امتیازات Super Smash Bros. Ultimate

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
14lp_super_smash_bros_ultimate_roster_art.jpg

Super Smash Bros. Ultimate
ناشر:
Nintendo
سازنده: Sora.Ltd, Namco Bandai
کارگردان: Masahiro Sakurai
تاریخ عرضه: 7/12/2018
سبک: فایتینگ
God is a Geek 100
FANDOM 100
Eurogamer Italy 100
Areajugones 100
Twinfinite 100
Vandal 100
Cheat Code Central 100
Nintendo Insider 100
TheSixthAxis 100
Power Unlimited 100
Vooks 100
Press Start Australia 100
Nintendo Life 100
SpazioGames 97
XGN 97
EGM 95
Game Informer 95
Hobby Consolas 95
InsideGamer.nl 95
Jeuxvideo.com 95
Stevivor 95
The Sydney Morning Herald 95
Nintendo Enthusiast 95
IGN Spain 95
Destructoid 95
Atomix 95
IGN 94
Wccftech 94
Multiplayer.it 94
Nintenderos 93
Everyeye.it 93
The Games Machine 93
GamePro Germany 92
Gamer.nl 90
Gameplanet 90
GameCrate 90
USgamer 90
FNintendo 90
NintendoWorldReport 90
GamesBeat 90
Shacknews 90
Hardcore Gamer 90
IGN Italia 90
Meristation 90
Digitally Downloaded 90
Variety 90
Critical Hit 90
Digital Trends 90
GamesRadar+ 90
CGMagazine 90
Edge Magazine 90
Gameblog.fr 90
COGconnected 90
Metro GameCentral 90
JeuxActu 80
Telegraph 80
Attack of the Fanboy 70

متاکریتیک: 93
اوپن کریتیک: 93

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
من خودم اکثر بازی های نینتندو رو رفتم خیلیم بهم حال داده اما دیگه اکثر بازی هاش مشابه این بازی خیلی دیگه تکراری می شن اگر نسخه های قبلیشم رفته باشید حالا زلداهاش خیلی تغییر می کنن متاش حقشه اما اینا همچین متاهایی حقش نیست یعنی به اندازه ی متای 93 حال نمی کنید مخصوصا اگر نسخه های قبلیشم رفته باشید. هر چند به نظرم مسخره ترین متای بازی تاریخ برای mgs 5 هست به من 1 میلیاردم می دادن بهش 95 نمی دادم.(الکی مثلا من پولکی نیستم:D)
صد البته حقش نیست بازی از بس تکراریه نگو ک...
40 ساعت گیم پلی مد World of light هم تکراریه مثل قبله 900 موزیک هم تکراریه بیش از 70 خورده روستر هم تکراریه و کل استیج ها بازی هم تکراری و کل تروفی اسیس های بازی هم تکراریه.
لعنت بهت ساکورایی چرا بازی با محتویات تکراری تحویل ادم میدی چراا...
چرا نینتندو پول میدی و متا بازی رو میخری چرا تو که میدونی بازیت تکراریه...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
منم نگفتم بازی بد برعکس دیدن همچین چیزی اون موقع برا هر گیمری ارزو بود چیزی که تازه الان داره رواج پیدا میکنه بین سازنده ها رو نینتندو سال ها میش انجام داد شکیم توش نیست ولی منابع هیچ وقت تعیین کننده بهترین بازی تاریخ نیستن فقط اون لیست میکنن مثلا فلان سایت oot به عنوان بهترین بازی انتخاب کرده خب اون سایت به نکات بازی تو زمان خودش نگاه میکنه و انتخابش میکنه در صورتی که مردم سلیقه هاشون باهم متفاوته و ممکنه یکی مثل شما بگه این بازی برامن بهترین بازیه تاریخه و یکی دیگه بگه نه... نمیدونم میفهمید چی میگم یا نه ولی نظر شما هم نظر شخصیتونه و حقیقت نیست من با گوشی رفتمش و خیلیم باهاش حال کردم :D :D
خب بایدم از منظر موفقیتش تو زمان خودش بررسی کنن. چون اگه امثال همین بازیها نبودن الان صنعت گیم وضع پایین تری داشت، پس اون تاثیری که تو اون زمان گذاشته و این صنعت رو به جلو برده خیلی مهمه بحث سلیقه هم نیست مثل فیلم ممکنه یکی یه فیلم بی مووی و اصلا برنده بدترین فیلم فلان سال براش بهترین باشه ولی منتقدا میان نگاه میکنن تو صنعت کدوم فیلم تاثیر گذار بوده و کیفیت بالا داشته اونو میذارن تو لیست بهترینها و بهش رتبه بالا میدن. سلیقه و علاقه شخصی یه چیزه، کیفیت و تاثیر یه چیز دیگه
اینا همچین متاهایی حقش نیست یعنی به اندازه ی متای 93 حال نمی کنید مخصوصا اگر نسخه های قبلیشم رفته باشید.
با این منطق کل بازی های فایتینگ شبیه نسخه های قبلشونن
البته مشکل فقط با این بازی نیست... یاد یوزر اسکور زلدا اسکای وارد اسورد تو سایت بخیر!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
منظورم با شخص خاصي نيست.

ولي اين كه بياي با شبيه ساز بازي رو بعد از ١٥ -٢٠ سال انجام بدي بعد هم فكت صادر كنيم كه اله بله جيمبله :D اصلا درست نيست.
چون هر كاري هم كنيد نميشه اون حسي كه بازي اون زمان رو ميداده به خودتون القا كنيد.

در ضمن
شبيه ساز شايد رو بازي ها ps يا ايكس باكس خوب جواب بده ولي واسه بازيها كنسولها نينتندو اصلا خوب نيست منظورم از لحاظ پرفرمنس نيست بلكه از لحاظ گيمپليه، چرا چون كه بخش اعظمي از عشق و حال بازي ها نينتندو كنترلر خاص كنسولهاشونه.

Wii-wii u- ds-3ds-switch
اينا صرفا يه box نيستن كه بازي رو با گرافيك بالا اجرا كنن،
نحوه ارائه خدماتشون شديدا متفاوته
Ds از دو صفحه خودش برا نحوه پيش بردش داخل گيم پلي استفاده ميكنه ، يا از ميكروفونش

Wii از موشن كنترلرش و بقيه كنسول ها هم. هر كدوم به نحوي اين كارا رو ميكنن.

حالا با شبيه ساز چي ميشه؟!!!! همه اين قابليت ها ميره تو سطل زباله و به راحتي ٧٠ درصد عشق گيم پلي از بين ميره.

Zelda spirit track بود فكر كنم داخل ds يه قابليت داشت كه وقتي ميخواستي از فروشنده جنس بخري،فروشنده ميگفت بايد اشتياقت رو بم نشون بدي تا منم اندازه اشتياقت بهت تخفيف بدم.
حالا بايد چيكار ميكرديم؟
بايد دهنمون رو ميبرديم نزديك ميكروفون داد ميزديم كه بفهمه چقدر مشتاقيم :D

يا zelda skysword وقتي با موشن پلاس دستمون رو بالا نگه ميداشتيم تا شمشير شارژ بشه و باهاش شليك كنيم يه حسي بينظيري بود :(

حالا با شبيه ساز بايد همه اين كارا رو با چند حركت ساده موس انجام داد .

جدا شرم بر كساني كه با شبيه ساز گند ميزنن به تجربه بازي :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من خودم اکثر بازی های نینتندو رو رفتم خیلیم بهم حال داده اما دیگه اکثر بازی هاش مشابه این بازی خیلی دیگه تکراری می شن اگر نسخه های قبلیشم رفته باشید حالا زلداهاش خیلی تغییر می کنن متاش حقشه اما اینا همچین متاهایی حقش نیست یعنی به اندازه ی متای 93 حال نمی کنید مخصوصا اگر نسخه های قبلیشم رفته باشید. هر چند به نظرم مسخره ترین متای بازی تاریخ برای mgs 5 هست به من 1 میلیاردم می دادن بهش 95 نمی دادم.(الکی مثلا من پولکی نیستم:D)

الان تو کلاً فلسفه سبک فایتینگ رو بردی زیر سوال...:D
والا نمیدونم شما داری بازی می کنی یا نه ولی من که دارم بازی می کنم تنها خار تو چشم بازی فقط مچ میکینگ آنلاینشه...متای 93 کاملاً حقشه
Classic Mode اش بهترین کلاسیک مودیه که نه تنها یه اسمش بلکه کلا هر فایتینگی ـی داشته
راستر کاراکترها تخیلیه...من هنوز نصف کاراکترها رو باز نکردم و تو کف ام!!
همون دو برابر شدن استیج ها برای توجیه کردن نسخه جدید بودنش بسه...استیج های اسمش کلا تو یه لول دیگه اند لامصب... :D
ادونچر مود و اسپیریت و...

خدایی چجوری میگید بازی تکراری شده :|
بعد یکی اینو بگه که از دوران Melee کارش اسمش زدن بوده الان دیگه حس می کنه خیلی اسمش فرق نکرده...که همونا کلی بازی رو تبلیغ کردن عین گاو خریدن :D
نه یه سری که از وجود سری هم تا یه مدت خبر نداشتن...

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
منظورم با شخص خاصي نيست.

ولي اين كه بياي با شبيه ساز بازي رو بعد از ١٥ -٢٠ سال انجام بدي بعد هم فكت صادر كنيم كه اله بله جيمبله :D اصلا درست نيست.
چون هر كاري هم كنيد نميشه اون حسي كه بازي اون زمان رو ميداده به خودتون القا كنيد.

در ضمن
شبيه ساز شايد رو بازي ها ps يا ايكس باكس خوب جواب بده ولي واسه بازيها كنسولها نينتندو اصلا خوب نيست منظورم از لحاظ پرفرمنس نيست بلكه از لحاظ گيمپليه، چرا چون كه بخش اعظمي از عشق و حال بازي ها نينتندو كنترلر خاص كنسولهاشونه.

Wii-wii u- ds-3ds-switch
Ds از دو صفحه خودش برا نحوه پيش بردش داخل گيم پلي استفاده ميكنه ، يا از ميكروفونش

حالا با شبيه ساز چي ميشه؟!!!! همه اين قابليت ها ميره تو سطل زباله و به راحتي ٧٠ درصد عشق گيم پلي از بين ميره.

Zelda spirit track بود فكر كنم داخل ds يه قابليت داشت كه وقتي ميخواستي از فروشنده جنس بخري،فروشنده ميگفت بايد اشتياقت رو بم نشون بدي تا منم اندازه اشتياقت بهت تخفيف بدم.
حالا بايد چيكار ميكرديم؟

يا zelda skysword وقتي با موشن پلاس دستمون رو بالا نگه ميداشتيم تا شمشير شارژ بشه و باهاش شليك كنيم يه حسي بينظيري بود :(

بدترین چیز در مورد یه بازی شبیه سازی شده اینه که ROM بازی درست نباشه
Zelda: Twilight Princess اون قدر مشکل موسیقی و افت فریم داشت من کامل بیخیالش شدم...با این که خیلی اتمسفر خفنی داشت...ولی اصن بدون ترک Midna's Lament جواب نبود بازی :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
منظورم با شخص خاصي نيست.

در ضمن

Wii-wii u- ds-3ds-switch

حالا بايد چيكار ميكرديم؟

موافقم
تجربه خود من از شبیه ساز PC و اندروید N64 این بود که روی جفتشون نمیشد OoT رو درست بازی کرد. PC با اینکه کنترلر رو خودت ست میکردی ولی هر کاری میکردم موقع نشونه گیری تیرکمون که اول شخص میشد آنالوگ بالا رو میگرفتم میومد پایین و پایینو میگرفتم میومد بالا.
اندرویدم که با صفحه لمسی هیچی دیگه. این مشکل کنترلم باز داشت اگه میخواستی با دسته بری.
بشخصه اگه کنترلر رو بشه برای شبیه ساز استفاده کرد (مثل دلفین) مشکلی ندارم البته ولی اغلب آدم میبینه چه کاریه فقط کنترلر بخره و خود کنسولم میخره.
به لیستی هم که نوشتی من N64 و GC هم اضافه میکنم چون دسته های این دو تا هم واقعا خاصه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: esm nadaram

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب بایدم از منظر موفقیتش تو زمان خودش بررسی کنن. چون اگه امثال همین بازیها نبودن الان صنعت گیم وضع پایین تری داشت، پس اون تاثیری که تو اون زمان گذاشته و این صنعت رو به جلو برده خیلی مهمه بحث سلیقه هم نیست مثل فیلم ممکنه یکی یه فیلم بی مووی و اصلا برنده بدترین فیلم فلان سال براش بهترین باشه ولی منتقدا میان نگاه میکنن تو صنعت کدوم فیلم تاثیر گذار بوده و کیفیت بالا داشته اونو میذارن تو لیست بهترینها و بهش رتبه بالا میدن. سلیقه و علاقه شخصی یه چیزه، کیفیت و تاثیر یه چیز دیگه

با این منطق کل بازی های فایتینگ شبیه نسخه های قبلشونن
البته مشکل فقط با این بازی نیست... یاد یوزر اسکور زلدا اسکای وارد اسورد تو سایت بخیر!
منم میگم هر کسی سلیقه داره و شما نمیتونی به دیگران تحمیل کنی که این بازی بهترین بازی تاریخه تاثیر گذار بودنش ازش بهترین بازی تاریخ نمیسازه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
منم میگم هر کسی سلیقه داره و شما نمیتونی به دیگران تحمیل کنی که این بازی بهترین بازی تاریخه تاثیر گذار بودنش ازش بهترین بازی تاریخ نمیسازه
نظر من نیست مراجع معتبر گیم گفتن
شما اگه مشکلی با این قضیه دارید به اونا بگید :D

44b813dc3922e0d31839d6536ca850ea.jpg

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نظر من نیست مراجع معتبر گیم گفتن
شما اگه مشکلی با این قضیه دارید به اونا بگید :D

44b813dc3922e0d31839d6536ca850ea.jpg
شما اصلا متوجه نیستی چی دارم میگم هی حرف خودت تکرار میکنی اونا براساس اینکه این بازی زمان خودش چقدر خوب بوده گفتن بهترین بازیه تاریخه این فقط یه لیسته
مردم سلیقه هاشون باهم فرق داره پس نمیشه گفت همه قبولش دارن ولی شما داری میگی ملتم قبولش دارن.....

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کلا بازی های فایتینگ دیگه خیلی وقته ده بگیر نیستن :D
تا همین جاش به نظرم بازی برا خودش یه رکوردیه در حد چیزی که God of War تو سبک هک اند اسلش بود و RDR 2 تو سبک اوپن ورلد :D
تنها اشکال بازی که بخش آنلاینشه این قدر سریع با رفع اش دست به کار شدن که دیگه فکر نکنم بشه مشکل حساب کرد...من امروز سه چهار دست زدم خیلی مشکلاش کمتر از روز اول بود

• Like
Reactions: Cait Sith

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منظورم با شخص خاصي نيست.

در ضمن

Wii-wii u- ds-3ds-switch

حالا بايد چيكار ميكرديم؟

اگرم منظورت منم که عکس WII یا 3DS با DS هم در تاپیک عکس های فروم همین سایت هست دیدنش خالی از لطف نیست.
اما من کلا با نمرات عجیب و غیر واقعی برخی از بازی های نینتندو مشکل دارم بر فرض KIRBY EPIC YARN تجربه ی بی نظیری بود هر چند متاش زیر اینا شد یا سایلنت هیلش یا همین زلدایی که گفتی اما بر فرض دانکی کنکش با WII هیچ فرق خاصی نکرده الکی بهش متای بالا می دن انصافا زحمتی که بازی سازهای PS4 XBOX می کشن کجا ماله اینا کجا شاید 4 تا فنی که در این سایت هست از حرفام خوششون نیاد اما خودشونم ته دلشون اینو قبول دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر