راهنمایی در امر خرید موبایل

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
دیتایی هست که برنامه های دیگه نگه می دارن، مثل Telegram
باید بری دیتا اونا رو پاک کنی
ببین من الان میرم تلگرام میزنه 6 گیگ کش داری که از اون 6 گیگ 4 گیگش other هستش ولی داستان اینه من clear cache که میکنم بازم پاک نمیشه یعنی دوباره که میرم تلگرام همونقدر کش دارم این یه مسئله
مسئله بعد اینکه other من خیلی بیشتر از ایناس دیگه چه برنامه هایی اینجورین ؟مثلا تو کروم و یوتیوب فیلم میبینم اونا هم کش میکنن ؟

برنامه ای هست که کش هارو نشون بده ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
با درود به رفقای گل این بخش.

چند وقت پیش اتفاقی با یه دوستی بحث داشتم سره گوشی و سوالم ازش این بود یعنی میشه گوشی تولید بشه که باطریش بالای 10000 امپر باشه و هی فرت فرت نریم دنبال شارژ که بهم گفت چند ماهه تولید شده !!!
این بود سراغاز بحث من و تحقیق راجب این ماجرا که چرا وقتی میشه و شده چرا برندهای معروف سمته این کار نرفتن و نمیرن؟!

حتی تو جی اس ام و یا فون ارنا هم برید تو برندها اثری ازشون نیست! در واقع معرفی نمیشن !

همون هایی که گوشی با قیمت خوب و معقول و با باطری بالا میزنن!
این شد که اینقدر مطلب خوندم راجب سیاست های کثیف این تولید کننده های معروف شده که کم کم دیگه رفتم سمته خرید از گم نام های خوب!

امروز سفارش دادم واسم یکی بیارن و تا چند هفته دیگه که دستم رسید نتایج کار رو بهتون میگم.

باطری 10300 میلی امپری و 13000 میلی امپری!
به به :x

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918

چند وقت پیش اتفاقی با یه دوستی بحث داشتم سره گوشی و سوالم ازش این بود یعنی میشه گوشی تولید بشه که باطریش بالای 10000 امپر باشه و هی فرت فرت نریم دنبال شارژ که بهم گفت چند ماهه تولید شده !!!
این بود سراغاز بحث من و تحقیق راجب این ماجرا که چرا وقتی میشه و شده چرا برندهای معروف سمته این کار نرفتن و نمیرن؟!

حتی تو جی اس ام و یا فون ارنا هم برید تو برندها اثری ازشون نیست! در واقع معرفی نمیشن !

این شد که اینقدر مطلب خوندم راجب سیاست های کثیف این تولید کننده های معروف شده که کم کم دیگه رفتم سمته خرید از گم نام های خوب!

امروز سفارش دادم واسم یکی بیارن و تا چند هفته دیگه که دستم رسید نتایج کار رو بهتون میگم.

سلام
چی سفارش دادی?

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر

به سیاست کثیف تولید کننده چه ربطی داره !؟
باطری 10300 میلیمتر یعنی گوشی یا باید حداقل فبلت 7 اینچی به بالا باشه یا خیلی قطور باشه ! که هر 2 این عامل ها باعث میشه شرکت های مطرح به سمت این سایز باطری نرن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
به سیاست کثیف تولید کننده چه ربطی داره !؟
باطری 10300 میلیمتر یعنی گوشی یا باید حداقل فبلت 7 اینچی به بالا باشه یا خیلی قطور باشه ! که هر 2 این عامل ها باعث میشه شرکت های مطرح به سمت این سایز باطری نرن

میگم اینا عمدی بالا نمیبرن و مدتهاست داستان همینه.
قطور باشه چه عیبی داره!
حداقل یه تعداد محدود باید میزدن واسه منی که مهمترین چیز تو گوشی برام باطریه و حوصله حمل پاور بانک هم ندارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر