راهنمای قدم به قدم تمام سری بازی های Assassin'S CreeD

mohammadamin21

کاربر سایت
Jan 22, 2018
1
تو بازی اساسین کرید برادر هود گیر کردم تو مرحله ی SEQUENCE 5 MEMORY 3 تومرحله ای که لباس یه سرباز رو می پوشی و یک صندوق دستت هست و دو تا سرباز همراهت میان باید چی کار کنم

Sobhan.G

کاربر سایت
Jul 8, 2018
1
سلام خسته نباشید ببخشید من توی مرحله اخر اساسین کیرد گیر کردم میگم وقتی که توی قلعه اون پیر مرده اون بالا است باید بری بکشیش من اونجا موندم چطوری باید رفت اون بالا توروخدا بهم جواب بدین در تلگرام ایدی sobhan_go_82@

Abbas.am

کاربر سایت
Oct 20, 2018
1
سلام اینجا هر کی هر سوالی در مورد نحوه بازی مشکل در مراحل و...
چه از قسمت 1 این بازی چه آخرین قسمت که هنوز عرضه نشده بپرسید
خب من منتظرم:)
من تو مرحله تمرین assassin creed گیر کردم
دوتا قسمت داره اولش با یه نفر باید مبارزه کنم بعد با دونفر
اولین نفرو رد میکنم ولی دومی رو نمیدونم چجوری باید رد کنم توضیح میدین؟؟

aliooj

کاربر سایت
Feb 8, 2019
2
سلام اینجا هر کی هر سوالی در مورد نحوه بازی مشکل در مراحل و...
چه از قسمت 1 این بازی چه آخرین قسمت که هنوز عرضه نشده بپرسید
خب من منتظرم:)
سلام من تو مرحله دو اساسین ریولوشن موندم با یه نفر میره پیش چن تا اساسین بعد بازی میگ باید سه بار از رو کول هم بپرید من میزنم میپره ولی حساب نمیکنه چیکار باید بکنم؟؟

akbar.as

کاربر سایت
Feb 8, 2019
2
سلام من بازی اساسین کرید 3 رو با کامپیوتر بازی میکنم و در سکانس 6 هستم میرم یک شمشیر بخرم میخرم ولی برام فعال نمیششه باید چکار کنم و در ضمن راهنمایی کنید که چگونه لباس موجود را تعویض کنیم

akbar.as

کاربر سایت
Feb 8, 2019
2
سلام من بازی اساسین کرید 3 رو با کامپیوتر بازی میکنم و در سکانس 6 هستم میرم یک شمشیر بخرم میخرم ولی برام فعال نمیششه باید چکار کنم و در ضمن راهنمایی کنید که چگونه لباس موجود را تعویض کنیم
لطفا هر کی بلده کمک کنه با تشکر

CAPITAN GAMERS

عضو جدید
Jun 2, 2019
1
تو بازی اساسین کرید برادر هود گیر کردم تو مرحله ی SEQUENCE 5 MEMORY 3 تومرحله ای که لباس یه سرباز رو می پوشی و یک صندوق دستت هست و دو تا سرباز همراهت میان باید چی کار کنم
سلام برای اینکه این مرحله رو بری باید انگلیسیت هم یه مقدار خوب باشه تا بفهمی چی میگن باید به حرفای اون دو نفر توجه کنی اگه مسیر رو اشتباه بری میگن که ایا اون مسیرو فراموش کرده؟ و اگه خیلی اشتباه بری اونا بهت شک میکن و بالای سرشون ایکن میاد ولی اگه درست بری یا چیزی نمیگن یا میگن که اون الان داره مسیر درست رو میره

ho3ein1233

عضو جدید
Nov 1, 2019
1
سلام. تازه شروع کردم بازی اساسین نسخه رولیشن رو. توی مرحله hook and run موندم. چکار باید بکنم؟ بدجور رو مخمه.
ضمنا با pc بازی میکنم.با تشکر
121241

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر