Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
فدات داداش.
ببینید شما فقط بگید که بعد از کلی بیگیری و دنبال کردن این مشکل یکی از ISP ها اعلام کرده که بسیاری از گیمرها با مشکل کانکت نشدن با اکانت مایکروسافت روبرو شدن و طبق گزارشات دریافتی شرکت Pishgaman به این نتیجه رسیدن که IP استاتیک 100 بدرد گیمرها دیگه نمیخوره و دارن روش کار میکنند که IP رو کلا عوض کنند تا داعمی مشکل مرتفع بشه.
خیلی خوشبینم چون گفتن دارن گزارشات رو جمع آوری میکنیم وصدها گیمر تا امروزگزارش مشکل رو دادند و تغییرات کلی در راهند و تایید کرد که مایکروسافت هیچ کاری نکرده و این مشکل از زیر ساخته که بنا به گفته خودش بزودی کلی برطرف میشه و حتی کد رهگیری هم بهم دادنو منم در جریانآخرین اخبار میزارمتون. خواهش میکنم همتون به IPS خودتون فشار بیارید . فقط وفقط توضیح کامل بدین که مشکل از مایکروسافت نیست و بگید که مایکروسافت اعلام کرده مشکل مسدود نکرده IP ایران رو . چون اگه مسدود میکرد با DNS هم نمیشد کانکت بشیم .

این ip 100 ک میگی منظورت رنج ip 100 هست یا کلا ی چیز کلیه؟؟

چون رنج ip من در شاتل 200 هست در پارس آنلاین هم 5

• Like
Reactions: M@SOUD64

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412

همون رنج رو می گه من با شاتل چت کردم گفتن 100 نیس مال شما حالا تو چه رنجی بی ایراده نمی دونم

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
دوستان این جواب شاتل به بنده
بگید چه رنجی بی ایراد بگیم رو اون ست کنن
View attachment 95368
خب منظورش از اینکه میگه محدودیت ایجاد شده یعنی چی ؟ اونا ایجاد کردن یا خودمون ؟
به نظرم داره درست میگه بعضی از دوستانم که میان میگن مشکلمون حل شده میتونیم ساین کنیم بخاطر این هست که آی پی استاتیک احتمالا ندارند و دینامیکه آی پیشون و هی تغییر میکنه و یه موقع هست میره تو اون رنجی که محدودیت نداره ...

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
خب منظورش از اینکه میگه محدودیت ایجاد شده یعنی چی ؟ اونا ایجاد کردن یا خودمون ؟
به نظرم داره درست میگه بعضی از دوستانم که میان میگن مشکلمون حل شده میتونیم ساین کنیم بخاطر این هست که آی پی استاتیک احتمالا ندارند و دینامیکه آی پیشون و هی تغییر میکنه و یه موقع هست میره تو اون رنجی که محدودیت نداره ...
فک می کنن ازطرف اوناس یعنی مایکروسافت
از دوستی با پیشگامان ارتباط داشت خواهش دارم بپرس چه رنجی بی ایراد هست

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
قربان شما ، منم مثل شما و قطعا بقیه ، امیدوارم که هر موضوعی هست برطرف بشه و به حالت عادی برگرده .

در واقع همون IP 100 هست .
دوست عزیزمن صحبت کردم با شرکت وگفتن که برطرفش میکنند و حدود دو ساعت گدشته باهاشون صحبت کردم و گفتم اگر درست شد احتمال راهنمایی کردن رومیدید تا به بقیه دوستان منتقل کنم که به من شماره داخلی مستقیم داد و قرار شد تا دو روز دیگه اوکی بشه و قولشو گرفتم تا ازشون راهنمایی بگیرم تا ببینیم جه حرکتی انجام دادند

• Like

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
فک می کنن ازطرف اوناس یعنی مایکروسافت
از دوستی با پیشگامان ارتباط داشت خواهش دارم بپرس چه رنجی بی ایراد هست
دوست عزیز من تماس گرفتم دوباره و گفتن تا دوروز دیگه برطرف میشه برای بیشگامان و من قرار شد من ازشون تا جایی که بشه راهنمایی بگیرم والبته بهم گفتن که به تمام ISP ها ابلاغ میشه و کم کم برای همه رفع میشه.ولی من خیلی سفت و سخت بیگیرم و حتما مشکلو حل میکنیم

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
دوست عزیز من تماس گرفتم دوباره و گفتن تا دوروز دیگه برطرف میشه برای بیشگامان و من قرار شد من ازشون تا جایی که بشه راهنمایی بگیرم والبته بهم گفتن که به تمام ISP ها ابلاغ میشه و کم کم برای همه رفع میشه.ولی من خیلی سفت و سخت بیگیرم و حتما مشکلو حل میکنیم
سلام داداش خواهشا محکم پیگیری کن که شاید این مشکل حل بشه، من با هزار بدبختی فیفا 19 خریدم اما الان به حاطر این مشکل نمیتونم بازی کنم بعضی وقتها میزنه به سرم کنسول رو بفروشم!
راستی من از اینترنت موبایل استفاده میکنم، یعنی مشکل رو برای اپراتور های موبایل هم حل می‌کنند؟

• Like
Reactions: M@SOUD64

Sniper m

کاربر سایت
Sep 7, 2018
12
آپدیت میخواد کنسولم دوبار ۶۰۰ مگ دانلود کرد بعدش ارور داد یعنی از این ایکس باکس من هیچ شانسی ندیدم نمیدونم دلیل ارورش چیه تا شب باز نت رایگان میگیرم چندبار دیگه بزنم ببینم چشه خداییش الان فکر میکنم پولمو بنداختم تو سطل زباله بهتر از خرید این کنسول بود طرفدار پلی استیشن هم نیستم.بازی گرون،گلد گرون،پینگ اصلا حرفشم نزن،قیمت اینترنت همراه خدا،الانم ک با dns مخصوص فقط بالا میاره اکانتو، فردا هم دستگاه ب کلی کار نمیکنه میزنن ip هارو کلا میبندن.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آپدیت میخواد کنسولم دوبار ۶۰۰ مگ دانلود کرد بعدش ارور داد یعنی از این ایکس باکس من هیچ شانسی ندیدم نمیدونم دلیل ارورش چیه تا شب باز نت رایگان میگیرم چندبار دیگه بزنم ببینم چشه خداییش الان فکر میکنم پولمو بنداختم تو سطل زباله بهتر از خرید این کنسول بود طرفدار پلی استیشن هم نیستم.بازی گرون،گلد گرون،پینگ اصلا حرفشم نزن،قیمت اینترنت همراه خدا،الانم ک با dns مخصوص فقط بالا میاره اکانتو، فردا هم دستگاه ب کلی کار نمیکنه میزنن ip هارو کلا میبندن.

من نمیدونم چرا میگین گلد و بازی ه گرون هست؟؟؟(البته بله الان نسب ب درآمدمون قیمتشون 4 برابر شده و درآمدمون 0) ولی در مقاسیه کنسولی از ما خیلی ارزونتر از ps در میاد.
یک مقایسه قیمت گلد و پلاس را از طریق همین سایت ک فروم تبلیغ میکنه برین ببینید ک چقدر تفاوت قیمتشون زیاده!!!! (الان سه ماهه گلد را زده 240 - 3 ماهه پلاس 380)

C9 Ashkan

کاربر سایت
Sep 10, 2018
12
کسایی که هنوز مشکل دارن dns اولو از این سایت بزنید DNS servers in Iran, Islamic Republic of برای dns دوم یکی از اینا بزنید 184.75.255.11 و 46.102.241.184و 89.32.150.34 من خودم پارس انلاین دارم dns اولو 94.232.174.194 دومی 89.32.150.34 سرعت اینترنتمم پایین نمیاره

Sniper m

کاربر سایت
Sep 7, 2018
12
من نمیدونم چرا میگین گلد و بازی ه گرون هست؟؟؟(البته بله الان نسب ب درآمدمون قیمتشون 4 برابر شده و درآمدمون 0) ولی در مقاسیه کنسولی از ما خیلی ارزونتر از ps در میاد.
یک مقایسه قیمت گلد و پلاس را از طریق همین سایت ک فروم تبلیغ میکنه برین ببینید ک چقدر تفاوت قیمتشون زیاده!!!! (الان سه ماهه گلد را زده 240 - 3 ماهه پلاس 380)
دوست عزیز منکه گفتم طرفدار پلی استیشن نیستم بعدشم منظور من این بود ک تو ایران بازی کردن حرومه بخاطر اینکه خودتم گفتی درامد صفر قیمتا چهاربرابر وگرنه خودم امار قیمتا رو دارم و میدونم پلی از ایکس باکس گرونتره

• Like

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
سلام داداش خواهشا محکم پیگیری کن که شاید این مشکل حل بشه، من با هزار بدبختی فیفا 19 خریدم اما الان به حاطر این مشکل نمیتونم بازی کنم بعضی وقتها میزنه به سرم کنسول رو بفروشم!
راستی من از اینترنت موبایل استفاده میکنم، یعنی مشکل رو برای اپراتور های موبایل هم حل می‌کنند؟
دوستان خیلی جالبه چون طبق قولی که بهم داده بودن مشکلم برطرف شد. بجه هایی که pishgaman دارید برید و تقاضا بدید شما ها واینکه منفردا در ساعت اداری ازشون سوالاتمو میکنم و حتما در اختیار شماها قرار میدم! من بدون DNS کانکتم و هیج مشکلی ندارم!
آفرین به Pishgaman^:)^^:)^^:)^^:)^

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان خیلی جالبه چون طبق قولی که بهم داده بودن مشکلم برطرف شد. بجه هایی که pishgaman دارید برید و تقاضا بدید شما ها واینکه منفردا در ساعت اداری ازشون سوالاتمو میکنم و حتما در اختیار شماها قرار میدم! من بدون DNS کانکتم و هیج مشکلی ندارم!
تبریک میگم
پس معلوم میشه مشکل داخلی هست
یک سوال
همون بحث رنج ۱۰۰ و اینا رو اصلاح کردند که مشکل حل شد؟
دوستان کسی قدرت سخنوری خوبی داره این مشکل رو میتونه با شاتل در میون بذاره؟

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
شما رو بخدا یه فکری هم برای ما که از اینترنت موبایل استفاده می‌کنیم، بکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر