Sunset Overdrive توسط ESRB برای PC رده بندی شد

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
ینی چهار روز دیگه میاد بعد هنوز صفحه ی رسمی نداره ؟ فک نکنم اون موقع بیاد !!!
تاریخ انتشار قطحی شده همین تاریخ عرضه میشه
6iel_111.jpg

• Like
Reactions: g4mer

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تاریخ انتشار قطحی شده همین تاریخ عرضه میشه
6iel_111.jpg
میخوان یـ چندر قاض بفروشن ؟! اخه چهار روز قبل انتشار هنوز صفحه استیم نداره ! حالا یا اینا خیلی اطمینان دارن از فورش بازی یا اصلا فروش بازی براشون مهم نیست ! فقط خداکنه یـ پورت شخمی نکرده باشن با این حساب چون هنوز نه معرفیش کردن (رسمی) نه دولوپر نسخه ی PC مشخصه فقط میدونیم وجود داره امازون هم برا 4 روز دیگه لیستش کرده !

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
میخوان یـ چندر قاض بفروشن ؟! اخه چهار روز قبل انتشار هنوز صفحه استیم نداره ! حالا یا اینا خیلی اطمینان دارن از فورش بازی یا اصلا فروش بازی براشون مهم نیست ! فقط خداکنه یـ پورت شخمی نکرده باشن با این حساب چون هنوز نه معرفیش کردن (رسمی) نه دولوپر نسخه ی PC مشخصه فقط میدونیم وجود داره امازون هم برا 4 روز دیگه لیستش کرده !
تایید شده برای استیم؟ منظورم اینه که روی Steamdb لیست معنای تایید صد در صده؟ شاید رو همون استور مایکروسافت باشه فقط

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تایید شده برای استیم؟ منظورم اینه که روی Steamdb لیست معنای تایید صد در صده؟ شاید رو همون استور مایکروسافت باشه فقط
بله به معنی تایید شدنه تازه توی سایت THQ Nordic هم دامنش رویتش شده ! THQ Nordic به عنوان واسطه یـ سری بازیای استور ماکروسافت رو چند وقت پیش رو استیم منتشر کرد بعدا حالا جدای اینا اگه رو همون استور ماکرو سافت هم بخواد بیاد (دیگه بدتر) باید یـ خبر تایید شدنی چیزی دو هفته قبل ترش منتشر بشه ؟!

• Like
Reactions: benjohn

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
یعنی خاااااااک بر سرت ماکرو با این مارکتینگ و برندینگت
اخه این چ مدلشه
خود thq چرا ی تبلیغات دوزاری نمیکنه قبل عرضه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
بعد میگن چرا بازی های ما فروش نمیره:D:))
خدایش نصف شکست بازی های مایکروسافت بخاطر همین عملکرد ضعیف در تبلیغات هس:|
از دوستای من تا دیشب هیچکدوم خبر نداشتن بازی داره میاد تا من گفتم.عملکرد من در تبلیغات بهتر از مایکروسافت بوده:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر