما میتونی clean cache و repair sd هم بعنوان گزینه آخر امتحان کنید. توی ویدیو هست.

Reza-A

کاربر سایت
Jan 8, 2019
1
سلام من بازی دانلود کردم به صورت خودکار بعد از دانلود میره واسه نصب به 98% که میرسه دیگه جلوتر نمیره درجا میزنه!
با فیلترشکن هم امتحان کردم فایده نداشت
لطفا راهنمایی کنین
(آنتی ویروس ندارم)

iranl

کاربر سایت
May 2, 2015
1
سلام میخواستم بدونم چجوری میتونم دیتا پابجی رو از گوشیم بریزم برا شبیه ساز ک دوباره دانلودش نکنم

لطفا زود بگید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام میخواستم بدونم چجوری میتونم دیتا پابجی رو از گوشیم بریزم برا شبیه ساز ک دوباره دانلودش نکنم
لطفا زود بگید
سلام.
اینو بالاتر هم پرسیده بودن.
اندروید و انجین هم باید نصب بشه ، بازی به تنهایی فایده نداره ، بصورت تئوری شاید بشه ولی بنظر من رهاش کنید.
فقط میتونید بعد زدن روی installer و بستنش ، پوشه های temp و Program Files\TxGameAssistant از یه دوستی بگیرید بریزید.

AliBi

کاربر سایت
Jan 17, 2019
3
سلام من بازی پامجی رو نصب کردم ولی قسمت شاپ باز نمیشد میزنه function not enabled گفتم شاید لولم بره بالا باز بشه تا لول ۲۰ رفتم ولی بازم باز نشد ، کسی میدونه مشکلش چیه ؟

AliBi

کاربر سایت
Jan 17, 2019
3
سلام من بازی پابجی رو نصب کردم ولی فوشگاهش باز نمیشد تا لول ۲۰ هم رفتم بازم باز نشد میزنه function not enabled نمیدونم مشکلش چیه ، کسی میتونه کمک کنه ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من بازی پابجی رو نصب کردم ولی فوشگاهش باز نمیشد تا لول ۲۰ هم رفتم بازم باز نشد میزنه function not enabled نمیدونم مشکلش چیه ، کسی میتونه کمک کنه ؟
سلام . من خودم به این مشکل برنخوردم ، یه نگاهی به گوگل انداختم ، کسی مشابه مشکل شما رو نداره یا من پیدا نکردم حداقل ! میخواین تصویرشو آپلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر