ساخت کاراکترهای بازی با مقوا (پست اول تاپیک خوانده شود)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
سلام
اقا دستت درد نکنه که ما رو بوق فرض کردی و حتی یه توجه کوچیک هم نکردی ...
واقعا ممنون !
این چه حرفیه دوست من ، گشتم ولی برای Sam پیدا نکردم...... اگه پیدا کردم برات میزارم......
shank2_papercraft.jpg

آخرین ویرایش:

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
خب این عکسا اصلا برهیچ پایه اساسی فقط شکلشو گذاشتن اموزش ساختش کجاست از رو این عکسا نمیشه فهمیدم چقدر مقوا لازم کجو راستی برش مقواها اندازشون هیچیشون اصلا مشخص نیس اگر اموزش ساده ای از طرز ساختنشون رو دارین بزارین من پرینتر جوهر افشان 6 رنگ L805 دارم

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
خب این عکسا اصلا برهیچ پایه اساسی فقط شکلشو گذاشتن اموزش ساختش کجاست از رو این عکسا نمیشه فهمیدم چقدر مقوا لازم کجو راستی برش مقواها اندازشون هیچیشون اصلا مشخص نیس اگر اموزش ساده ای از طرز ساختنشون رو دارین بزارین من پرینتر جوهر افشان 6 رنگ L805 دارم
این تاپیک خیلی قدیمیه ، منم دیگه حسشو ندارم امضامو عوض کنم :D ولی به هر حال ، شما رو هر سایز مقوایی بخوای میتونی پرینت کنی ، ولی خوب سایز بزرگ بستگی به کیفیت عکست هم داره ، پرینت که کردی با کاتر دورتادو هر قسمت رو میبری ، مثلا توی عکس زیر ،قسمت دستها و سر و... رو که بردی دورشون رو ، اون قسمتهایی که با حروف مشخص شده مستطیل سفید و قرمزهای دورشون رو با کاتر باز میکنی که محل اتصال با قسمتهای دیگس ، در آخر هم از قسمت خطهای مشکی تا میزنی و گیره هر حرف رو به حرف خودش وصل میکنی که سر و بدن و ... به هم وصل شن.

e14ec9252a20992ac4d42e23c2826047.jpg

• Like
Reactions: aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر