طرفداران ژانر JRPG

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
ارت جدید اکیهیکو به مناسب عرضه بازی روی سویچ،

bo33_img_20190110_212857_772.jpg

پشمام، حس میکنم استایل bravely default به ارت داده،

@Z-fan

......
و خوبیش اینه که تو ارت های ps4 و این یکی، روی محوریت lady Ashe تاکید داره

بغل Octopath Traveler و Xenoblade 2 خیلی وفته رفته قاطی wishlist ها :D

کلا یکی از دلایلی که سوییچ خریدم JRPG زدن بود :D
تنها JRPG ـیی که تونستیم بزنیم روش Child of Light بود که اصن ژاپنی نیست (ولی به شدت بازی فوق العاده ای بود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بغل Octopath Traveler و Xenoblade 2 خیلی وفته رفته قاطی wishlist ها :D

کلا یکی از دلایلی که سوییچ خریدم JRPG زدن بود :D
تنها JRPG ـیی که تونستیم بزنیم روش Child of Light بود که اصن ژاپنی نیست (ولی به شدت بازی فوق العاده ای بود)

من سخت ترین روزای زندگیم تو یه خوابگاه، که پنجاه نفر آدم مثل کرم توش میلولیدن به لطف همین Child of light و tearaway تونستم سر کنم، واقعا عالی بودن جفتشون.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
من سخت ترین روزای زندگیم تو یه خوابگاه، که پنجاه نفر آدم مثل کرم توش میلولیدن به لطف همین Child of light و tearaway تونستم سر کنم، واقعا عالی بودن جفتشون.

یوبیسافت دنباله اش رو تایید کرد...من بازم میترسم...ولی خیلی خوشحالم....دقیقاً روزی که بازی رو تموم کردم (یه مدت بعد از عرضه اش رو سوییچ) تایید شد قضیه که خیلی خوب بود

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام
پسر این عجب بازی white knight chronicles international اصلا فکرشو نمیکردم این طوری باشه (البته الان توش گیر کردم و دارم سعی میکنم راهمو پیدا کنم)من اینو قبلا خریده بودم و تازه دارم بازیش میکنم اصلا فکر نمیکردم این طوری باشه خوب شد بازیش کردم چه گیم پلی چه گرافیکی به به \m/\m/

هعیییی

تنها دلیلی که کلی طول کشید PS3م رو بفروشم 3 تا بازی بودن که یکیشون همین بود

عاشقش بودم من بالا 400 ساعت بازیش کردم. اولین بار که بازی کردم سیوم بعد 180 ساعت corrupted شد دوباره از اول رفتم D:

تازه الان خیلی وقته سرورای آنلاینش رو جمع کردن وگرنه آنلاینش فوق العاده بود ماموریتای سوپر سخت مخصوص خودشو داشت

آنلاینش سلاح ها و آرمورای اضافه ترم داشت خیلی بیشتر از بخش سینگل بودن و همشون وحشتناک خوشگل و خفن بودن

حیف شد بازیش واقعا. خیلی فروشش کم بود

گیم پلی بازی معرکست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یوبیسافت دنباله اش رو تایید کرد...من بازم میترسم...ولی خیلی خوشحالم....دقیقاً روزی که بازی رو تموم کردم (یه مدت بعد از عرضه اش رو سوییچ) تایید شد قضیه که خیلی خوب بود
البته هنوز کامله کامل تایید رسمی نشده که...
موقع تیز کردن برای معرفیه بازی برای سوییچ،توی عکسی که گذاشته بودن ،زیر سوییچ یه برگه ای بود که نوشته ...... Light II اینا از زیرش پیدا بود! :-" و فعلا تایید رسمیش در نظر گرفتیم:D
غیر از این جایی کامل و دقیق گفتن شماره ی دوم در دست ساخت هست؟

در کل که به شدت منتظرشم! فوق العاده بود بازی:x

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
هعیییی

تنها دلیلی که کلی طول کشید PS3م رو بفروشم 3 تا بازی بودن که یکیشون همین بود

عاشقش بودم من بالا 400 ساعت بازیش کردم. اولین بار که بازی کردم سیوم بعد 180 ساعت corrupted شد دوباره از اول رفتم D:

تازه الان خیلی وقته سرورای آنلاینش رو جمع کردن وگرنه آنلاینش فوق العاده بود ماموریتای سوپر سخت مخصوص خودشو داشت

آنلاینش سلاح ها و آرمورای اضافه ترم داشت خیلی بیشتر از بخش سینگل بودن و همشون وحشتناک خوشگل و خفن بودن

حیف شد بازیش واقعا. خیلی فروشش کم بود

گیم پلی بازی معرکست
اووووففففف 400 ساعت پس خوراک خودمه فعلا هم گیر کردم توش باید بیشتر برگردم تا ببینم کجای کار رو اشتباه رفتم
اره متاسفانه سرورهاش بسته شدن حیف شد دیر امدم ولی میگم نمیشه تنهای همون بخش ها رفت حتما باید انلاین بریش
گیم پلی عالی داره لامصب خیلی دارم باهاش حال می کنم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
اووووففففف 400 ساعت پس خوراک خودمه فعلا هم گیر کردم توش باید بیشتر برگردم تا ببینم کجای کار رو اشتباه رفتم
اره متاسفانه سرورهاش بسته شدن حیف شد دیر امدم ولی میگم نمیشه تنهای همون بخش ها رفت حتما باید انلاین بریش
گیم پلی عالی داره لامصب خیلی دارم باهاش حال می کنم

بازیش راحته که من یادمه همون موقع بدون گیر رفتم تا تهش.
هر ضربه ای که زدی اسیب رو زرد نشون داد همونو فقط بزن.

خیلی خوب بود هر دو شمارش.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
یک توصیه‌ای دارم برای کسانیکه میخوان سری Danganronpa رو شروع کنن. قبل از هرچیز تمام بازیهای موجود تو آرشیو یا ویش لیستتون رو انجام بدین بعد بیاین سراغ این بازی. چون یه‌کاری باهاتون میکنه که داستان هر فیلم و سریال و بازی که قراره بعدش ببینید و بازی کنید براتون پوچ و خسته کننده میشه.

پلات توییست هاش مغزتون رو منفجر میکنه. داستانش به قدری پستی بلندی و نقطه عطف داره که یک لحظه هم از روایت 30-40 ساعته احساس خستگی نکنید و عملا پایان بندیش با روح و روانتون بازی میکنه. این مورد یعنی داستان منو به حدی از وسواس رسونده بود که قبل از شروع هر Class trial یک دور تمام مکالمات و مدارک رو بررسی میکردم تا هیچ نقطه ابهامی برام نمونه و بعد به خودم میگفتم:

"خب دیگه این دفعه محاله بازی منو دور بزنه" اما باز هم داستان جوری پیچ و تابتون میده که تمام پیش فرض ها و نتایجی که گرفته بودین رو نقض میکنه و شما رو بی‌دفاع به حال خودتون رها میکنه. اونجاست که شما تسلیم بازی میشین و مطیعانه بهش گوش میدین و قبولش میکنین.

موردی که دانگانرونپا رو از سایر بازی ها و مدیاهای مشابهش متمایز میکنه نحوه مقدمه چینی و نتیجه گیریه. توی بقیه آثار اینچنینی برای القای عنصر غافل گیری از ناآگاهی مخاطب استفاده میشه یعنی اون رو از شرایط موجود بی خبر نگه میداره یا حتی اطلاعات غلط بهش میده و توی پرده نهایی با شرح اتفاقات ما را مطلع میکنه اما دانگان تمامی اطلاعات مورد نیاز برای یک استنتاج معقول رو در اختیارتون میزاره و به شما یه توهم از دانایی و احاطه به اوضاع میده در حالیکه وقتی با استفاده از همین اطلاعات، قطعات پازل رو تکمیل کرد و تصویر بزرگتر رو نشونتون داد از غفلت خودتون مقدار زیادی متعجب و کمی هم پشیمون میشین!

البته تنها نقطه ضعفی که بهش وارد میدونم اینه که نسخه به نسخه محتوای هنتای بی‌مورد بهش اضافه میشه و با اینکه مدام تاکید داره این بازی فن سرویس نیست ولی عملا داره همون کار رو میکنه:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یک توصیه‌ای دارم برای کسانیکه میخوان سری Danganronpa رو شروع کنن. قبل از هرچیز تمام بازیهای موجود تو آرشیو یا ویش لیستتون رو انجام بدین بعد بیاین سراغ این بازی. چون یه‌کاری باهاتون میکنه که داستان هر فیلم و سریال و بازی که قراره بعدش ببینید و بازی کنید براتون پوچ و خسته کننده میشه.

پلات توییست هاش مغزتون رو منفجر میکنه. داستانش به قدری پستی بلندی و نقطه عطف داره که یک لحظه هم از روایت 30-40 ساعته احساس خستگی نکنید و عملا پایان بندیش با روح و روانتون بازی میکنه. این مورد یعنی داستان منو به حدی از وسواس رسونده بود که قبل از شروع هر Class trial یک دور تمام مکالمات و مدارک رو بررسی میکردم تا هیچ نقطه ابهامی برام نمونه و بعد به خودم میگفتم:

"خب دیگه این دفعه محاله بازی منو دور بزنه" اما باز هم داستان جوری پیچ و تابتون میده که تمام پیش فرض ها و نتایجی که گرفته بودین رو نقض میکنه و شما رو بی‌دفاع به حال خودتون رها میکنه. اونجاست که شما تسلیم بازی میشین و مطیعانه بهش گوش میدین و قبولش میکنین.

موردی که دانگانرونپا رو از سایر بازی ها و مدیاهای مشابهش متمایز میکنه نحوه مقدمه چینی و نتیجه گیریه. توی بقیه آثار اینچنینی برای القای عنصر غافل گیری از ناآگاهی مخاطب استفاده میشه یعنی اون رو از شرایط موجود بی خبر نگه میداره یا حتی اطلاعات غلط بهش میده و توی پرده نهایی با شرح اتفاقات ما را مطلع میکنه اما دانگان تمامی اطلاعات مورد نیاز برای یک استنتاج معقول رو در اختیارتون میزاره و به شما یه توهم از دانایی و احاطه به اوضاع میده در حالیکه وقتی با استفاده از همین اطلاعات، قطعات پازل رو تکمیل کرد و تصویر بزرگتر رو نشونتون داد از غفلت خودتون مقدار زیادی متعجب و کمی هم پشیمون میشین!

البته تنها نقطه ضعفی که بهش وارد میدونم اینه که نسخه به نسخه محتوای هنتای بی‌مورد بهش اضافه میشه و با اینکه مدام تاکید داره این بازی فن سرویس نیست ولی عملا داره همون کار رو میکنه:D

یعنی لذت میبرم کسایی که میرن سمت دانگان رو میبینم D:

به جمعمون خوش اومدی D:

ولی خب راجع به دانگان توضیح بدی و اسمی از ناگیتو نیاری خیلی بده >_>

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
danganronpa V3 آخرای چپتر سومشم

خواستم بگم عاشقتونم فقط :((

نشد یه بار این تاپیک رو باز کنم کسی راجع به دانگانرونپا حرف نزده باشه توش

از کنجکاوی رفتم دانگانرونپای 1 رو گرفتم یهو چشم باز کردم دیدم آخرین قسمت انیمه danganronpa 3 رو دارم میبینم

از نظر من دانگانرونپا واقعا شاهکاره همه چیش انقدر دوسش دارم که هرکیو میبینم بهش میگم بره بازیش کنه و اینکه کاش بعد V3 مثلا یه هفت هشت تا دیگه داشت خیلی زود تموم شد :((

با وجود اینا ولی به نظر من جو V3 یکم احمقانه س مثلا تو سری های قبل همه همش دنبال فرار بودن ترس و نگرانی تو همشون دیده میشد وقتی یه نفر کشته میشد تا چند روز بعد از class trial همه همش افسرده بودن فرداش همه قیافه ها داغون... یکی از ترس خوابش نمیبرد مثلا، همه نگران... یکی اشتها واسه غذا خوردن نداشت... و باز تا حالشون خوب میشد یه قتل دیگه اتفاق میافتاد همه دوباره افسرده میشدن..
ولی تو V3 حتی وقتی یه نفرو میبینن که به فجیع ترین حالت ممکن کشته شده م نمیترسن :| یذره نگران میشن ولی یهو وسطش یکی یه جوک میگه همه یادشون میره :/ و بعد class trial همه با خوشحالی و خندان روز بعدش به هم دیگه صبح بخیر میگن و انگار نه انگار :|

تا اینجای داستان واقعا مجازات های V3 خیلی ترسناک تر بودن من که واقعا بعد دیدن بعضیاش تنهایی میترسم برم دستشویی:D

وقتی Danganronpa3 انیمه رو تموم کردم بلافاصله رفتم V3 انقدر شخصیتاش خسته کننده بود تا چند روز نمیتونستم بازی کنم تا اینکه چند روز پیش بزور شروع کردم اولش همش دنبال یه Nagito komaeda دیگه میگشتم:(( عشقترین شخصیت از نظر من تو کل سری و اینکه تو دانگان 2 همش دعا میکردم که ناگیتو کشته نشه یا کسی رو نکشه تا آخرش زنده بمونه لعنتی:D

نمیدونم شما هم اینجوی بودین من قبل class trial با مدارکی که بدست میاوردیم یه نفر رو که احتمال بیشتری داشت قاتل باشه رو انتخاب میکردم هر سری هم قاتل رو اشتباه انتخاب میکردم :/

تا اخرین لحظه واقعا نمیشه فهمید کی قاتله همینشو دوست دارم همش سورپرایز میشی اونی که اصلا فکرشو نمیکنی قاتله

واینکه عاشقتونم دیگه همین:kissingheart:
بازم بازی مثله داناگان میشناسین بگین همشونو بگیرم:relaxed:

خب خواستم فقط منم عشقم به سری دانگانرونپا و مخصوصا ناگیتو :hearteyes: رو نشون بدم
خب برم ادامه ی داستانه V3 رو بازی کنم دیگه

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
danganronpa V3 آخرای چپتر سومشم

خواستم بگم عاشقتونم فقط :((

نشد یه بار این تاپیک رو باز کنم کسی راجع به دانگانرونپا حرف نزده باشه توش

از کنجکاوی رفتم دانگانرونپای 1 رو گرفتم یهو چشم باز کردم دیدم آخرین قسمت انیمه danganronpa 3 رو دارم میبینم

از نظر من دانگانرونپا واقعا شاهکاره همه چیش انقدر دوسش دارم که هرکیو میبینم بهش میگم بره بازیش کنه و اینکه کاش بعد V3 مثلا یه هفت هشت تا دیگه داشت خیلی زود تموم شد :((

با وجود اینا ولی به نظر من جو V3 یکم احمقانه س مثلا تو سری های قبل همه همش دنبال فرار بودن ترس و نگرانی تو همشون دیده میشد وقتی یه نفر کشته میشد تا چند روز بعد از class trial همه همش افسرده بودن فرداش همه قیافه ها داغون... یکی از ترس خوابش نمیبرد مثلا، همه نگران... یکی اشتها واسه غذا خوردن نداشت... و باز تا حالشون خوب میشد یه قتل دیگه اتفاق میافتاد همه دوباره افسرده میشدن..
ولی تو V3 حتی وقتی یه نفرو میبینن که به فجیع ترین حالت ممکن کشته شده م نمیترسن :| یذره نگران میشن ولی یهو وسطش یکی یه جوک میگه همه یادشون میره :/ و بعد class trial همه با خوشحالی و خندان روز بعدش به هم دیگه صبح بخیر میگن و انگار نه انگار :|

تا اینجای داستان واقعا مجازات های V3 خیلی ترسناک تر بودن من که واقعا بعد دیدن بعضیاش تنهایی میترسم برم دستشویی:D

وقتی Danganronpa3 انیمه رو تموم کردم بلافاصله رفتم V3 انقدر شخصیتاش خسته کننده بود تا چند روز نمیتونستم بازی کنم تا اینکه چند روز پیش بزور شروع کردم اولش همش دنبال یه Nagito komaeda دیگه میگشتم:(( عشقترین شخصیت از نظر من تو کل سری و اینکه تو دانگان 2 همش دعا میکردم که ناگیتو کشته نشه یا کسی رو نکشه تا آخرش زنده بمونه لعنتی:D

نمیدونم شما هم اینجوی بودین من قبل class trial با مدارکی که بدست میاوردیم یه نفر رو که احتمال بیشتری داشت قاتل باشه رو انتخاب میکردم هر سری هم قاتل رو اشتباه انتخاب میکردم :/

تا اخرین لحظه واقعا نمیشه فهمید کی قاتله همینشو دوست دارم همش سورپرایز میشی اونی که اصلا فکرشو نمیکنی قاتله

واینکه عاشقتونم دیگه همین:kissingheart:
بازم بازی مثله داناگان میشناسین بگین همشونو بگیرم:relaxed:

خب خواستم فقط منم عشقم به سری دانگانرونپا رو نشون بدم:hearteyes:
خب برم ادامه ی داستانه V3 رو بازی کنم دیگه

عه منم چپترم 3م و منم شدیدا خوشحال شدم وقتی طرف مرد توش D:

البته من کلا با V3 مشکل دارم و پشمک در مقابل 1 و 2 میدونمش به کنار 3:

و درود بر تو که اسم دانگان آوردی و اسم ناگیتو هم در کنارش آوردی D: کلا به قول آریا ناگیتو انقدر شخصیتش خوبه که انگار یه اشتباه بوده خود سازنده ها نفهمیدن و به اشتباه همچین شخصیت گولاخی رو ساختن D:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

زیاد اهل پز دادن نیستم (نه مجازی نه حقیقی)
ولی حقیقتا یکی از افتخارات تاریخ گیمریم این بود که تونستم دو تا از قاتل ها رو قبل از class tiral و با استفاده از همون داده های اولیه بازی حدس بزنم :D ( that's really sth to brag about)
البته عمرا مخم به پیش بینی پلات توییست های داستان که حین دادگاه اتفاق میفتاد نمیرسید!:D
کیس هایی که مجرم رو درست تشخیص داده بودم رو توی اسپویلر میگم

چپتری که kiyotaka و hifumi به دست celestia یا همون ultimate gambler کشته میشن.
اینجا زیاد مطمئن نبودم که حدسم درسته یا نه ولی به قول کارآگاه ها سلست خیلی توی چشم بود
همه اطلاعات پرونده یجورایی مربوط به اظهارات سلست میشد.
(قبول دارم زیادی بر اساس حدس و گمانه ولی وقتی قراره واسه نوه هام از دوران گیمریم تعریف کنم داستان جور دیگری روایت خواهد شد:D)

چپتری که پکو (متخصص شمشیر زنی) ماهیرو (متخصص عکاسی) رو میکشه.
تو اون قسمتی که همه دخترا با اون وضع غیرمتعارفشون:D توی رستوران جمع میشن از خیس بودن پکو و بطری های آب مصرف شده توی سطل زباله شَستم خبر شد که یه کاسه ای زیر نیم کاسه اس!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
زیاد اهل پز دادن نیستم (نه مجازی نه حقیقی)
ولی حقیقتا یکی از افتخارات تاریخ گیمریم این بود که تونستم دو تا از قاتل ها رو قبل از class tiral و با استفاده از همون داده های اولیه بازی حدس بزنم :D ( that's really sth to brag about)
البته عمرا مخم به پیش بینی پلات توییست های داستان که حین دادگاه اتفاق میفتاد نمیرسید!:D
کیس هایی که مجرم رو درست تشخیص داده بودم رو توی اسپویلر میگم

چپتری که kiyotaka و hifumi به دست celestia یا همون ultimate gambler کشته میشن.
اینجا زیاد مطمئن نبودم که حدسم درسته یا نه ولی به قول کارآگاه ها سلست خیلی توی چشم بود
همه اطلاعات پرونده یجورایی مربوط به اظهارات سلست میشد.
(قبول دارم زیادی بر اساس حدس و گمانه ولی وقتی قراره واسه نوه هام از دوران گیمریم تعریف کنم داستان جور دیگری روایت خواهد شد:D)

چپتری که پکو (متخصص شمشیر زنی) ماهیرو (متخصص عکاسی) رو میکشه.
تو اون قسمتی که همه دخترا با اون وضع غیرمتعارفشون:D توی رستوران جمع میشن از خیس بودن پکو و بطری های آب مصرف شده توی سطل زباله شَستم خبر شد که یه کاسه ای زیر نیم کاسه اس!

دقیقا حس خیلی خفنی میده وقتی قبل اینکه تو خود بازی معلوم بشه کی قاتله تو بفهمی D: دلت میخواد همین فرداش پاشی بری تست استخدام کاراگاهی بدی D:

منم دقیقا اون قتله چپتر 1 رو که نوشتی رو تشخیص دادم البته من پز بدم که همون موقع قتل تشخیص دادمش نه تو کلاس D:

ولی کلا بازی جوری ساخته شده که تجربه خیلیا فرق داره با بقیه مثلا درست یادم نیست ولی با یکی صحبت میکردم اون میگفت برعکس این چپتر رو نفهمید ولی یه چپتری که من هیچی نفهمیده بودم رو اون درجا فهمیده بود

انقدر بازی موقع قتل و بعد قتل و موقع مدرک جمع کردن و کلاس ها جزئیات زیادی میگه واقعا هر شخصی ممکنه ذهنش یه جای دیگه بره

یکی از نکات وحشتناک خوب بازیای دانگان اینه از وقتی قتل انجام میشه تا وقتی میفهمی کیه که این کار رو کرده ذهنت 10 جا میره هی میگی اینه هی عوض میکنی نظرت رو میگی اونه و . . . D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر