Xenia | Xbox 360 Emulator

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دمت گرم حاجی دانلود کردم و اجرا شد می خوای دانلود کنی از اینجا بگیر
AppVeyor
آره، دمت گرم، با این اجرا شد!
ولی خب هنوز خیلی جای کار داره تا بشه قشنگ نشست بازی کرد.

خدا کنه اوکی اش کنند من بیشتر میخوام Halo Reach برم! اون زمان هم ما یه بار بازیش کردیم بعد زارت هی اپدیت میومد نمیشد بازی کنی باید میرفتی یه دیسک جدید میگرفتی برای بازی دیگه نشد!

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
آره، دمت گرم، با این اجرا شد!
ولی خب هنوز خیلی جای کار داره تا بشه قشنگ نشست بازی کرد.

خدا کنه اوکی اش کنند من بیشتر میخوام Halo Reach برم! اون زمان هم ما یه بار بازیش کردیم بعد زارت هی اپدیت میومد نمیشد بازی کنی باید میرفتی یه دیسک جدید میگرفتی برای بازی دیگه نشد!
من چون تا حالا هیچ کدومشون رو بازی نکردم می خوام از نسخه یک شروع کنم به بازی یک و دوش واسه pc هست ولی خب سه و reach باید شبیه سازی شه
جای کار که داره ولی خیلی خوب اجرا کرد من توقعش رو نداشتم

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من چون تا حالا هیچ کدومشون رو بازی نکردم می خوام از نسخه یک شروع کنم به بازی یک و دوش واسه pc هست ولی خب سه و reach باید شبیه سازی شه
جای کار که داره ولی خیلی خوب اجرا کرد من توقعش رو نداشتم
1 رو ویندوز10 نمیاد متاسفانه:D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
دوستان از اونجایی که به اون لیست تو خود سایتشون خیلی اطمینان نیست میخواستم بپرسم چهار نسخه Gears of war رو کسی تست کرده؟ اجرا میشه؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دوستان از اونجایی که به اون لیست تو خود سایتشون خیلی اطمینان نیست میخواستم بپرسم چهار نسخه Gears of war رو کسی تست کرده؟ اجرا میشه؟
ببین زنیا کلا استیبل نیست واسه پلی بازی تو این مرحله فعلا باید بی خیالش شی سال بعد این موقع دوباره بیا بپرس ایشالا اون موقع همه انحصاری ها رو اجرا می کنه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
کاربر Triangle که داره شبیه ساز رو روی D3D12 توسعه میده شات های از بازی COD 4 Modern Warfare رو توی شبیه ساز داده که توی وضعیت gameplay با گلیچ های گرافیکی اجرا میشه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
کاربر Triangle که داره شبیه ساز رو روی D3D12 توسعه میده شات های از بازی COD 4 Modern Warfare رو توی شبیه ساز داده که توی وضعیت gameplay با گلیچ های گرافیکی اجرا میشه.[/QUOT
کاربر Triangle که داره شبیه ساز رو روی D3D12 توسعه میده شات های از بازی COD 4 Modern Warfare رو توی شبیه ساز داده که توی وضعیت gameplay با گلیچ های گرافیکی اجرا میشه.
ایکاش بر اساس vulkan توسعه می داد شبیه ساز رو چون vulkan یکی از دلایل پیشرفت سریع تر Rpcs 3 بوده

• Like
Reactions: FableBW

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
ایکاش بر اساس vulkan توسعه می داد شبیه ساز رو چون vulkan یکی از دلایل پیشرفت سریع تر Rpcs 3 بوده
فعلا خود این کاربر به خاطر دستی که در D3D12 داره در حال توسعه شبیه ساز با این api هست. در حالت کلی هم خیلی افراد سمت vulkan نمیرن چون با توجه به خوب بودنش خیلی api سختی هست و هنوز افراد باهاش آشنایی ندارند.

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
فعلا خود این کاربر به خاطر دستی که در D3D12 داره در حال توسعه شبیه ساز با این api هست. در حالت کلی هم خیلی افراد سمت vulkan نمیرن چون با توجه به خوب بودنش خیلی api سختی هست و هنوز افراد باهاش آشنایی ندارند.
بله حرف شما درسته vulkan یه api جدید و سرعت خوبی هم داره

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین

RDR به شکل وحشتناکی روی اخرین ورژن Xenia که امروز منتشر شد قابل بازیه شتتتتت البته به ازای 20 درصد استفاده از یک i7 8700 ناقابل و 50 درصد مصرف 1080ti واسه 30 فرم !

RDR به شکل وحشتناکی روی اخرین ورژن Xenia که امروز منتشر شد قابل بازیه شتتتتت البته به ازای 20 درصد استفاده از یک i7 8700 ناقابل و 50 درصد مصرف 1080ti واسه 30 فرم !

تا کی میشه انتظار داشت که با سیستمای پایین تر روی همین 30 فریم بالا بیاد؟بعد الان این شبیه سازا بیشتر از پردازنده کار میکشن؟
الان کارت گرافیک من msi gaming gtx 1070 x
پردازنده هم i5 دیگه جزئیاتشو نمیدونم،رو چند فریم میشه اجرا کرد؟
بعد راستی روند پیشرفتش با شبیه ساز پی اس 3 چه طور بوده؟اون که قبلا امتحان کردم کلا 5 فریم بود....

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
تا کی میشه انتظار داشت که با سیستمای پایین تر روی همین 30 فریم بالا بیاد؟بعد الان این شبیه سازا بیشتر از پردازنده کار میکشن؟
الان کارت گرافیک من msi gaming gtx 1070 x
پردازنده هم i5 دیگه جزئیاتشو نمیدونم،رو چند فریم میشه اجرا کرد؟
بعد راستی روند پیشرفتش با شبیه ساز پی اس 3 چه طور بوده؟اون که قبلا امتحان کردم کلا 5 فریم بود....
مشکل کارت گرافیک نیست، همون CPU مسئله است. باز بگیرین شبیه ساز رو و امتحان کنید.

• Like
Reactions: fosil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر