هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
خیر خودش گفته برای 3.69 هکی ریلیز نمیکنه مگرینکه یه باگ دیگه پیدا کنه.

Ok, kernel exploit confirmed patched correctly. However the reason it was exploitable depended on an other bug, which they did not see/fix. You'll soon see what they fucked up.

ridescence

So your saying should you wish to, you "could" exploit 3.69

theflow0

yeah but using a different exploit chain.

درسته گفته یک باگ دیگه باید پیدا کنه ولی توی توییت اول ببینین خودش چی گفته

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام یکی از دوستام اکانت غیر قانونی داشت به نت هم وصل میشد میگفت ممکنه بازیم بن میشه ولی دستگاهم نه چون پلی استیشنم هک نشده فقط اکانت غیر قانونی ریختم . حرفش درسته؟؟؟؟
منم دو تا بازی دارم ولی میترسم بن بشه دستگاهم ( بازیا قفل بشه واسم مهم نیست ) ، میگفت برو به اونجایی که انداخته بگو بازیا از طریق اکانت غیر قانونی انداخته یا هک دستگاه . اگه غیرقانونی باشه بازیه قفل اگه دستگاهت هک کرده خود کنسول ممکنه بن بشه

سلام کسی نیست جواب سوال بالایی منو بده منو بده از بلاتکلیفی در بیام ؟
اگه کنسولم بن بشه نمیتونم اکانت psn بسازم و انلاین بازی کنم . بازیا هم نمیتونم اپدیت کنم ؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

amirbidad

کاربر سایت
May 16, 2011
3
با سلام به داداش های گلم پی اس ویتا من ورژنش ۳.۶۳ میخوام ابدیت کنم به 3.68 بعدم کپی خور کنم توی فروم لینک ها خصوصی بود به خاطر .... اگه کسی هست منو راهنمایی کنه و کمک کنه ممنونم در ضمن تا به حال دستگاهم هک نشده بار اوله سوتی ندم ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان ویتای من الان فریمویرش 3.67 هستش 3.67 راهی واسه هک کردنش هست؟ یا باید صبر کنم واسه 3.69 هک بیاد؟چون هکی که تو انجمن بود واسه 3.68 هستش
سلام
باید صبر کنی تا هک معتبر بیاد بعد هک کن

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام دوستان ویتای من الان فریمویرش 3.67 هستش 3.67 راهی واسه هک کردنش هست؟ یا باید صبر کنم واسه 3.69 هک بیاد؟چون هکی که تو انجمن بود واسه 3.68 هستش
سلام اول تو اینترنت جستجو کنید یه سری روش هست که دستی به 3.68 آپدیت کنید. روش dns از همه بهتره. بعدش میتونید هک کنید.
موفق باشید

pm1731

کاربر سایت
Oct 2, 2011
31
سلام میشه بیشتر توضیح بدین کی این ارور میاد؟
من قبلا قبل از اومدن اپدیت 3.69 با ویتا به PSN وصل میشدم بعضی بازیارم انلاین بازی :-bd میکردم ولی یه هفته پیش حواسم نبوده اسپاف و تنظیم نکرده بودم که انگار ایپیم بن شده نمیتونم به PSN وصل بشم از یه طرفم بازیارو نمیتونستم از رویه لایو اریا پاک کنم که هی ارورc1-2749-2 رو میداد:-s البطه ارور و حل کردم یه بار SD2VITA رو انیستال کردم دوباره نصب کردم پوشه تمپم پاک کردم لایو اریا به حالت اول برگشت :pولی ایپیم همچنان بلاکه ~X(دوستان کسی راه چاره ای داره؟؟؟؟[-o<[-o<[-o<[-o<

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
من قبلا قبل از اومدن اپدیت 3.69 با ویتا به PSN وصل میشدم بعضی بازیارم انلاین بازی :-bd میکردم ولی یه هفته پیش حواسم نبوده اسپاف و تنظیم نکرده بودم که انگار ایپیم بن شده نمیتونم به PSN وصل بشم از یه طرفم بازیارو نمیتونستم از رویه لایو اریا پاک کنم که هی ارورc1-2749-2 رو میداد:-s البطه ارور و حل کردم یه بار SD2VITA رو انیستال کردم دوباره نصب کردم پوشه تمپم پاک کردم لایو اریا به حالت اول برگشت :pولی ایپیم همچنان بلاکه ~X(دوستان کسی راه چاره ای داره؟؟؟؟[-o<[-o<[-o<[-o<
من بعید میدونم ربطی به ip داشته باشه احتمالا spoof مشکل داره. برای اطمینان به یه قندشکن وصل شین ببینید تغییر میکنه. البته اینم بگم برای من زیاد پیش اومده که با ip ایران نتونستم وصل شم.

• Like
Reactions: se.phi.roth

pm1731

کاربر سایت
Oct 2, 2011
31
من بعید میدونم ربطی به ip داشته باشه احتمالا spoof مشکل داره. برای اطمینان به یه قندشکن وصل شین ببینید تغییر میکنه. البته اینم بگم برای من زیاد پیش اومده که با ip ایران نتونستم وصل شم.
واللاه با PS3 و کامپیوتر بدون قند شکن وصل میشه اینم یه امتحانی میکنیم

• Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام.دوستان روشی هستش که بشه بازی های ps2 روی vita اجرا کرد
سلام متاسفانه خیر چنین امکانی نیست. البته دلیلش سخت افزار ضعیف ویتا نیست بلکه معماری متفاوت این دو کنسول و محدودیت دسترسی به ابزارهای مورد نیاز هستش.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر