اینترنت فیبر نوری (تانوما)

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
طبق تبلیغات خود مخابرات سرعت دانلود و آپلود تانوما باید طبق استاندارد جهانی برابر باشه. اما متاسفانه سرعت آپلود رو روی 16 قفل کردن.

a7sm_تانوما.png

به 195 شکایت کردم امیدوارم زودتر پیگیری کنن.

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
فقط توجیح میکنن! من خودم 2 ماه هرشب زنگ میزدم چون نتم ترکیده بود وسط بازی میوفتادم بیرون تا آخر یکی از دوستان سامانه ی 195و بهم معرفی کرد که شکایت کردم و به 2هفته نرسید زنگ زدن اکی کردن برام!!! اینم لینکش. خواستی شکایت کن اگه ایراد داره!
https://195.ict.gov.ir/
سایتش باز نمیشه، از خود سایت شکایت کردید یا تلفنی؟

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
فقط توجیح میکنن! من خودم 2 ماه هرشب زنگ میزدم چون نتم ترکیده بود وسط بازی میوفتادم بیرون تا آخر یکی از دوستان سامانه ی 195و بهم معرفی کرد که شکایت کردم و به 2هفته نرسید زنگ زدن اکی کردن برام!!! اینم لینکش. خواستی شکایت کن اگه ایراد داره!
https://195.ict.gov.ir/
سلام
اقا من همین مشکل رو دارم.. هی وسط بازی قطع میشه.. یه ماه دارم پیگیری میکنم بیشتر از ۶-۷ هم اومدن ولی آخرش گفتن دیگه نمیدونیم چیه مشکل.. ip static گفتن بگیر، گرفتم، فیوژنهای مودمو عوض کردم باز همونه... نمیدونم چیکار کنم.. فیبر نوری هم که انحصار مخابراته

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سایتش باز نمیشه، از خود سایت شکایت کردید یا تلفنی؟
از خود سایت! فقط پیگیر باش هر روز چک کن!

سلام
اقا من همین مشکل رو دارم.. هی وسط بازی قطع میشه.. یه ماه دارم پیگیری میکنم بیشتر از ۶-۷ هم اومدن ولی آخرش گفتن دیگه نمیدونیم چیه مشکل.. ip static گفتن بگیر، گرفتم، فیوژنهای مودمو عوض کردم باز همونه... نمیدونم چیکار کنم.. فیبر نوری هم که انحصار مخابراته
من کارم با همین سامانه راه افتاد! برا من مسیه! فیبر نیست!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
این سایتش که بسته باز نمیشه... ۱۹۵ تلفن هم هست زنگ بزنم؟
فک کنم تلفنم هست. نمیدونم چرا باز نمیشه! آسیا تکم همین لینکو داده! البته خوندم که امروز نته مخابرات 8 ساعتی از دسترس خارج میشه! من الان خونه ی رفیقمم با نته ایرانسل بالام!

Mamal1

کاربر سایت
Sep 16, 2013
11
نام
محمدعلی
تانوما دیگه vpi,vci نداره دوست من.شما برو تنظیمات مودم و ssid و پسووردت رو بزن تمام.

سلام و دورود دوست عزیز

میشه یه لطفی بکنید بنده رو راهنمایی کند
1.میخواستم بدونم برای تانوما از درب ورودی ساختمان فقط کابل کشیده میشه تا مودم...؟ یا بین مودم و کابلی که از درب ساختمان اومده، تجهیزات دیگه ای هم نصب میشه؟
2.شما مودم تونو از مخابرات گرفتید؟ چقدر ازتون هزینه بابت مودم گرفتند؟
3. برند و مدل مودم تونو میفرمایید.

ممنونم

.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام و دورود دوست عزیز

میشه یه لطفی بکنید بنده رو راهنمایی کند
1.میخواستم بدونم برای تانوما از درب ورودی ساختمان فقط کابل کشیده میشه تا مودم...؟ یا بین مودم و کابلی که از درب ساختمان اومده، تجهیزات دیگه ای هم نصب میشه؟
2.شما مودم تونو از مخابرات گرفتید؟ چقدر ازتون هزینه بابت مودم گرفتند؟
3. برند و مدل مودم تونو میفرمایید.

ممنونم

.
قبل مودم یه پریز دیگه هست که جای دوتا پورت فیبر داره.یکیش اومده مودم و اونیکی آزاده.مودمم مخابرات رایگان داده.البته چون من اولین نفر بودم اینکارو کردن.مدلش هم fiberhome

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
این سرویس تو کرج هم ارائه میشه تو سایت مخابرات که چیزی پیدا نکردم اما میدونم خطی که دارم فیبر هست
خود مخابرات هم که درخواست دادم خیلی وقته اصلا هیچ کاری نمی کنن !!!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
این سرویس تو کرج هم ارائه میشه تو سایت مخابرات که چیزی پیدا نکردم اما میدونم خطی که دارم فیبر هست
خود مخابرات هم که درخواست دادم خیلی وقته اصلا هیچ کاری نمی کنن !!!
اون فیبر با این فیبر فرق میکنه.
90% اوقات سر کاریه . من دی ماه سال پیش ثبت نام کردم هنوز منتظرم ( تازه اومدن امکان سنجی و ثبت نام در محل و عکس برداری و .... )

• Like
Reactions: p990_judi

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
دوستانی که تانوما دارند خواهشا نظر خودشونو راجع به این سوال من بگند.
به نظرتون ارزش داره که من پارس انلاین رو جمع اوری کنم و تانوما بگیرم؟من پینگ داخلیم با پارس انلاین 14 هستش و سرویس عادی با پروفایل گیمینگ میگیرم که با مالیات ماهی 54500 میدم و 150 گیگ بین الملل میده(300 گیگ داخلی)
پینگمم هم به بازی ها خوبه معمولا,مثلا تو بتل 1 پینگم 87 تا 95 هستش تو فورتنایت هم 80 تا 100 هستش
میخواستم ببینم تانوما تو پینگ خیلی بهتر از سرویس های adsl هستش?

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
دوستانی که تانوما دارند خواهشا نظر خودشونو راجع به این سوال من بگند.
به نظرتون ارزش داره که من پارس انلاین رو جمع اوری کنم و تانوما بگیرم؟من پینگ داخلیم با پارس انلاین 14 هستش و سرویس عادی با پروفایل گیمینگ میگیرم که با مالیات ماهی 54500 میدم و 150 گیگ بین الملل میده(300 گیگ داخلی)
پینگمم هم به بازی ها خوبه معمولا,مثلا تو بتل 1 پینگم 87 تا 95 هستش تو فورتنایت هم 80 تا 100 هستش
میخواستم ببینم تانوما تو پینگ خیلی بهتر از سرویس های adsl هستش?
الان مخابرات طرح غزال گذاشته واسه تانوما 50 مگ سرعت با 500 گیگ بین الملل(ماهانه) رو میده ماهی 85 تومن.البته باید 3 ، 6 و 12 ماهه بگیری.30 و 20 مگ هم داره تانوما.البته این مال آذربایجان شرقیه شاید استان به استان فرق کنه.از لحاظ ارزش که قطعا داره چون آینده مال فیبر نوریه و مسی جواب نمیده.حالا اگه مخابرات یکم کم کاری میکنه ربطی به خوب بودن فیبر نداره.در مورد پینگ هم اگه پینگتون با مسی خوب باشه یعنی هم مسیرتون خوبه و هم تجهیزات مرکزتون و قطعا رو تانوما هم بهتر خواهد بود.الان دقیقا پینگ من هم با adsl عین پینگ شماست و وقتی میزارم رو تانوما یه 15 ، 20 تایی پایینتر میاد.خوبی فیبر اینه که نویز بهش اثر نداره و قطع و وصلیش کمه و خیلی پایدارتره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ...Moein...

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
امیر توی تاپیک اونطرف پیشنهاد تانوما داد. الان بخوام بگیرم از کجا باید اقدام کنم. برای خونه شخصی هم خط میکشن؟ یا باید تعداد واحد ها بالا باشه؟ تعرفه هاش رو از کجا میشه دید؟

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
امیر توی تاپیک اونطرف پیشنهاد تانوما داد. الان بخوام بگیرم از کجا باید اقدام کنم. برای خونه شخصی هم خط میکشن؟ یا باید تعداد واحد ها بالا باشه؟ تعرفه هاش رو از کجا میشه دید؟

باید بری مخابرات منطقه.. تعرفه های هر شهر فرق داره

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
این ۵۰ مگ فیبر نوری اصل بولوفه،تا دو مگ هم به زور دانلود میکنه........یوتیوب هم که میری فیلم ببینی کیفیت بالا رو ساپورت نمیکنه باید با ۳۶۰ و اینا ببینی،کلا گول نخورید.......

• Like
Reactions: Drmst

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر